Ból psychiczny ? Proszę o pomoc.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Pony 19 sie 2011, 00:02
Witam.
Od razu chciałbym przeprosić, jeżeli wybrałem nie ten dział i prosić o przeniesienie.

Od ponad 8 miesięcy męczy mnie pewien ból. Postaram się wytłumaczyć, aby było zrozumiale.
Zaczęło się od lewej ręki, później lewa noga, teraz prawa ręka/noga i na zmianę.

Nie jest to typowy ból fizyczny, który sam się pojawia. Ten "ból" pojawia się tylko wtedy, gdy o tym pomyślę na takiej zasadzie, że nie odczuwam tego dyskomfortu, ale jak sobie przypomnę o tym "bólu" to nawet 10 godzin mnie męczy. Polega na tym, że wtedy kiedy ten "ból" przychodzi niemal ciągle muszę wygiąć nogę/rękę, a czasami sprawić sobie w ten sposób ból fizyczny, aby odczuć chwilową ulgę. Dodam, że miałem operację kolana prawego i teraz "przerzuciło" się własnie na prawą nogę, ale jeżeli pomyślę o lewej nodze, albo ręce natychmiastowo te uczucie przerzuca się.

Ten "ból" jest bardzo uciążliwy, przy siedzeniu/leżeniu jeżeli tylko pomyślę o tym nie da mi spokoju, aż nie zapomnę.

Wydaje się dziwne, dla mnie również jest to trochę nienormalne i nie byłem z tym u lekarza bo po 1. nie wiedziałem do jakiego lekarza się udać, a po 2. nie chciałem wyjść na głupka.

Jeżeli coś nie jasno opisałem proszę pisać postaram się jaśniej.
Naprawdę staje się to strasznie męczące i uciążliwe.

Pozdrawiam.

przez *Monika* 19 sie 2011, 01:05
Pony, Może jest związany z urazem poprzednim, za dużo o tym myślisz. Czasem człowiek jest w stanie wywołać u siebie ból, np. głowy. Przynajmniej ja tak mam.
Nie wiem co Ci doradzić.
Może skontroluj te pozostale kończyny. Jak będzie wszystko w porządku to może się uspokoisz?
Obrazek
Główny Moderator

przez Pony 19 sie 2011, 01:47
Monika1974,
W tym sęk, że to nie wina poprzedniego urazu. Zaczęło się od lewej strony, teraz na przemian.
Staram się jak najmniej myśleć. Nie mam pojęcia co mam robić, a jeżeli miał bym już iść do lekarza chciał bym być w miarę sprecyzowany co do objawów, gdy będę je przedstawiał lekarzowi bo on w żaden sposób chyba sprawdzić tego nie będzie mógł.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 19 sie 2011, 01:49
Pony, Prześwietlenie rtg, usg etc.
Obrazek
Główny Moderator

przez Vitellka 19 sie 2011, 11:01
To sie nazywa ,,Przeczulica'' mam tak samo :roll: