Czy da sie wyleczyc nerwice natrectw bez lekow?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez ania_taka 01 lis 2012, 18:58
HansKlosz czy Ty dałeś sobie radę bez leków?

przez Kalebx3 06 lis 2012, 10:37
QueenForever napisał:
Najlepszy profil receptorowy w leczeniu ZOK ma tramadol.

...i najlepiej w dużych ilościach( żart).
"Profil receptorowy" ,a co to takiego ,może trochę jaśniej ?
Idąc tym tropem niejeden legnie w ciężkim uzależnieniu opoidowym. Bo więcej trama będzie znaczyło "lepsze efekty zdrowotne". Piszesz bardzo naukowo ( nie wnikam ), lecz jeśli już w tym leży przyczyna ZOK lepsze było by zastosowanie niskich ( rzędu 2-3 mg na noc) dawek Naltrexonu . Szybka i nie za głęboka,acz krótka blokada receptorów opoidowych powoduje ( odpowiedzi na ten zabieg) nadprodukcję naturalnych endomorfin.
Akurat tak sie składa ,że biorę ten lek w wyżej wymienionych dawkach (łącznie z Paroksetyną) i miejscami NN sie poddaje. Zaznaczam jednak ,że taka terapia to nie akademicka klasyka ,ale mi pomaga... a resztę mam głęboko w du...
Pozdr.
Aha ,bez leków w ZOK to się można jedynie obsrać. Pewnie i terapia się sprawdza (łącznie z farmakologią). Pic polega jednak na tym ,aby trafić( albo dokładniej trafiać z odpowiednimi lekami w odpowiednich dawkach i trafić na dobrego terapeutę,a nie wałkonia(jakich pełno,nawet z dyplomem )- tak to widzę.

-- 06 lis 2012, 11:30 --

Marlena a gdzie kupiłaś ten rezonator biofotonowy? Bo już gdzies czytałem że jest skuteczny

http://nasygnale.pl/kat,1025341,title,U ... caid=6f7a3

4000zł za świecące pudełko...gratuluję bezgranicznej wiary w "cuda nakiju",,,chorym ( starszym ludziom też) można wcisnąć chyba każdy kit...byleby brzmiało naukowo.
Gdzie Ty czytałaś/łeś ,że jest "skuteczny" ,stawiam,że w reklamie ...albo u podstawionych typów piszących wierutne bzdury ,żeby tylko ogolić naiwnych.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez JużTuByłem 06 lis 2012, 16:20
Z własnego doświadczenia wiem ,że najlepszym lekiem na netręctwa jest stan umysłu up time kiedy nie myślimy o niczym ,a jesteśmy tylko w tu i teraz.Można go osiągnąć poprzez żonglowanie lub gry które są na internecie,wystarczy wpisać w google up time ;)Mi na natręctwa ten sposób bardzo pomógł tylko na skutki czeka się pare miesięcy.Na początku jesteśmy pare sekund w tym stanie z czasem jest on pogłębiany i łatwiej jest nam w niego wchodzić.Natręctwa tak wyleczyłem w 80% niestety ja jeszcze mam CHAD ,ale przynajmniej nie musiałem robi jakiś głupich rytuałów no i pojawiła się większa spontaniczność ;)Największe głowy świata wpadając na jakiś pomysł myślały o niczym.Sam Da Vinci najczęściej wpadał na genialny pomysł podczas żonglowania. Teraz patrząc z perspektywy czasu dobrze ,że go od dawna ćwiczyłem ,bo gdy mi przeszły lęki dzięki lekom to mam o wiele lepsza koncentrację.Aha no i musze napisać ,że my gdy mamy lęki mamy bardzo trudno z utrzymaniem takiego stanu.Niestety musimy się więcej potrudzić.Dużo osób chwali kolomipramine na natręctwa warto spróbować jeśli chodzi o farmakologie ;)
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez trek 06 lis 2012, 16:46
żonglerka ogólnie jest dobra na mózg, znasz jakieś konkretne gry typowe na to up-time?
trek

przez JużTuByłem 06 lis 2012, 17:06
Czytałem kiedyś artykuł o doświadczeniu naukowym gdzie były dwie klasy A przez pół roku dziennie każdy poświęcał pół godziny na żonglowanie B sama nauka.Efekt był taki ,że w klasie A o 50% lepsze oceny ,większy poziom inteligecji.Wykazano ,że mózg zwiększył swój obszar o nowe szare komórki co można zauważyć już na zwykłym prześwietleniu ;) Poprawia koordynację ruchową jesteśmy oburęczni i pare innych zalet;)W ameryce każdy menager dziennie żongluje gdyż to uspokaja nasz umysł i poprawia kreatywność ;)Nic tylko kupić piłeczki tenisowe ;) Ja 3 nauczyłem się w dwa tygodnie 4 opanowałem w miesiąc ;) Wiadomo mogło by być szybciej ,ale to zalezy od poświęconego czasu ;)

http://fitnessmozgu.pl/gry/colorgame/ trek

Kurde odpaliłem tą gierkę teraz i coś nie halo z nią

http://www.andrzejhanisz.pl/uptime ta jest chyba najlepsza ze wszystkich ;)
"Oj mój człowieku, jak ja to życie kocham
Kocham, i nie na prochach pokonać cię zdołam
Bo kiedy człowiek woła, inny go nie słyszy
Rośnie w siłę"

przez ladywind 06 lis 2012, 17:34
tez sobie to wypróbuję:)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Rafka 06 lis 2012, 17:55
można żonglować mandarynkami :D
Rafka

przez trek 06 lis 2012, 20:34
Dzieki juztubylem, poprobuje.
trek

Sortuj wg