problem z korzystaniem z toalety

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez vivian 13 lis 2011, 21:05
Śmiesznie i głupio to brzmi.... ale zupełnie zatruło mi życie. Niedawno pojawił się we mnie okropny problem - mianowicie, zaczęłam się bać korzystania z toalety. Nie mogę usiąść na deskę, a jak już usiądę (na wielu warstwach papieru) to się muszę i tak później wymyć. Ale to nie wszystko! Kiedy już siusiam "na małysza", to czasem czuję jak takie maluteńkie kropelki odbijają się od muszli i trafiają mi na nogi - więc w tym przypadku też się muszę umyć. I te kropelki zdarzają mi się bardzo często - próbowałam już różnych technik i nic nie pomaga.
O ile jestem w domu to ok, jakoś to mogę przeboleć i się umyć. Ale na mieście już się nie da więc nie wychodzę na długo.
Przez całe swoje życie nigdy się nad tym nie zastanawiałam - aż pewnego dnia, jakiś miesiąc temu wszystko się zmieniło. Nie mam pojęcia czemu! I zaczęłam się nad tym zastanawiać i myć się i zwracać uwagę na każdy swój ruch w toalecie. KOSZMAR!
Nie wiem czy to nerwica natręctw czy coś innego - nie chcę z tym iść do lekarza.
Możecie mi powiedzieć, co mogę z tym zrobić?

przez khaleesi 14 lis 2011, 15:28
vivian, tak myślę, że to NN ponieważ miewam podobne myśli ale nie zawsze. Utrudnia Ci to egzystowanie ? Co czujesz jak się nie umyjesz po skorzystaniu z toalety ? Czy zawsze musisz to zrobić ? Wnioskuje, że z toalet publicznych prawie wcale nie korzystasz. Znam dobry sposób na to by te kropelki z toalety się nie rozpryskiwały . Napisz na pw bo tu tak głupio mi pisać. :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg