Czy da sie wyleczyc nerwice natrectw bez lekow?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez promyk2233 26 lip 2012, 18:35
boje sie lekow i ich skutkow ubocznych, chce wyleczyc nerwicew natrectw bez lekow, ale jak :( ?
nerwica lękowa

przez Lukrecja. 26 lip 2012, 19:22
Ciezko jest. Mi sie nie udalo. Zreszta biore leki i wcale lepiej nie jest. Tego sie chyba nie da wyleczyc
Lukrecja.

przez shinobi 26 lip 2012, 19:29
Właśnie, mi leki działają na depresję, na lęki, na różne srakie takie odpały, ale na natrectwa tylko do pewnego stopnia. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chybanerwica 26 lip 2012, 19:55
az mi was zal i nie chce mi sie tego czytac bo az sczerej kurwicy dostaje ;) nie da sie nie da sie i ryki sorry ze tak pisze ale ja przez ostatni miesiac zrobilem takie duze postepy ze szkoda gadac :) i wiem ze sie da ale trzreba czasu bo chyba nie chcecie zyc tak jak do tej pory :D 0 wiary macie bo was depresja dopina

i szczerze to juz chyba nie wejde na to forum bo przypomina mi za bardzo :D o tym co mam jeszcze
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

przez ladywind 26 lip 2012, 20:57
Również leki słabo pomagają mi na natrectwa, łagodzą lęki czy depresje, choć u mnie deprecha jeszcze nie złagodniała.
Jednak walka z nerwicą natrectw bez leków to jak rzucenie się w przepaść :roll: chyba że nie jest tak dokuczliwa to można próbowac
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kalebx3 26 lip 2012, 21:42
boje sie lekow i ich skutkow ubocznych, chce wyleczyc nerwicew natrectw bez lekow, ale jak ?

Jest jeden sposób wyleczyć ( a już napewno zaleczyć ) Nerwicę natręctw. Próbowałem tego i wyniki były nadzwyczaj dobre. To Głodówka zdrowotna ,Post[url][/url]. Bardzo on czyni w tym temacie rzeczy dobrych,o których leki nie dosięgną do takiego efektu.
Co o tym sądzicie?Jakieś doświadczenia w temacie "Wpływ GZ na zmniejszanie objawów NN? To naprawdę działa. Lecz wymaga wiele sił i samozaparcia.To o wiele trudniejsze niż połknięcie pastylki ;) .
I jeszcze jedno, najlepsze w temacie NN.kapitalnie dobrze działają leki wewspół z GZ.Tyle ,że w te dni postu obniża się o połowę gdzieś dawki leków.
Pozdro
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez promyk2233 26 lip 2012, 21:56
boje sie trwalych dysfunkcji seksualnych ,akatyzji ,wypadania wlosow i nadmiernego apetytu :roll: :roll: stad niechec do lekow
nerwica lękowa

przez Kalebx3 26 lip 2012, 22:24
boje sie trwalych dysfunkcji seksualnych ,akatyzji ,wypadania wlosow i nadmiernego apetytu stad niechec do lekow

trwałych dysfunkcji to raczej nie ,ale na długo po terapii lekami bardzo obniżonych. No cóż wszystko kosztuje i nie ma nic za darmo . Na jedno pomoże ,ale za to na drugie zaszkodzi. Ludzkość wciąż szuka i pracuje na lepszymi lekami. I może kiedyś wymyślą super lek dla każdego "pacjenta psychiatrycznego", bez uboków ,taki co będzie leczył ,a nie tylko pomagał przetrwać. Ale zapewne tym Firmom Farmaceutycznym na tym nie zależy . Ich dewiza ,leczyć ,leczyć , najdłużej i dobrze by było w dużych dawkach. To dla tych firm chleb powszedni ,z którego żyją. A ile afer przy tym . To ostastnie przykładowo w USA potężna Firma Glaxosmithkline.I potężne odszkodowania . Ale to ile ludzi poszło PRZEZ ICH NIEUCZCIWOŚĆ do piachu PRZEZ ICH PAZERNOŚĆ I CHCIWOŚĆ to już cicho sza ,,ledwo wspomnienie.
Są leki i nie mamy wyboru z drugiej strony. Trzeba je łykać ,aby każdy dzień aż tak nie męczył.A co NAJBARDZIEJ MNIE WKUR*IA TO TO ,ŻE W tUSKOWEJ POLSCE LEKI SĄ NAJDROŻSZE W CAŁEJ EUROPIE ,PRZY GÓWNIANYCH ZAROBKACH .Ajajaj.

przez promyk2233 26 lip 2012, 22:27
ale jak bralam citabax 10mg to nie mialam zaniku orgazmu, na 20 mg mialam a teraz po przerwie 6 tyg nawet na 10 mg nie ma. Citabax 10 mg nie mial zadnych skutkow, odstawilam bo zdrowa sie poczulam :why: :why: :why: :why:
teraz mam libido i orgazm , nie chce tego stracic:(
nerwica lękowa

przez Kalebx3 26 lip 2012, 22:37
No tak , jak możesz być na tyle zdrowa by funkcjonować bez leków, to po co się truć i zabijać w sobie chęć seksu ,oraz jego finalnego,superprzyjemnego extra Orgazmu.
Powiem Ci też ,że citalopram ( brałem go w 2009 roku przez 9 miesięcy)jako jedyny ze wszystkich SSRI nie zabijał we mnie strefy intymnej ,a wręcz ją podnosił. Z moim koleżką też było tak samo na tym leku.
Tak więc Twoja sytuacja Promyk 2233 nie jest najgorsza. Lecz życzę Ci by była najlepsza na obu Frontach ;)

przez promyk2233 26 lip 2012, 22:41
wzielabym 10 mg ale sie boje PSSD , czytalam ze niektorzy na to cierpiai tego sie nie da niczym wyleczyc, doslownie niczym :why: w wyniku odstawienia mam niepokoj ruchowy.
nerwica lękowa

przez Kalebx3 26 lip 2012, 23:01
PSSD ,zdarza się bardzo rzadko po SSRI ,więc nie stresuj i nie strasz sie za bardzo ,bo nikomu i niczemu to nie służy.
W wyniku odstawienia masz niepokój ruchowy. Mnie znowu dopadała taka złość i drażliwość,że szkoda słów. To znów potem męczyły mnie lęki. Ogólnie stwierdzam ,że rozstanie z SSRI nie jest aż takim karkołomnyjm wyzwaniem. Trzeba mieć tylko cel ,konsekwencje i główny CEL każdego dnia przed oczami. Rodzi się pytanie ,jak będzisz funkcjonować bez leków ) owej protezy)i jaka bedzie jakość tego życia ,bo orgazmy to będą zapewne Mega 8)

przez promyk2233 26 lip 2012, 23:06
niepokoj ruchowy mam w wyniku odstawienia neuroleptyku, ale leczyl sie pieknie 10teczka citabaxu i sladu po nim nie bylo, wrocil 6 tyg poodstawieniu jego :-| :-| :-|
nerwica lękowa

przez chybanerwica 27 lip 2012, 08:31
powiem tak po anafranilu nawet po masturbacji mam orgazm :) tylko slabsza erekcje taksamo anafrnail ma leczyc przedwczesny wytrysk :D i dziala genialnie :< tylko ta slabsza erekcja jest dobijajaca ale za to rzucilem fajki i cwicze duzo :D wiec mysle ze da sie to nadrobic ;) po miesiacu napisze co i jak :D a jak dostane mega erekcje to bede mogl powiedziec ze anafranil mi tylko pomogl ;)
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Sortuj wg