Czy natrętne myśli mogą minąć same z czasem?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Ja 01 wrz 2006, 14:25
Czy istnieje możliwość że natrętne myśli mogą minąć same z czasem? Czy człowiek może z nimi wygrać, bez lekarstw i terapii?
Ja

przez psycholozkaWtoku 01 wrz 2006, 16:17
z autopsji:......mnie mijaja....to znaczy zmniejsza sie ich natezenie i natarczywosc, zapominam o nich...... Czasami powracaja z duza sila,ale stosunkowo rzadko. Jak juz mi sie uda opanowac swoj niepokoj to tak czuje jak przestawaja mnie nękac.
Mysle,ze czestotliwosc i natezenie,a takze mozliwosc ich przezwyciezenia zalezy od konkretnego przypadku.Pozdrawiam.
Nigdy sie nie leczylam w zaden profesjonalny sposob;]

przez Alexandra 01 wrz 2006, 19:34
Jeżeli są ona bardzo silne - wątpię - mogą minąć , ale czasem wrócic. Nowoczesne leki zapobiegaja nawrotom.
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez n-monika 04 wrz 2006, 20:25
mozesz sprobowac.ale z wlasnego doswiadczenia to watpie.ja nie chodze na terapie ani nie biore zadnych lekow psychotropowych.biore lek roslinny.moze ktos byc tym faktem obuzony ale kiedys bralam leki psychotropowe, bylam na terapi i to wszystko bylo nie to!ten lek ktory teraz biore nie uzaleznia i nie ma skutkow ubocznych.on pozwala mi normalnie zyc!!!!!!!!!ale mam swiadomosc ze wszyscy jestesmy inni.

przez Ja 06 wrz 2006, 10:45
Mam taką prośbę czy mogłabyć podać nazwę tego leku, chciałabym wypróbować, może to pomoże.
Z góry bardzo dziękuję!!!!! Pozdrowionka!!!!!!!!
Ja

Sortuj wg