Koszmary senne

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Koszmary senne

przez apatia 03 wrz 2006, 08:49
Od jakiegoś czasu mam okropne koszmary- krzyczę w nocy, rzucam się i zrywam spocona. Sny dotyczą moich obaw, które pojawiają się za dnia- o studia, związek, o moje natręctwa. Wstaję niewyspana, przestraszoa i w złym humorze... Co z tym zrobić?
"Mój lęk jest moim przekleństwem i siłą"

sny

przez Szczęściara 03 wrz 2006, 11:13
Hej Apatia - ja ma podobnie ale ponoć nie da się z tym wiele zrobić. Sen to projekcja umysłu i zaprogramowanie go na cos innego jest dość trudne. Ponoć niektórzy to potrafią ale ja jakoś w to nie wierze.
Podobno najważniejsze jest aby zadbać o komfort przed snem, kłaść sie nie później niż o 23 i np napić sie jakiejś herbatki uspokajającej przed snem.

Tak jak pisałam ja tez mam takie sny. Co dzień śnie i na dodategk pamietam w sumie wszystko :( wiec budze sie tez niezbyt zadowolona. Moj dr twoerdzi ze dobrze ze śnię bo fakt występowania snów świadczy o tym że mózg się ^oczyszcza^ i funkcjonuje dobrze tzn. ze sie ma db kondycje psychiczną. Nie wiem czy bierzesz jakieś leki czy nie, ale jesli bierzesz to takie sny raczej będą :(

Ja sie do nich przyzwyczaiłam. Rano wstaje sobie i mówie - he he no tak znowu te głupie sny, ale co tam - to tylko sny :)) I staram sie jak najszybciej o nich zapomnieć. TO POMAGA !!!!!!
Najlepiej po prostu ich nie rozpamiętywać, od razu bagatelizować :lol:

Ja podchodze do nich jak do kutku ubocznego brania leków
i generalnie nauczyłam sie przez to zupelnie sie snami nie przejmować :P :P :P
Szczęściara

przez dalilah 03 wrz 2006, 22:33
ja mam ten sam problem, okropne koszmary co noc i do teg zawsze je pamietam, pozniej zawsze chodze "zamulona" przez pol dnia, strasznie mnie to wykancza
Secret Garden "Nocturne" - opowiesc o mnie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez KasiaS 04 wrz 2006, 14:14
To znaczy ze jak biore leki to moje sny beda nadal?? Chodzi mi o koszmary, bo ja ich nie chce!!!!

przez Szczęściara 04 wrz 2006, 23:19
KASIA

ja tez ich nie chce ale nadal są niestety :( mówie ci że ja po prostu zaczelam je olewać.

Nie wiem czemu tak jest i skąd sie biorą, pytalam lekarza mowi że tak po prostu mój organizm ^wywala czy tez uwalnia^ emocje.

OLEWAĆ OLEWAĆ OLEWAĆ !!! :P
wole mieć takie sny i je olac niz sie źle czuc w dzien :)

Moze zapytaj lekarza moze cos powie nowego na ten temat.
Szczęściara

przez apatia 05 wrz 2006, 06:31
dzięki szczęściara :) Racja, biorę leki i właśnie tak myślalam ,że to główny powód. Też wszystko pamiętam niestety. Śni mi się, że jestem spóźniona na uczelnię, że nie mogę biec bo nogi mi nie pracują i inne takie pierdoły :/ Kilka razy spadłam z łóżka i ponoć krzyczę przez sen rzeczy typu: "DAJCIEEEEEEEE MI SPOKÓJJJJJJJJJJ, MUSZĘĘĘĘĘĘĘĘ SIĘ UCZYĆ!!!" :lol: Ale jazda... 8)

przez KasiaS 05 wrz 2006, 18:42
ja placze :( krzycze tez. Najgorsze mialam raz jak chcialam wyjsc przez drzwi za ktorymi mialo byc lepiej - tak mi sie sniło. Tylko ze na otworzyłam juz tak na prawde okno i na kolanach bylam na parapecie. dobrze ze stala skarbonka ktora upadla i i to włąsnie mnie obudziło. Czy wiecie jakie było moje dziwienie jak sie na prawde obudziłam i co poczułam???. Mieszkam na 8 pietrze.

przez apatia 06 wrz 2006, 11:54
Nieźle... Ja mam na szczęście na noc okno zamknięte, bo przed otwartymi czuję niepokój... Z tego co mi rodzice mówią to biegam po łóżku- co dziwne- nie na leżąco... Śni mi się, że uciekam...

Koszmary senne

przez Sorrow 14 cze 2011, 12:41
Mi się zwykle śni, że ktoś chce mnie zabić ale to Ja zabijam jego. Chciałbym mieć takiego skilla w realu.

Koszmary senne

przez wiejskifilozof 14 cze 2011, 13:50
A mnie chciał tygrys zjeść . Tygrys bengalski .

Koszmary senne

przez Sorrow 14 cze 2011, 13:52
I co mu zrobiłeś :D ?

Koszmary senne

przez wiejskifilozof 14 cze 2011, 14:09
Uciekłem :mrgreen:

Koszmary senne

przez marcol13 14 cze 2011, 15:33
Ja mam lepsze koszmary.
Najczęściej jest tak że ktoś z moich bliskich goni mnie z nożem albo innym ostrym narzędziem.
Albo dziewczynki które mają twarze nie do ogarnięcia ;o
Za dużo horrorów się naoglądałem,to pewnie przez to ;)

Koszmary senne

przez shitxhappens 18 cze 2011, 12:10
Mnie prześladują zombie, albo jak kto woli żywe trupy. Przeciętnie śni mi się to do kilku razy w miesiącu już od bardzo bardzo dawna. Zawsze pogarsza to mój nastrój i potem cały dzień chodzę spięta i wystraszona, przygnębiona. Dodam, że boję się ich piekielnie- jednym z moich natręctw jest właśnie lęk przed tym, że obudzę się w nocy a rodzice "zombie" chcą mnie zjeść. Dlatego często boję się zasnąć a potem śni mi się. Dzisiaj akurat byłam w jakimś opuszczonym Londyńskim mieście, dziwna szkoła, koleżanka poszła do sekretariatu a tam ją skonsumowali, potem ucieczka , walka- powtarzany schemat. Raz śniło mi się że przejeżdżałam po nich czołgiem i waliłam w nie granatami xD

Sortuj wg