Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica Natrectw niszczy mi zycie! :(( co mam zrobic?


Siana5502

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie od ok. 2-3lat cierpie na nerwice natrectw. Od tego czasu poprostu moje zycie sie zmnieniło. Mam tez depresje. Czuje sie jak bym była osoba chorą psychicznie:( robie rzeczy ,które w głowie sie nie mieszczą. Moja rodzina lub bliscy nie rozumieja tego ;( i mnie wysmiewaja a ja poprostu bije sie myslamy. I robie to co do mnie mówia mysli;(( Np. Gadam sama do siebie, przychodzą mi na mysl jakies straszne rzeczy ze moja mama,tato umrze a wtedy zaczynam pluc albo stukac zeby zapobiec tak jakby temu:(( Przestałam chodzic do szkoły, bo w szkole tez miałam napady nerwicy. Chodze od jakiegos czasu do psychiatry i poleciła mi nauczanie indywidualne i w tym roku dostałam takie nauczanie. Pozatym bardzo czesto mam mysli samobójcze, było tak,ze sama sie kaleczyłam jestem wrazliwa nawet za bardzo. Byle co potrafi mnie doprowadzic do łez. Biore tabletki Escitil 10mg ale szczerze mówiąc mało mi pomagają. Biore je jakies 6miesiecy. Sa dni gdzie nie mam tych napadów ale sa tez ze mam i to mnie poprostu przeraza:(( Prosze mi powiedziec czy ja kiedys z tego jeszcze wyjde? czy juz bd miala do konca zycia. Prosze bardzo o odp Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tabletki pomogły na natręctwa SSRI, moe zmień lek bo 6 miesięcy to taki okres czasu ,ze już powinien być skutek, jeśli skutku nie widać trzeba zmienic lek i tyle, pozatym jak Cie cos kusi to nie zaczynaj tego robić, z całych sił sie powstrzymuj bo najlepiej to w zardku zdławić a jak się zacznie cos robić to wtedy juz ma się trudności by przerwać czym dłuzej wykonujesz daną czynnosc tym trudniej przerwać jej wykonywanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×