Moja historia, czyli wszystko naraz:( nn, hocg? nie wiem...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez chybanerwica 21 mar 2012, 16:38
Lockhead czytajac twoje posty wczesniejsze i teraz co piszez moge ci powiedziec mam dokladnie to samo zab w zab wiec jesli ty jestes homo to ja pewnie tez i na odwrot .
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

przez anonimowy997 28 mar 2012, 19:56
Też chyba mam NN :( Wszystko co tu piszecie przypomina moją historię ! Czasem jak sobie coś wkrece to ... ostanio wkręciłem sobie że mnie kutasy z zeszytu podniecają !:( To jest śmieszne !
Proszę, pozwól mi żyć, ja chcę żyć,chcę doczekać ,
Nerwico pozwól mi żyć, to ode mnie ten przekaz!

przez konwalia123 03 kwi 2012, 12:55
kochana miaalm podobnie ,zawsze chlopaki mi sie podobaly motyle w2 brzuchu glebokie fantazje pociag nie tylko fizyczny ale duchowy emocjonalny generalnie `100% hetero.lubilam sie patrzec na ladne dziewczyny ,ale tylko mialam mysli"chcilabym miec takie wlosy,ladnie jest ubrana" itp .W zyciu nie wpadlabym na p[omysl ze moz emi sie jakas podobac.Wtedy zaczynalam sie spotykac z niejakim chlopakiem ...starsznie mi sie podobal ,przystojny,szarmancki, i wyrazne mna zainteresowany../nie wiem jak to sie stalo ale jechal w autobusie na przeciwko ajkiesj dziewczyny i sie do mnei usmeichala,pomyslalam ze jest bardzo sympatyczna .W sobote ubudzilam sie rao i mialm mysliw glowie ze ja kocham ,z ejestem les ,potem jak ja widzialam wmawialam sobie ze mam moltyle w brzuchu ,ze mne kreci.dramat.
kAZDA jedna mi sie wtedy podobala ,wsciekalam sie na kazdy dotyk siostry czy mamy ,chlopaki przestali mi sie podobac.Pol roku wyłam dzien w dzien ..runal mi sie swiat,glowny cel zycia milosc.z moja romantyczna dusza mialam ochote sie zabic nic nie mialo sesnu; szkola ,to jak wygladam ,kto mnei lubi..bo i tak jestem zboczona i bede nieszczesliwa..i nie chec anwet probowac tak zyc,.
z czasem mi przechodzilo,...powoli ,zdarzaly sie takie msy,i sporadycznie..Ale do tej pory nie czuje nic do chlopakow .mam chlopaka pol roku ale co z tego,skoro czuje moze 1%ego jak sie calujemy,przytualmy jak kiedys na widok kogos kto mi sie podoba.wiem ze to natrectwo bo cale zycie mam jakies jazdy natretne

od mysli natretbych religijnych,duchow ,chorob,naprawde peiklo jest na ziemi.Raz sobie wmowilam ze nie mam twarzy.nawt ze wygladam jak czlowiek bez twarzy.nie wiem jak moglam miec cos takiego w glowie,jak jestem ladna normlana dziewczyna a ja w to wierzylam.Udreka.
NERWICA nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia.KOPIE NAM DOŁKI W NAJMNIEJ OCZEKIWANYCH MOMENTACH,TAK NAPRAWDE DZIEKI NIEJ ZROZUMIALM ZE NIKCZEGO NIE MOZNA BYC PEWNYM NO ONA MOZE WSZYSTKIM ZAWŁADNAC CO Z POZORU JEST CZYMS OCZYWISTYM.

:( jeszcze ten strach przed lekarzami ktorzy ci wmowia z ejetses les czy bi in musisz to zaakceptowac albo przestane byc aseksulana i stane sie bi,,to jest tak przerazajace ze parazlizuej przed wolaniem o pomoc.:( czy ja bed ekiedys jeszce w stanie kochac ? czy odzyskam seksualnosc? czy do konca zycia bede udawac?L( gdzie jest moja prawdziwe ja?

naprawde gdyby nie ta choroba wszystko bylo by inaczej.zdrowie jest najwazniejsze.
„[...] każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez anonimowy997 22 kwi 2012, 15:09
U mnie tragedia ! Takiej deprechy jeszcze nie miałem ! Ostatnio miałem taką sytuacje że miałem (nie pierwszy raz ) mroczek w oku drętwienie kończyń i bełkot mowy na szcześcię po 6 godzinach ustąpiło . Pojechałem do lekarza i te kazał mi się skierować do psychiatry , ponieważ to może być nerwica lekowa . Miałem dużo przezyć np.: ciągłe picie w domu , 5 razy ratowałem matke przed samobójstwem ( cięcie żył ,tablety) a to wszystko w wieku 10 LAT ! . Czy jak dostanę jakieś leki na NL to miną mi tę natrectwa a jak nie to znak że jestem homo ;( ? Pomóżcie . A tak po za tym co tam u was ?

-- 22 kwi 2012, 15:25 --

Najgorsze, jest to udawanie przed światem, że wszystko jest dobrze ! A tak na prawdę całe życie na starcie mam zepsute ! :cry:

-- 22 kwi 2012, 15:40 --

Doszedłem do wniosku że jestem BI . Ale nie mogę zaakcetować podniecenia płcią przeciwna co robić ?
Proszę, pozwól mi żyć, ja chcę żyć,chcę doczekać ,
Nerwico pozwól mi żyć, to ode mnie ten przekaz!

Sortuj wg