Podjąłem decyzję od jutra zaczynam leczenie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Podjąłem decyzję od jutra zaczynam leczenie

przez samotny 13 wrz 2006, 22:51
Powiem szczerze już tak od kilku miesięcy się przymierzałem żeby wkońcu pójść do psychiatry, motywowałem się ale przez jakieś takie trudne do wytłumaczenia lenistwo i obawę zawsze to odkładałem na przyszły tydzień....wkońcu kiedy się zdecydowałem to akurat pani psychiatra poszła na urlop. W sumie i ja zmęczony klasą maturalną i samym zmęczeniem natrętnymi myślami też pojechałem na wakacje które odświeżyły mój umysł i jakby wyciszyły moję lęki i natrętne myśli chociaż sporadycznie zdarzały mi sie jak zwykle straszne myśli....ale starałem się od nich uciekać, żeby o nich nie myśleć...jako że jestem fotografem amatorem już od 3 lat i będąc teraz po raz pierwszy w górach w całości oddałem się swojej pasji zapominając przy tym o swojej chorobie. Wróciłem zmęczony ale i wypoczęty psychicznie, poza tym ostatnio dużo więcej zacząłem podróżować i wychodzić do ludzi, po woli nabieram pewności ...że to co mnie trapi te wszystkie straszne myśli to tylko wymysł mojej psychiki....teraz wróciłem z wakacji i jeszcze póki mam wakacje i jeszcze studia się nie zaczęły jutro się rejestruję do lekarza i zaczynam się leczyć....trzeba wkońcu żyć w społeczeństwie a nie się go bać i użalać nad samym sobą ...walczę bo mam powody

przez gusia 14 wrz 2006, 20:59
Samotny ,masz rację....nie ma na co czekac...wiiem to po sobie,zwlekałam rok z wizytą u specjalisty,a by może byłoby już po wszystkim...ech... :?
Musisz walczyc,wszyscy musimy....aby nie istniec tylko życ pełną parą :!: :!:
Zyczę Ci tego.
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Sortuj wg