NN w ciąży !:((((pomóżcie !

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez magic32 23 paź 2011, 14:17
ania_taka napisał(a):a jak mam córcię - 6 latek juz i do szkoły poszła w tym roku :) no i wraz z mężem stwierdziliśmy ze czas na drugiego bobaska :) tylko że jestem w trakcie leczenia farmakologicznego (nn) i powoli zmniejszam sobie dawki leku bo chce, a wręcz pragnę zajść w ciążę. Tylko trochę się boję czy mi się uda wygrać z natręctwami.

Witaj,

to trzymam kciuki aby u Ciebie wszystko się powiodło i aby choroba dała Ci święty spokój. Twoja nn dotyczy myśli czy rytuałów? U mnie jest bardzo różnie po kilku lepszych dniach przychodzą gorsze i tak od pół roku mam cały czas, nie ma stabilizacji na dłużej niż tydzień, później znowu choroba mnie męczy. Czasem już naprawdę mam dosyć tego wszystkiego, ostatnio ciągle chciało mi się z tego powodu płakać bo nie mogę normalnie jak inni żyć, cieszyć się i radować. Boli mnie to bardzo. W dodatku jestem jakaś taka zobojętniała na wszystko, emocje mi się spłyciły i to jest dla mnie bardzo męczące, chyba bardziej niż nn. Czasem uśmiecham się a nie czuję szczęścia i radości, brak odczuwania uczuć mnie dobija. Nie wiem co o tym myśleć i co ja mam zrobić aby było lepiej. Czuję się sobie czasem taka obca , jakbym to już nie była ja tylko ktoś inny. Trudne uczucie. A ja tak bardzo pragnęłabym być tą dawną osobą...Moja córeczka mnie motywuje abym się jakoś trzymała, cieszę się, że ją mam bo tak naprawdę to dla niej żyję! pozdrawiam i życzę powodzenia.

przez ania_taka 24 paź 2011, 18:27
magic 32 moja nn to przede wszystkim natrętne myśli, w których obwiniam siebie, z czynnosciami przymusowymi jakoś moglabym życ. Ja w trakcie brania leków jestem niemal taka sama jak przed chorobą, emocje odczuwam, uczucia głębokie. nie wiem jka będzie jak odstawie. Ale Ty jesteś nadal w ciąży czy już masz córcie? Trzymaj się cieplutko.

przez malnow1990 02 lis 2011, 17:40
ja jakoś żyje ale jest ciężko chyba przez to że coraz bliżej rozwiązania coraz większy stres idt...Domyślam się że spodziewasz się kolejnego dziecka więc życzę powodzenia i wytrwałości :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ania_taka 03 lis 2011, 17:45
Malnow1990 ja również wytrwałości życzę, już bliżej jak dalej:) u mnie dzidzia na razie nadal w sterfie planow... zobaczymy jak to będzie

Sortuj wg