Jak żyć?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Jak żyć?

przez smutna30-stka 28 lis 2011, 00:15
Witajcie.Ja mam zaburzenia obsesyjno-kompulsywne .To sprawiło,że kompletnie nie moge sie pozbierać tzn.na codzień jakoś funkcjonuje ale w środku dusze się w sobie bo nie chce być taką jaka jestem.Moje natrętne myśli prowokują mnie do zrobienia komus krzywdy ,prowokuja mnie do nienawiści .Boję się siebie i innych przez to .Nie pracuje bo zwolnili mnie z pracy ,ale jak pracowałam to te stany nienawiści były jeszcze wieksze czułam się zupełnie jak walnięta obłubem w głowe i nie mogłam swobodnie myśleć bo myśli nakazywały mi uderzyć ,zdzielic kogos .Jak z tym żyć ,jak czuć się pewnie???Chodze na psychoterapie i przyjmuje lek antydepresyjny ,ale to pomaga tylko troche.Czy wy też tak macie ,jak się utrzymać finansowo gdy zarabianie pieniędzy jest tak trudne bo trzeba jednoczyc się z ludzmi a ja mimo że bardzo bym chciała nie potrafie sie jednoczyć .Ratunkuuuu! :why:
Ostatnio edytowano 04 gru 2011, 21:09 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono z działu nerwica lękowa
"...Chce być aniołem ,umierając śniła rozłożyła skrzydła ,oczy otworzyła .Lecz zobaczyc Boga nie było jej dane rzekł ojciec moje dziecko jest odratowane ..."ŁZY

Jak żyć?

przez AgaRadom 04 gru 2011, 19:31
<tulę>

Jak żyć?

przez KRZYSIEKM77 04 gru 2011, 19:48
Ten lek który masz chyba na Ciebie nie dziiała...musisz mieć taki który działa dobrze albo bardzo dobrze a nie tylko trochę...Czasami trzeba przetestować kilka leków zanim zaskoczy odpowiedni.Dobry psychiatra Ci pomoże a może szpital??

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak żyć?

przez *Monika* 04 gru 2011, 21:10
smutna30-stka, Ile czasu chodzisz na tą terapię?
Fajny yorczek w awatarze :-)
Obrazek
Główny Moderator

Jak żyć?

przez shinobi 05 gru 2011, 10:04
Wciąż czekam na odpowiedź Pana Premiera na pytanie z tematu. I nic, jak dotąd.

Jak żyć?

przez Dariusz_wawa 05 gru 2011, 10:28
NORMALNIE z uśmiechem.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Jak żyć?

przez smutna30-stka 05 gru 2011, 13:02
Monika1974(dzięki za pochwałe pieska) na tarapie chodzę od jakiś 4 tyg.oczywiście raz w tygodniu około godz.średnio mi pomaga ,ale nie żałuje że chodze bo może z czasem pomoże bardziej .Ja stwierdziłam,że ja się boje pracy że w pracy ogarnia mnie największy stres ,ataki paniki :evil: ,a jak wy sobie radzicie w pracy? Pozdrawiam ciepło wszystkich.
"...Chce być aniołem ,umierając śniła rozłożyła skrzydła ,oczy otworzyła .Lecz zobaczyc Boga nie było jej dane rzekł ojciec moje dziecko jest odratowane ..."ŁZY

Sortuj wg