Co ze mną?Boję się że jestem pedofilem,mordercą,psychopatą..

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez eresthe 10 mar 2013, 17:26
kobietasukcesu1991, Spoko, znam to doskonale - miewałem podobne.;)
eresthe

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 17:29
eresthe napisał(a):kobietasukcesu1991, Spoko, znam to doskonale - miewałem podobne.;)

Jest to dla mnie coś okropnego, na prawdę, raz były tak intensywne, że aż zaczęłam płakać i się modlić żeby to przeszło...czułam, że chcę po prostu umrzeć. Najgorsze, że mój ukochany tego nie zrozumie...co mu powiem niby...dostałby chyba zawału i jakby to zobaczył powiedziałby że był z chorą psychicznie osobą...
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 17:37
kobietasukcesu1991, 02-marzec-najgorszy-dzien-mojego-zycia-t41702.html tu jest powod dlczego to wrocilo
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez eresthe 10 mar 2013, 17:43
kobietasukcesu1991, Jak kocha to zrozumie, nie odczuje cierpienia, ale powinien chorobę zrozumieć, zaakceptować i wspierać Cię w kryzysie - przecież jesteś chora.
eresthe

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 17:45
oohwowlovely napisał(a):kobietasukcesu1991, 02-marzec-najgorszy-dzien-mojego-zycia-t41702.html tu jest powod dlczego to wrocilo

Jakieś masz objawy oprócz tego?
U mnie pojawiło się drżenie rąk (gdy mam te myśli), potliwość nadmierna (z nerwów), nawet nie wiedziałam, że są to objawy, potliwość właśnie od jakiegoś czasu, niedawno jak miałam myśli zauważyłam, przybliżając dłoń do ust, że trzęsą mi się 2 palce, dzisiaj również mając myśli zauważyłam, że ogólnie byłam tym zdenerwowana bo miałam strasznie nerwowe ruchy, jakieś wiercenie się, drapanie się...okropne :/, byłam wśród ludzi więc już nie wiedziałam jak się zachować, myślałam, że oszaleję...

-- 10 mar 2013, 16:47 --

eresthe napisał(a):kobietasukcesu1991, Jak kocha to zrozumie, nie odczuje cierpienia, ale powinien chorobę zrozumieć, zaakceptować i wspierać Cię w kryzysie - przecież jesteś chora.

Tak na prawdę to małe objawy miałam już dawno, np ktoś mi się spodobał i pomyślałam o tym podczas masturbacji, seksu, właśnie dlatego bo nie chciałam o tym myśleć. Boje się, że gdy spotkam się z partnerem będę miała te myśli podczas seksu, raczej to jest PEWNE bo właśnie ostatnio często zdarzały się myśli których nie chciałam, piekło :(

Wsparcie...jest czymś o czym marzę, od 2 miesięcy wyżywam się za te myśli, partner uważa, że to żadne wytłumaczenie a nie wie przez jakie piekło przechodzę, uważa, że takie coś nie istnieje, nie interesuje go to nawet, zero wsparcia, jak już go to zainteresuje, denerwuje się, że tak długo to "ze mnie wychodzi", że nie umiem mu tego powiedzieć... myśli, że to takie proste...

Czy mogłam się też w to wpędzić z nudów/braku towarzystwa/braku obowiazków/ze zmęczenia tego typu związkiem?
Ostatnio edytowano 10 mar 2013, 17:50 przez kobietasukcesu1991, łącznie edytowano 1 raz
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 17:48
gdy mam te mysli, to zaczynam czyc lek w brzuchu, jak np przed jakmis egzaminem
jak mam te mysli,to zaczynam sie bawic wlosami i wyryuwam rozdwojone koncowki -,-
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 17:53
oohwowlovely napisał(a):gdy mam te mysli, to zaczynam czyc lek w brzuchu, jak np przed jakmis egzaminem
jak mam te mysli,to zaczynam sie bawic wlosami i wyryuwam rozdwojone koncowki -,-

