Co ze mną?Boję się że jestem pedofilem,mordercą,psychopatą..

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez znudzona-ona 11 mar 2013, 22:26
hm, ja rozumiem, że on się może bać, ale po co mu mówić o chorobie psychicznej? po prostu powiedz, że ma gorszy czas teraz i źle się czujesz na duszy i potrzebujesz jego wsparcia. jeżeli facet Cię kocha to powinien dać Ci przynajmniej minimum oparcia wg mnie. CZY BYŁAŚ U LEKARZA?
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez kobietasukcesu1991 11 mar 2013, 22:29
znudzona-ona napisał(a):hm, ja rozumiem, że on się może bać, ale po co mu mówić o chorobie psychicznej? po prostu powiedz, że ma gorszy czas teraz i źle się czujesz na duszy i potrzebujesz jego wsparcia. jeżeli facet Cię kocha to powinien dać Ci przynajmniej minimum oparcia wg mnie. CZY BYŁAŚ U LEKARZA?

Jeszcze nie, ale mam to w planach, powinnam iść najpierw do psychologa?
Happiness is a choice.

przez znudzona-ona 11 mar 2013, 22:30
ja bym poszła do psychiatry najpierw. On powinien dobrać Ci leki i dać skierowanie na terapię

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kobietasukcesu1991 11 mar 2013, 22:31
znudzona-ona napisał(a):ja bym poszła do psychiatry najpierw. On powinien dobrać Ci leki i dać skierowanie na terapię

Myślisz, że to co mi dolega da się wyleczyc :( ?
Happiness is a choice.

przez znudzona-ona 11 mar 2013, 22:33
nie wiem co Ci dolega. jeżeli masz jakieś zaburzenia ze sfery psychicznej to leki i terapia powinny pomóc.

przez oohwowlovely 11 mar 2013, 22:47
jeszcze mam jeden problem z tymi myslami
czytalam,ze tych mysli nie nalezy sie bac, ale jak przestane sie bac, to wtedy zaczynam sie przejmowac, ze skoro sie nie boje tych mysli, to one sa dla mnie normalne i jestem pedofilka i tak w kolko.. jak przejda inne to sie pojawiaja nastepne
oohwowlovely

przez znudzona-ona 11 mar 2013, 22:50
nie ma się czego bać bo to tylko OBJAW NERWICY. Więc możesz sobie powtarzać w myślach albo na głos coś w tym stylu "mam takie myśli, ale one są tylko objawem choroby/nerwicy" itp. Poza tym naprawdę wszystkim z tym problemem polecam wizytę u lekarzy odpowiednich, dobre leczenie działa cuda.

przez kobietasukcesu1991 11 mar 2013, 22:51
oohwowlovely napisał(a):jeszcze mam jeden problem z tymi myslami
czytalam,ze tych mysli nie nalezy sie bac, ale jak przestane sie bac, to wtedy zaczynam sie przejmowac, ze skoro sie nie boje tych mysli, to one sa dla mnie normalne i jestem pedofilka i tak w kolko.. jak przejda inne to sie pojawiaja nastepne

Roześmiałam się bo miałam tak samo :).
Ja teraz miałam głupią myśl, znajomemu urodziło się dziecko i powstawiał zdjęcia, przeczytałam podpis zdjęcia nie widząc go i normalnie zobaczyłabym zdjęcie, ale bałam się, że mi się coś skojarzy więc zatrzymałam się przed samym zdjęciem, ale no chciałam zobaczyć, i toczyłam chwilę walki ze sobą, w końcu się zdecydowałam więc szybko mignęłam sobie zdjęciem przed oczami, u mnie działa to na zasadzie, że nawet sama myśl o myśli budzi u mnie jakieś reakcje i już sobie wmawiam, że szukam okazji jak na prawdziwego pedofila przystało, jakie to jest chore.

Najgorsze dla mnie były właśnie takie rzeczy o których mówisz, czyli, akceptacja, miałam dokładnie to samo uczucie po "akceptacji" takich myśli i odczuć, że skoro to akceptuję to jestem pedofilką.
Happiness is a choice.

przez znudzona-ona 11 mar 2013, 22:53
to zaakceptujecie je jako OBJAW CHOROBY, tak jak akceptujecie katar, gorączkę czy ból kolana. To tylko objaw waszej choroby a nie wasza cecha charakteru

przez oohwowlovely 11 mar 2013, 22:55
kobietasukcesu1991, no wlasnie
ja juz sobie nawet wmawiam,ze nerwica to jest moja przykrywka na pedofilie hahahahahahhaha
Boze to takie glupie,ze az smieszne :D ja ogladalam dzisiaj jakies slodkie filmiki malych dzieci, takie smieszne :d
i juz ze ogladam bo jestem pedofilka , no ludzie drodzy...
oohwowlovely

przez kobietasukcesu1991 11 mar 2013, 22:56
znudzona-ona napisał(a):to zaakceptujecie je jako OBJAW CHOROBY, tak jak akceptujecie katar, gorączkę czy ból kolana. To tylko objaw waszej choroby a nie wasza cecha charakteru

Nie umiem zaakceptować tego, że nawet myśli o wszystkim co nienormalne budzą u mnie jakieś reakcje, i się przed wszystkim co możliwe bronię, czuję się jak osoba nienormalna i nie akceptuje tego wszystkiego. Chciałabym żeby moje życie było takie jak dawniej. Wiem, że sobie te reakcje wmówiłam.

U mnie przez to pojawiła się NIENAWIŚĆ do dzieci, ostatnio jak było u mnie w domu dziecko, i dawało znać o swojej obecności krzykiem tak się denerwowałam, że aż rozbolała mnie z nerwów głowa od myślenia o tym wszystkim.
Ostatnio edytowano 11 mar 2013, 22:58 przez kobietasukcesu1991, łącznie edytowano 1 raz
Happiness is a choice.

przez oohwowlovely 11 mar 2013, 22:58
kobietasukcesu1991, ciezko porownywac katar do tych mysli
bo to sie tworzy niepewnosc, ze moze naprawde jestem pedofilka
ale ja sie tym brzydze, nie wiem jak mi sie cos takiego do glowy moglo wbic
oohwowlovely

przez znudzona-ona 11 mar 2013, 22:59
leczenie i praca nad sobą jest niezbędne bez tego nie będzie lepszego samopoczucia. Musisz sobie uświadomić, że masz nerwicę, która daje różne objawy a wśród nich są niekontrolowane natrętne myśli.

przez oohwowlovely 11 mar 2013, 22:59
znaczy to nie bylo do ciebie kobietasukcesu1991, tylko do znudzona-ona,
oohwowlovely

Sortuj wg