Przekrecanie wyrazow

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Przekrecanie wyrazow

przez libertynka 08 paź 2013, 20:01
a ja mam coś takiego, że jak pisze na komputerze to notorycznie zmieniam szyk liter w wyrazach, lub bardziej sylab, te z końca piszę w środku, notorycznie! im szybciej piszę lub się spieszę/jestem zamyślona tym więcej takich pomyłek, zamieniam też litery b i d, g i d, wygląda to mniej więcej tak: niedgyś tolaeta portest sybala, pojedyncze litery z końca wyrazu wpadają mi na początek, notorycznie też piszę w ten sposób: była mdzi śna zakuchach zpsem i kupiła mchelb - przejaskrawiłam ale mniej więcej o to chodzi.
mylę też cyfry np 256 zamiast 265 itp
czy ktoś wie co to może być? zawsze jak coś napisze to czytam i poprawiam :/
nigdy nie miałam dysleksji, w podstawówce zawsze miałam czerwony pasek na świadectwie i żadnych problemów z pisaniem czy czytaniem
może coś mi się z mózgiem zrobiło? :-|
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Przekrecanie wyrazow

przez tomokatana 14 paź 2013, 17:35
Miałem napisać spotkaniu z psychoterapeutką ale póki co niestety nic nie wiem. Psychoterapeutka mi powiedziała, że bezpośrednio lepiej będzie żebym chodził do psycholożki z ośrodka leczenia uzależnień gdyż dla mnie w związku z tą kwestią dużo lepiej będzie mogła mi pomóc niż psychoterapeutka która stricte działa w obrębie utrzymania abstynencji od konopii indyjskiej, a akurat z utrzymaniem abstynencji nie mam kłopotu, więc pewnie później kiedy już będę wiedział co nieco w związku z tą kwestią to powiem co wiem :) dopiero w poniedziałek będę wiedział bo dopiero wtedy mam spotkanie. Trzymajmy się :D

Sortuj wg