Ja źle sypiam, mam w nocy koszmary (koszmary opierające się właśnie na moich myślach, np miałam sny o kimś i wmawiałam sobie uczucia ze snu, typu, że kogoś kocham, czasem już na prawdę byłam bliska myśli, że to prawda, ale wierzyłam, że to kłamstwo właśnie jak pojawiały się myśli takie co do kolejnej osoby), jak się budzę od razu się tak denerwuję, że przekręca mi się cały żołądek.
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 17:55
kobietasukcesu1991, ja az tak nie mam, ogolnie jak mam te mysli to nie wpadam w jakas panike, jest tylko lek i chec pozbycia sie ich , zajecia jakos tego czasu. jak jestem w szkole to w ogole o tym nie mysle, gorzej jak do domu wroce
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 18:01
oohwowlovely napisał(a):kobietasukcesu1991, ja az tak nie mam, ogolnie jak mam te mysli to nie wpadam w jakas panike, jest tylko lek i chec pozbycia sie ich , zajecia jakos tego czasu. jak jestem w szkole to w ogole o tym nie mysle, gorzej jak do domu wroce

Na zajęciach itd, nie myślę o tym cały czas, właśnie bardzo, bardzo mało, jednak dzisiaj się zdarzyło i się zdenerwowałam,bo źle się z tym czułam, nie akceptuję tego po prostu...w prawdziwą panikę to wpadłam raz jak była to dla mnie nowość...teraz to już jest lepiej.
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 18:03
kobietasukcesu1991, 1991 to twoj rocznik? ja jestem mlodsza od ciebie o 3 lata, mam w tym roku mature, ciezko mi sie zebrac do nauki z tymi myslami..
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 18:06
oohwowlovely napisał(a):kobietasukcesu1991, 1991 to twoj rocznik? ja jestem mlodsza od ciebie o 3 lata, mam w tym roku mature, ciezko mi sie zebrac do nauki z tymi myslami..

Jestem starsza od Ciebie o rok. Wiem co to znaczy bo ja również nie mogę się za bardzo skupić na nauce, straciłam motywacje...czy ktoś wie o Twojej chorobie? Jak wygląda leczenie? Czy jest bezpłatne?
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 18:06
tak, w pazdzierniku skoncze dopiero 19 lat :) nie ma to jak miec 19 lat i byc "pedofilka" hahaha juz mi sie chce smiac z samej siebie
czytalam gdzies tutaj na forum ,ze pedofile to 99% mezczyzni , 1% kobiety, to tez jakies pocieszenie :)

-- 10 mar 2013, 17:12 --

lecze sie bezplatnie
rodzice i siostra wiedza, ze sie lecze i biore leki
ale nie wiedza na czym polega choroba, nie ma co im tlumaczyc i tak nie zrozumieja
zreszta ich to nawet nie obchodzi, maja wieksze problemy na glowie
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 10 mar 2013, 18:16
oohwowlovely napisał(a):tak, w pazdzierniku skoncze dopiero 19 lat :) nie ma to jak miec 19 lat i byc "pedofilka" hahaha juz mi sie chce smiac z samej siebie
czytalam gdzies tutaj na forum ,ze pedofile to 99% mezczyzni , 1% kobiety, to tez jakies pocieszenie :)

-- 10 mar 2013, 17:12 --

lecze sie bezplatnie
rodzice i siostra wiedza, ze sie lecze i biore leki
ale nie wiedza na czym polega choroba, nie ma co im tlumaczyc i tak nie zrozumieja
zreszta ich to nawet nie obchodzi, maja wieksze problemy na glowie

Czasem też sama widzę jakie to jest głupie co wymyślam ale co zrobić...psychika człowieka jest skomplikowana...chciałabym się jutro obudzić i żyć jak wcześniej bez tych "rewelacji"....
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 10 mar 2013, 18:19
kobietasukcesu1991, szczerze to pomogla mi rozmowa z toba, juz mi przeszly te mysli :) ale u mnie jest tak,ze jak sie skoncza o pedofilii to zaczynaja sie nowe, to wtedy juz na pewno wiem,ze to jest nerwica , powtarzam sobie "to tylko nerwica natrectw"tylko czy zycie bedzie kiedykolwiek takie jak dawniej?
przykro mi,ale wydaje mi sie,ze jestem za mloda na to,zeby sie uzerac z tym do konca zycia :( zwariowac mozna
oohwowlovely

Sortuj wg