Co ze mną?Boję się że jestem pedofilem,mordercą,psychopatą..

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 19:59
oohwowlovely napisał(a):wspolczuje ci

-- 10 mar 2013, 18:56 --

skoro on sie toba nie interesuje, to moze czas zerwac?

Wiem, że mimo wszystko coś do mnie czuje, ale po prostu dużo złych rzeczy było więc przestało mu tak zależeć. Sama nie wiem co mam zrobić, czuje się okropnie, to + choroba, i ta samotność. Nikomu tego nie życzę.
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 20:35
ja tej choroby to nikomu nie zycze.......
co do znajomosci, to mam jeszcze duzo kumpli
szczerze to wole kolegowac sie z chlopakami, bo oni podchodza do wszytskiego z dystansem i nie obrazaja sie o byle co
tylko ta nasza przyjazn krotko trwa
bo zawsze jak na zlosc musza sie we mnie zakochac, a ze ja sie boje milosci, to koncze przyjazn na zwykle kolezenstwo
jestem zla kobieta :8):
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 22:12
Jeśli masz się zakochać to się zakochasz :) niezależnie od tego czy chcesz tego czy nie, ja się zakochałam w najmniej oczekiwanym momencie :) było cudownie :)
Happiness is a choice.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 22:20
przez ta nerwice, to nie wiem,czy bede mogla byc z kimkolwiek
najpierw chce sie wyleczyc
ale czy to jest w ogole mozliwe?
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 23:26
Myślę, że da się z tym żyć i złagodzić objawy do minimum.
Ktoś na pewno to zaakceptuje, ciesz się, że nie jesteś sama, bo ja jestem i sama sobie tego współczuję.
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 23:33
to czyli nie da sie tego calkowicie wyleczyc?
oohwowlovely

przez vifi 11 mar 2013, 00:05
Nerwicę jak najbardziej da się wyleczyć. Może być też tak że te objawy będą co jakiś czas wracać, ale ty nie będziesz się nimi przejmowała.

przez rikuhod 11 mar 2013, 01:33
vifi ma rację mam znajomą, która miała nerwicę dziś nie widać po niej żadnych objaw, czasem dziwie się że ona kiedykolwiek ją miała :mrgreen: moja nauczycielka też raz dokuczała, ale wyleczyła się. To jest do wyleczenia. Ale rozumiem co czujecie sam podobnie sie czułem :(

kobietasukcesu1991, musisz iść do psychiatry sry, ale jeśli tego nie zrobisz tylko ci się pogorszy :(

Żeby się wyleczyć, trzeba wierzyć, że te myśli to nie prawda, ignorować je. Czasem to trzeba je ignorować dłużej czasem kilka dni, nie odganiając ich, dając im przejść. Z czasem umysł sam przetłumaczy.

przez kobietasukcesu1991 11 mar 2013, 11:47
Myślę, że i tak już nic nie pomoże. Zwłaszcza, że już praktycznie straciłam kogoś kto pomógłby mi najbardziej, kogoś kogo kocham.

-- 11 mar 2013, 13:11 --

rikuhod napisał(a):vifi ma rację mam znajomą, która miała nerwicę dziś nie widać po niej żadnych objaw, czasem dziwie się że ona kiedykolwiek ją miała :mrgreen: moja nauczycielka też raz dokuczała, ale wyleczyła się. To jest do wyleczenia. Ale rozumiem co czujecie sam podobnie sie czułem :(

kobietasukcesu1991, musisz iść do psychiatry sry, ale jeśli tego nie zrobisz tylko ci się pogorszy :(

Żeby się wyleczyć, trzeba wierzyć, że te myśli to nie prawda, ignorować je. Czasem to trzeba je ignorować dłużej czasem kilka dni, nie odganiając ich, dając im przejść. Z czasem umysł sam przetłumaczy.

Przez to wszystko się zaniedbałam...
Nie lubię się kąpać bo zaraz wiem, że będę musiała się dotykać a na pewno pomyślę coś głupiego, więc od 2 miesięcy np. oddzielnie myje włosy, oddzielnie miejsca intymne czy np. pachy, cała nienawidzę wchodzić do wanny... robię to raz na 7 dni albo i dłużej (w ogóle nie wychodzę z domu więc, głupio się przyznać ale przestałam o siebie kompletnie dbać, nie pamiętam nawet kiedy się kąpie, jak sobie przypomnę to idę...po prostu przestałam to lubić/akceptować), nie wiem co mam zrobić, pewnie większość z Was mnie teraz wyśmieje...
Happiness is a choice.

przez rikuhod 11 mar 2013, 17:22
Przez to wszystko się zaniedbałam...
Nie lubię się kąpać bo zaraz wiem, że będę musiała się dotykać a na pewno pomyślę coś głupiego, więc od 2 miesięcy np. oddzielnie myje włosy, oddzielnie miejsca intymne czy np. pachy, cała nienawidzę wchodzić do wanny... robię to raz na 7 dni albo i dłużej (w ogóle nie wychodzę z domu więc, głupio się przyznać ale przestałam o siebie kompletnie dbać, nie pamiętam nawet kiedy się kąpie, jak sobie przypomnę to idę...po prostu przestałam to lubić/akceptować), nie wiem co mam zrobić, pewnie większość z Was mnie teraz wyśmieje...

Nikt cię nie wyśmieje, w końcu wiele osób z tego forum przechodziło przez to samo co ty. Za bardzo się poddajesz myślom, one nie są prawdziwe, nie bój się ich, wiem że to trudne :( , ale przez to że się ich boisz, starasz się je odrzucać, unikać każdej sytuacji w której mogą się pojawić stają się silniejsze. Nie powstrzymuj się przed niczym rób wszystko normalnie, ignorując te myśli nie zrobisz sobie krzywdy wierz mi.

Jeśli jest aż tak ciężko to tak jak ci mówiłem idź do psychiatry na pewno ci się polepszy.

przez oohwowlovely 11 mar 2013, 20:25
rikuhod, u mnie ignorowanie nie jest juz takie proste
skad moge byc na 100% pewna ,ze nie jestem ta pedofilka?
nie moge...
juz wierze tym myslom
moze to nie sa natretne mysli, tylko JA
zapisalam sie do psychologa, moze to mi pomoze
oohwowlovely

przez comatom 11 mar 2013, 20:32
oohwowlovely, to tylko natretne mysli.....
comatom

przez oohwowlovely 11 mar 2013, 20:34
ale skad mozesz miec pewnosc, nie znasz mnie
ja juz sama nie wiem

-- 11 mar 2013, 19:34 --

mam mętlik w glowie
oohwowlovely

przez comatom 11 mar 2013, 20:43
bo czulem tak samo
comatom

Sortuj wg