ogłupiający wpływ mediów

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

ogłupiający wpływ mediów

przez Kalebx3 27 sie 2011, 16:23
Trudne pytanie ,ale spróbuje Ci najuczciwiej i najwierniej odpowiedzieć. ROZPACZLIWIE szukałem PRAWDY,Sensu,Czegoś co codziennie uchrania przed bezsensem i rozpaczą nieuchronnego końca.Wtedy zjawił się ON, JEZUS CHRYSTUS i wszystko nabrało Światła i Mocy.To tak najkrócej .Dziś Wiara to moje największe Bogactwo ,pomimo całych tych cierpień i niedostatków obecnego planu żywota ,wierzę ,że WSZYSTKO kiedyś się odmieni na niewyobrażalnie lepsze.Pozdrawiam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

ogłupiający wpływ mediów

przez depresyjny86 28 sie 2011, 03:14
Paweł a jak ustosunkujesz się do hm ogłupiającego wpływu ojca Tadeusza R. na swoich słuchaczy?
:)

ogłupiający wpływ mediów

przez Kalebx3 28 sie 2011, 15:16
Człowiek nerwicaTY już wydałeś na niego wyrok -Ogłupiający,po co Ci jeszcze mój?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ogłupiający wpływ mediów

przez Sinner22 15 lut 2013, 20:31
Lepiej w ogóle nie oglądać wiadomości, tam są w 99 % negatywne informacje. Mam dość słuchania o jakichś psychopatach, wojnach, wypadkach, Smoleńskach dupeńskach i oglądać jedne i te same fałszywe mordy w rządzie. Ja w ogóle nie oglądam wiadomości. Może jedynie o pogodzie.
Sinner22

ogłupiający wpływ mediów

przez jasaw 15 lut 2013, 20:46
Ja czasem czytam jedynie wiadomości, które mnie interesują, ale także nie bezkrytycznie je przyjmuję. Mam ogromny dystans do polityki, polityków, celebryckich popisów, mody,itp...
Lubię słuchać rozmów z ludźmi interesującymi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem z przyjemnością, a nie z satysfakcją.
Chociaż tego rodzaju programów, artykułów jest mało, ale można znaleźć.
Ostatnio zapadło mi bardzo w pamięć spotkanie z prof.Osiatyńskim, m.in. o alkoholizmie, do którego sam osobiście się przyznaje i napisał na ten temat wiele książek. Niezwykle interesujący człowiek, o wielkiej kulturze. Prywatnie mąż znakomitej psycholog Ewy Woydyłło.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Sortuj wg