Często wydaje mi się, że gram w teatrze.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Często wydaje mi się, że gram w teatrze.

przez passive-aggressive 20 sie 2006, 10:17
Czasem wydaje mi się, że gram w teatrze. Że świat to jedna wielka scena, gdzie muszę udawać przed tymi wszystkimi złośliwymi, przerysowanymi ludźmi i muszę być bardziej złośliwa i potworna od nich. Zamiast być szczera, kręcę i oszukuję, zamiast powiedzieć co czuję, udaję że wszystko jest ok. Często krzywdzę najbliższe mi osoby, bo grając Królową Śniegu jestem wredna i staram się ich po prostu dobić. Ranię ich, a w ten sposób również siebie. Ale to nie jest teatr i i tego tak łatwo nie da się naprawić.

przez Marcia 20 sie 2006, 13:56
kiedys tez myslalam ze moje zycie to teatr...
az poznalam kogos przy kim nie musze grac...
az zaczelam pracowac w grupie ludzi przed ktorymi nie musze odgrywac roli malej biednej dziewczynki tylko konkretna kobiete...

gralam cale zycie az wkoncu udalo mi sie z tewgo uwolnic...
odkrylam ze tak naprawde wszystko co robie nie jest scena a ja nie moger zejsc i odejsc w spokoju tylko dalej sie borykac...
ale udalo mi sie...
i znow zakwitna maki i storczyki...

przez n-monika 05 wrz 2006, 13:49
ciężko jest mi sie wypowiedzieć na ten temat, bo ja tak nie mam.ale kiedyś słyszałam, że życie jest bajką pisaną reką Boga a ludzie aktorami.może Spróbuj sobie pomyśleć że teraz masz do odegrania role dobrego człowieka.choc wiem że w tych czasach ciężko jest być dobrym.pozdrawiam

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg