NN a relatywizm

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

NN a relatywizm

przez Quantum 22 mar 2012, 23:00
Witam

Mam natrętne myśli o krzywdzeniu ludzi :/ Najgorsze jest to, że czasami gdy przeganiam te myśli, myśle sobie "przecież wszystko jest względne, więc mogę kogoś uderzyc a to nie będzie miało żadnych konsekwencji". Wpadam już przez to w mały dołek, boję się, przemiany w całkowicie niemoralnego człeka ;/ Mieliście/macie podobnie?

P.S. Jeśli chodzi o religie, miałem podobne chwile filozofowania gdy byłem chrześcijaninem więc myślę, że to nie ma znaczenia.

NN a relatywizm

przez ladywind 23 mar 2012, 00:20
a bierzesz jakieś leki, chodzisz na terapie?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

NN a relatywizm

przez Artemizja 23 mar 2012, 05:47
Quantum, próbowałeś coś z tym robić?Psychiatra?Psycholog?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

NN a relatywizm

przez Quantum 23 mar 2012, 10:24
Miałem już jedną wizytę u psychologa, niestety między kolejnymi jest strasznie długa przerwa (nawet 2 tyg). Leki... brałem Escitil i Mozarin, no ale gdy je brałem nie nachodziły mnie takie myśli filozoficzne/...

Sortuj wg