głupie powracające myśli po obejrzeniu filmu

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez nathaliem 15 sie 2011, 20:37
w sobote koleżanka puściła film o egzorcyzmach, od tamtego czasu ciagle mi to siedzi w głowie, szczególnie te straszne odgłosy :PP już kiedyś przechodziłam nerwice natręctw na tle religijnym, ale jakoś samej udało mi się z tym uporać, tyle że trwało to rok. Teraz boję się, ze przez rok bede miała natrętne myśli, że mnie kurna szatan przez głośniki opętał :P jestem na nią strasznie wściekła, że mi to pokazała, ale czasu przeciez nie cofnę, jak o tym nie myśleć??

przez Nurofen 15 sie 2011, 21:08
nie ja nie mialem natrectw chyba, bo trwalo to noc i troche poranka po obejrzeniu egzorcysmów Anneliese Michel. Balem sie do kibla isc, czy coś a jak poszedlem to balem sie ze w lustru zobacze odbicie demona itp. Już nie mam.

przez Michuj 15 sie 2011, 22:43
Dobrze, że nie oglądaliście Ataku Krwiożerczych Pomidorów.
Michuj

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez softy_girl 18 sie 2011, 18:25
Prasa, telewizja, internet, książki i tp. mają na nas, ludzi zmagających się z NN wielki wpływ. Wystarczy przeczytać np. artykuł o seryjnym mordercy w gazecie i już może stać się to twoim kolejnym natręctwem.
"Któregoś dnia rzucę to wszystko i wyjdę rano niby po chleb..."

"Samotność to taka straszna trwoga, ogarnia mnie, przenika mnie..."

"W życiu piękne są tylko chwile..."

przez ballada 21 sie 2011, 08:35
Ostatnio puścili film egzorcyzmy emily rose, mama mnie straszyła, że demon mnie opęta, bałam się obudzić o 3.
Jeśli chodzi o pasję, nic nie zastąpi seksu, ale złość stanowi niezłą namiastkę - Jonathan Carroll.

przez uzytkownik 21 sie 2011, 09:26
No to ja swego czasu miałem jazdy i cały czas w myślach wymieniałem sobie nazwy różnych leków, o których czytałem. Do zwariowania.... strasznie męczące. Szczególnie zapadał mi wtedy anafranil - nie wiedząc czemu...
uzytkownik

przez kite 21 sie 2011, 12:13
ja oglądałam kiedyś jakiś film o egzorcyzmach w którym była mowa właśnie o godzinie 3 nad ranem. że to jakaś godzina demonów, że o 15 stało się coś znaczącego dla chrześcijaństwa więc odwrotna godzina jest czasem największej aktywności sił nieczystych. i ja to miałam jazdy! jakoś podświadomie działałam tak że co noc wstawałam kilka minut przed 3 i w panice próbowałam zasnąć by przespać atak demonów!
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez wiejskifilozof 23 sie 2011, 08:19
Stało się , co się stało raczej nie da się tego całkowicie z pamięci wyrzucić .

Sortuj wg