urojenia

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

urojenia

przez marta8019 23 lis 2011, 16:46
Ostatnio wypowiedziałam takie słowa w myśli ze jezeli napisze coś na str. nerwica.com to będe musiała coś zrobić coś strasznego i napisałam ale niechce tego robić jeżeli PAn Bóg usłyszzał to i będzie kazał mi to zrobić, albo myśli ze chce to zrobić skoro napisałam coś na nerwica.com teraz wszystko co pisze tutaj wydaje mi się być zarażone tymi słowami że nawet jak napisze tutaj coś to będzie to zarażone tym ze musze zrobić coś strasznego i bedzie w sumie ogólnie złe... i wasze odpowiedzi tez będą w sumie złe i tak jak to co będe musiała zrobić gdy tutaj coś napisze. Ostatnio tez zaczełam mówić do Pana Boga że jeżeli poddam się urojenią to moze PAn Bóg sprawić żeby urojenia stały się prawdziwe i poddałam się tym urojenią to czy Pan Bog już sprawił że urojenia stały się prawdziwe? bardzo się tego boje... wiem że to może idiotycznie brzmi co napisałam ale co wy o tym myślicie?

urojenia

przez Zakalec 23 lis 2011, 17:08
Efekt prania mózgu przez kościół katolicki - urojenia, natręctwa, lęki.

Taka jest ich zasada działania. Nie daj sie im manipulować!

urojenia

przez Destrudo 23 lis 2011, 17:43
Idźmy Twoim rozumowaniem marta8019. Zapewne jesteś chrześcijanką, a więc wierzysz w miłosierdzie Boga i w To, że nie chciałby on źle dla Ciebie. Wie On, że ludzie mogą popełniać błędy i jeśli się obawiasz tego, czy on zrobi to, o co go prosiłaś nieuważnie, to wiedz, że On tego nie zrobi, ponieważ lepiej wie, co dla Ciebie jest najlepsze od samej Ciebie ;)
Portal psychologiczny - W portalu między innymi skrajne i drastyczne obszary psychologii, nie dla każdego...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg