Dziwne stany

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Dziwne stany

przez Klarisa 22 lip 2012, 12:09
No tak. Ale wierz mi, nie ma możliwości aby takie rzeczy wyszły. Ja pracuje w Urzędzie Państwowym i wiem jak bardzo przestrzegana jest ochrona danych osobowych.

Dziwne stany

przez kaja123 22 lip 2012, 13:04
osmos napisał(a):Chcialbym sie dowiedziec czy mozna pojsc prywatnie do psychiatry anonimowo lub bez dowodu osobistego i podac mu swoje dane slownie ?

Moze wystarczy tylko psychiatra bez psychoteriapii jak uwazacie ?

Dziekuje za odpowiedzi

a po co Ci dowód osobisty do lekarza??? A jak będziesz podawał dane osobowe bez dokumentu to skłamiesz? A jak Ci receptę wypisze bez prawidłowych danych i peselu? No przestań - przecież jest ochrona danych osobowych to po pierwsze, tajemnica lekarska, śledztwa nikt robić nie będzie gdzie się leczysz i na co bo i po co? Daję głowę, że w Twoim srodowisku czy to zawodowym czy prywatnym są osoby co się leczą i nawet o tym nie wiesz, bo niby skąd? Jak Ci nie powiedzą to na czole napisane nie mają - tak samo jak Ty. Idź normalnie i nie kombinu bo nie ma takiej potrzeby! :D

Dziwne stany

przez osmos 22 lip 2012, 14:29
Ja w ogole mysle zeby pojechac do innego miasta do specjalisty :) nie wiem co zrobie moze sie wstrzymam . Zaczalem cwiczyc ,dbac o siebie . Meczy mnie bardzo ze nikt nie wie jak mam pomieszane w glowie , gram pierwszorzednie mam nadzieje ze nie padne . Mysli typu kim ja jestem ,nie wiem kim jestem i ze jestem tak naprawde ludkiem jak wszyscy tylko dlaczego akurat to ja mam taka swiadomosc sa straszne :( to tak jakbym Ja sam byl z tym problemem . Ciekawre czy ktos po czesci rozumie mnie :):):)

-- 27 lip 2012, 16:47 --

Oj chyba nikt nie ogarnia :)

-- 03 sie 2012, 20:01 --

A jesli psychiatra stwierdzi nerwice natrectw ,depresjonalizacje i moze jeszcze cos gorszego to co z moim prawkiem sie stanie ? Moge je stracic ? Z transportem wiaze swoja przyszlosc z tego zyje a jak zabiora przez moje zaburzenia to juz kompletnie bede na dnie . Jezeli ktos sie orientuje w temacie to prosze o.odpowiedz . Moze podac przy wizycie falszywe dane ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg