nerwica natrectw

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

nerwica natrectw

przez robben1866 30 lis 2011, 12:54
czesc mam takie pytanie otoz czulem sie dobrze po leku parogen ten lek odstawilem 2 miesiace temu mialem nowy lek coaxil co uwazam ze w ogole mi nie pomogl potem lekaz zmienil mi na fevarin bralem miesiac i teraz znowu jestem na parogenie od zeszlego piatku czyli tydzien i 3 dni ale wrocila obsesja domnie natretne mysli,nieraz mowie jednym i tym samym denerwuje mnie to czy to jest zwiazane ze zmiana leku czy parogen mi zachamuje te natrectwa czy mi te natrectwa wrocily w zw ze zmiana leku?
biore 40 mg paroksetyny i jakos nie dziala jeszcze na mnie z domu nie wychodze nie jestem pewny sieb9e i natrectwa ktoredokuczaja mi wlanczaja mi sie takie mysli natretne,wizyte u lekaza mam za dwa tygodnie bo ustalil zeby miesiac narazie byc na parogenie co mi daradzacie?

nerwica natrectw

przez khaleesi 30 lis 2011, 14:04
robben1866, coś o tym wiem. Jestem w podobnej sytuacji. Radzę Ci jeszcze odczekać bo to za krótki okres czasu. Ten zmieniony lek nie działał na Ciebie w ogóle więc tak jakbyś przerwał leczenie.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

nerwica natrectw

przez robben1866 30 lis 2011, 14:38
ale sie mecze z tym przedtem pamietam parogen szybciej dzialal na mnie,teraz 40 mg biore i cos nie czuje dzialania paroksetyny tak jakby dzialala 20% plus to ze spie w nocy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg