Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z korzystaniem z toalety


vivian

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiesznie i głupio to brzmi.... ale zupełnie zatruło mi życie. Niedawno pojawił się we mnie okropny problem - mianowicie, zaczęłam się bać korzystania z toalety. Nie mogę usiąść na deskę, a jak już usiądę (na wielu warstwach papieru) to się muszę i tak później wymyć. Ale to nie wszystko! Kiedy już siusiam "na małysza", to czasem czuję jak takie maluteńkie kropelki odbijają się od muszli i trafiają mi na nogi - więc w tym przypadku też się muszę umyć. I te kropelki zdarzają mi się bardzo często - próbowałam już różnych technik i nic nie pomaga.

O ile jestem w domu to ok, jakoś to mogę przeboleć i się umyć. Ale na mieście już się nie da więc nie wychodzę na długo.

Przez całe swoje życie nigdy się nad tym nie zastanawiałam - aż pewnego dnia, jakiś miesiąc temu wszystko się zmieniło. Nie mam pojęcia czemu! I zaczęłam się nad tym zastanawiać i myć się i zwracać uwagę na każdy swój ruch w toalecie. KOSZMAR!

Nie wiem czy to nerwica natręctw czy coś innego - nie chcę z tym iść do lekarza.

Możecie mi powiedzieć, co mogę z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vivian, tak myślę, że to NN ponieważ miewam podobne myśli ale nie zawsze. Utrudnia Ci to egzystowanie ? Co czujesz jak się nie umyjesz po skorzystaniu z toalety ? Czy zawsze musisz to zrobić ? Wnioskuje, że z toalet publicznych prawie wcale nie korzystasz. Znam dobry sposób na to by te kropelki z toalety się nie rozpryskiwały . Napisz na pw bo tu tak głupio mi pisać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×