mruganie

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

mruganie

przez Roberto 22 lis 2011, 22:49
witam, mam wykrytą nerwicą, niestety, ale po ciężkich przezyciach traumatycznych w moim zyciu. Oczywiście, jestem przewrażliwiony, na punkcie wszystkich chorób. Jestem hipochondrykiem, mówiąc krótko. Jest od pewnego czasu, zauważyłem, że od czasu do czasu widzę swoje mruganie, tzn tak jakby nagle światło się gasiło i zaraz zapalało. Ostatnio mam dużo stresowych sytuacji, głównie związanych ze szkołą, ale także w życiu prywatnym. Czy jest to objaw nerwicy?

mruganie

przez Angelo24 23 lis 2011, 00:07
Witaj.

Na wstępie uspokoję cię, większość osób mających nerwicę miewa różnego rodzaju "uczucia" i dolegliwości wywoływane wpływem naszej kondycji psychicznej na organizm. To o czym piszesz jest normalną reakcją na zamykanie się powiek, każdy człowiek widzi swoje mrugnięcia w taki sposób jak ty to opisałeś ; ) Objawem samym w sobie jest to że się tym przejmujesz i tak jak najbardziej jest to właśnie objawem twojej nerwicy, a właściwie towarzyszącej jej hipochondrii. Pozdrawiam!
"Jestem tym kim jestem, sobą... : ) "

mruganie

przez Roberto 23 lis 2011, 00:43
O Bożę, dzięki wielkie. Nawet nie wiesz ile mnie to strachu kosztowało, gdy ujrzałem, że ktoś odpowiedział. Jestem strasnzym hipochondrykiem i już wyobrażałeś sobie najgorsze - raki/guzy mózgu. Niestety trzeba się wziąć w garść i przestać mysleć o pierdołach. Zamartwianie się to najgorsze. Podstawa to badania okresowe, które tylko nas uspokoją oraz pasja. Dzięki wielkie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

mruganie

przez Rindpvp 02 gru 2011, 22:08
Polecam magnez bo możesz mieć też skurcze powiek :P
"I cicho cię proszę chroń przed ścieżką ciemną. Nawet najtwardsi mają chwile,kiedy potrzebują klęknąć"
Grammatik - Każdy ma chwilę ft. Fenomen

DDA

mruganie

przez paradoksy 03 gru 2011, 12:32
Roberto, dla uspokojenia możesz sobie zrobić u rodzinnego zwykłą morfologię ;)
paradoksy

Sortuj wg