Niepewność

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Niepewność

przez high 29 sie 2012, 22:33
Witam, spotkaliście się z myślami, czy się nie skłamało, rozważaniu tego co się powiedziało/ napisało?
Utrudnia mi to dość życie, często używam słowa "chyba", a nawet potrafię tym ranić ludzi...

Znacie jakieś rozwiązanie, abo to zwalczyć? Jak sobie z tym mniej więcej poradzić, jakieś metody walki?
może to coś poza nerwicą natręctw?
pozdrawiam i z góry dziękuję ;)

-- 30 sie 2012, 18:58 --

Do tego takie analizowanie sytuacji, czy to miało miejsce, jak to było itp.
"Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy..."

Fluoxetinum

Niepewność

przez sleepwalker 02 wrz 2012, 17:09
U mnie to wygląda tak jakbym chciała nieustannie dopasowywać się do innych i to właśnie do innych ludzi dopasowywała swoje słowa i zachowania. I również potrafię później przesadnie wszystko analizować/
Saying all I know is I gotta get away from me.

Niepewność

przez DzeSss 27 sty 2014, 16:16
Mam podobnie gdy mam coś zrobić, gdzieś iść lub z kimś porozmawiać analizuje co powiem, co mogę powiedzieć albo czego nie mogę powiedzieć, albo analiza tego co się stało lub może się stać i tak w kółko przez cały Boży dzień
masakra. Dotyczy to na prawdę czasem błachych sytuacji np. miał do mnie przyjść kolega a ja w myślach uporczywie rozwazalem to co mu powiem jak go zobaczę. Na prawdę to utrudnia życie. Walka z wiatraki. Życzę wam i sobie powrotu do zdrowia jak najszybciej

-- 27 sty 2014, 16:53 --

Czasem gdy spojrzenie się w lustro nazywa się np "jestem mordercą" przeróżne są te określenia na prawdę. Wiem ze nikim takim nie jestem. Nikogo nie skrzywdzileem ani nie mam zamiaru a mimo to takie coś się pojawia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg