Ciężka sytuacja

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Ciężka sytuacja

przez kosiarzhh 23 gru 2011, 20:16
No to nie zazdroszczę na szczęście aż tak źle nie mam. W sumie to z tą samotnością masz rację bo jak chcę być sam i gdzieś usiądę gdzie nikogo nie ma to potem trudno mi wrócić do innych chociaż bym chciał. Masz rację że jestem niedowartościowany, może na pierwszy rzut oka tego nie widać ale pokazuje się to w sytuacjach stresowych. Co do morderstwa to raczej bym potem żałował i albo zabiłbym siebie przez wyrzuty sumienia albo dalej zabijałbym ludzi żeby rozładować wściekłość i żal. Jakoś za bardzo się przejmuję negatywnymi sytuacjami. Np. jak jestem w szpitalu i czekam w kolejce to się trochę denerwuję i myślę o wymordowaniu wszystkich żeby już wejść. A jeśli chodzi o dziewczyny to ja na prawdę bym chciał wejść w związek z jakąś ale sobie tak o tym myślę że nie chce jakiegoś szlaufa a porządna mnie nie zechce przez moje wady których przynajmniej w moim mniemaniu jest sporo. Po świętach jadę do szpitala i szkoda bo kolejny raz będę musiał opuścić bliskich. I w ogóle nie widzę sensu tam jechać bo sądzę że oni mi nie pomogą na dłuższy okres. Najgorsze w tym wszystkim jest właśnie to że wiem że jeśli w ogóle kiedyś wyjdę z tego wszystkiego to na pewno nie nastąpi to szybko.

Ciężka sytuacja

przez chybanerwica 23 gru 2011, 20:35
a wiesz co u mnie jest juz skonczone przez to nie potrafie juz przez to pokaza swoich uczuc bo mam w glowie ze ten jest slaby kto pokazuje jakiekolwiek uczucia bo ludzie wykorzystuja kazda twoja slabosc i cie wtedy zniszcza i dlatego sie ukrywam a podczas stresu zaczynam sie tluc zeby nie wizieli mnie za slabego za bardzo do siebie biore drobnostki.

-- 23 gru 2011, 20:39 --

a ile masz juz to lat ?aha no i dlatego ze tez nie wyjde przed kims na taka osobe za jaka chce zeby mnie uwazali i wtedy tez stres i frustracja ze maja mnie za jakas ofiare albo wyjdzie moj jakis sekret jak ludzie zaczna mnie wypytywac i wtedy pojawia sie agresja

-- 23 gru 2011, 20:43 --

omg nawet teraz kiminie czy pisze jak gej zpalilem sie MJ i znowu zaluje bad trip jak juz szedlem do chaty ze jestem homo na 100% i mi to nie przeszkadza.po MJ tak zawsze mam 5 min dobrej bani 2 h bad tripu i pozniej 2 dni calkowitej zamuly i zqwsze uczucie ze jestem homo omg czy trwa moze tak dzialac

-- 23 gru 2011, 20:45 --

chybanerwica napisał(a):a wiesz co u mnie jest juz skonczone przez to nie potrafie juz przez to pokaza swoich uczuc bo mam w glowie ze ten jest slaby kto pokazuje jakiekolwiek uczucia bo ludzie wykorzystuja kazda twoja slabosc i cie wtedy zniszcza i dlatego sie ukrywam a podczas stresu zaczynam sie tluc zeby nie wizieli mnie za slabego za bardzo do siebie biore drobnostki.

-- 23 gru 2011, 20:39 --

a ile masz juz to lat ?aha no i dlatego ze tez nie wyjde przed kims na taka osobe za jaka chce zeby mnie uwazali i wtedy tez stres i frustracja ze maja mnie za jakas ofiare albo wyjdzie moj jakis sekret jak ludzie zaczna mnie wypytywac i wtedy pojawia sie agresja

-- 23 gru 2011, 20:43 --

omg nawet teraz kiminie czy pisze jak gej zpalilem sie MJ i znowu zaluje bad trip jak juz szedlem do chaty ze jestem homo na 100% i mi to nie przeszkadza.po MJ tak zawsze mam 5 min dobrej bani 2 h bad tripu i pozniej 2 dni calkowitej zamuly i zqwsze uczucie ze jestem homo czy trawa moze tak dzialac na psyche i to zawsze no przynajmniej od roku

-- 23 gru 2011, 20:47 --

mam ochote isc sie zabic az przez to a z drugiej strony mam wyjeba**

-- 23 gru 2011, 20:54 --

no teraz juz moge potwierdzic chce sie zabic
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Sortuj wg