Natrętne czynności

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Natrętne czynności

przez goniaz 16 sty 2012, 19:46
Depilowanie nóg, wyrywanie choćby najmniejszego włoska, pranie ręczne ciuchów, układanie w szufladach i jeszcze wyciskanie pryszczy(ciągle chodzę z pokancerowaną twarzą). To moje natręctwa, podle utrudniają mi życie. Wiem,że mam problem ale nie mogę przestać :(

Natrętne czynności

przez Fazaman 17 sty 2012, 22:45
Ja mam takie coś że nigdy niczego nie jestem pewny. Dam przykład wezmę lek przeciwdepresyjny i z kilka razy muszę sprawdzić czy mam w ręce dobry lek a i tak nie jestem do końca przekonany. Jak mi się już uda połknąć ten lek to znowu umysł podpowiada mi że lek gdzieś z ust mi wyleciał i nie dotarł do żołądka.Takie coś doprowadza mnie do szału i bezsensownego zamartwiania się. Inna rzecz to sprawdzanie jakości wykonania danego zadania po kilkadziesiąt razy. Normalny człowiek sprawdzi coś raz i przechodzi do następnej czynności ale nie ja. Sprawdzam i sprawdzam i do następnego zadania przejść nie mogę. Ten post sprawdzałem z dziesięć razy czy dobrze napisany bez błędów ale i tak niepewność zżera moje wnętrznośći

Sortuj wg