brak czasu

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

brak czasu

przez chybanerwica 28 lip 2012, 13:07
mam dziwny problem niby mam mase czasu bo nic nie robie a i tak niby za czyms gonie choc tak naprawde nic nie robie ;/ i to mnie strasznie denerwuje chce troszke wyluzowac czy to od nerwicy ? czuje przez to napiecie w glowie
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

brak czasu

przez DelRey25 28 lip 2012, 14:32
Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest mieć dzień zawalony jakimiś drobnostkami. Jak tak jest to czuję się zdrowy, a jak tylko chwila wolnego czasu się znajdzie to nawet nie potrafię odpocząć, bo znów jakieś chore jazdy się zaczynają. Zawsze mnie wkurza jak ludzie w pracy mówią jak to się cieszą na urlop itp. itd,. Ja osobiście mam inaczej, bo nie wiem co ze sobą zrobić, a podjęcie jakiejkolwiek decyzji odnośnie zajęcia jest cholernie trudne, bo co chwila zmieniam zdanie. Jak zacznę już coś robić to mam wrażenie, że sam siebie poganiam, bo ma być 'już' i 'teraz'. Nie znoszę czekać.
F31.9
F42.0
F60.8

brak czasu

przez Peter_HS 28 lip 2012, 14:43
Też tak mam - teraz jest dla mnie taki czas, że muszę się uczyć do matury - i każdy dzień bez uczenia się wydaje mi się zniszczony, czuję stres, serce mi łomocze łatwo, łatwo wpadam w atak paniki. Lepiej zawsze mieć świadomość, że udało ci się zrobić coś pożytecznego dla siebie albo kogoś innego - nic nie robienie jest najgorszą rzeczą, jaką można robić, szczególnie w nerwicy, zawsze coś rób... Z jakimiś przerwami oczywiście, tylko nie za długich ;P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg