Panicznie boję sie raka

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Alexandra 30 sie 2006, 23:23
Biedronko, to ja jakbym czytała o sobie! Dla mnie największą zmorą tez jest teraz czerniak!! A na punkcie znamion mam świra! Raz mi sie wydaje,że sa normalne, a za chwile pod innym światłem że jednak nie....tak wiec oglądam sie w lusterku kieszonkowym, potem ide do łazienki,wracam do pokoju do lustra, poźniej do przedpokoju...masakra!ostatnio jak jechałam pociagiem wychodziłam do lustra do ubikacji,bo głupio mi było przy ludziach! A najgorsze, bo jak na necie sobie poczytam o znamionach, to mi sie nogi uginają ,bo u siebie widze podobne! Rok temu byłam u lekarza, a teraz mi sie wydaje ze mam cos,czego wcześniej nie miałam i znowu te myśli,oglądanie sie w lustrze....To potrafi zatruć....A jak posłucham opowieści o 20-latkach , u których wykryto z niewinnych znamion czerniaka, to juz w ogóle panika totalna. Grr
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez biedronka 31 sie 2006, 22:49
Olu mam to samo, te maratony ;) Lusterko kieszonkowe, lustro w przedpokoju, potem lustro w łazience.... za każdym razem moje znamiona wyglądają inaczej :? Ja w necie już nie czytam i tak już za duzo sie naczytałam. A najgorsze jest to, ze znam to nie tylko z netu, moja koleżanka miała czerniaka, kilka lat temu, nic jej teraz nie jest, ale jak ją spotykam to moje lęki ożywają :?

Rafik znamiona są rzeczą normalną, ale dobrze Ci mówić, bo masz jedno, ja mam ich dziesiątki :?

przez emiflo 31 sie 2006, 22:58
ja mam codziennie innego raka. Jednego dnia mam raka płuc , bo mnie strasznie boli w płucach i mam bardzo wysokie tętno (a ponoć to objaw raka płuc), innego dnia mam guza w mózgu , który mi zaraz pęknie, bo mnie mocno boli głowa , innego mam raka krtani , bo często mam ból gardła i chrypkę , a jeszcze innego mam wszystkie naraz. Nie mogę się od tego uwolnić, boję się, że jakby co to będę musiała zostawić mojego synusia i w dodatku boję się panicznie bólu, mimo że codziennie go doświadczam i to często silnego . Okropieństwo.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alexandra 01 wrz 2006, 00:59
Biedronko, ja też mam mnóstwo znamion, więc doskonale się rozumiemy :smile: a jak już w necie poczytałam ,jakie powinny niepokoić, to moje pasują pod te opisy. Jutro jade po leki, wierze,że będę się czuła lepiej :?
Ola. Jeszcze będzie przepięknie,jeszcze będzie normalnie.

przez wariott 25 paź 2006, 17:49
Olu jakbym o sobie czytała Smile Raz te moje obawy wydają mi sie smieszne, a za chwile myśl "A co jesli mam raka?" i od razu panika Confused A najgorsze jest to macanie i ogladanie, to jak nałóg, nie moge sie od tego powstrzymać Confused A moja największą zmorą jest czerniak oczywiscie, każde znamię w moich oczach codziennie wyglada inaczej, nawet czuję jak mnie swędzą i bolą itp. Jak o tym nie myślę to przestaja oczywiscie Wink Zresztą już usunęłam 3 znamiona i mam zamiar usunąc jeszcze kilka, wolę już blizny niż ten ciagły lęk nie do opanowania. To odbiera mi radość życia, nic mnie nie cieszy, wszystko przestaje miec sens, bo po co robić cokolwiek skoro i tak być może wkrótce umrę.... Okropność Confused

Usuniesz to przyjdzie rak płuc, potem mózgu, potem ziarnica, białaczka i jeszcze bardziej wyszukane formy. Skończy się epoka raka, zacznie się AIDS, gruźlica, ptasia grypa i tak dalej. Takiego raka leczy się innymi sposobami :D

przez URUFUJUM 30 paź 2006, 22:59
ALEKSANDRO MOZE NIE BOJ SIE NIKT CI KRZYWDY NIE ZROBI NAPEWNO TO ZE RAK MOZE MIEĆ PRZEŻUT ON BOLI BARDZO BOLI I BOLEC MOZE BO W PSYCHICE OSIADA SPROBUJ USWIADOMIC SOBIE ZE ON BOLI A TO ZE BOISZ SIE TO LUDZKIE MOZE ZLY DUUUUCH DUCHA SIE BOISZ?;)
JA SZANOWNY KRULU WODZU NAJMILSZY NAJDOTYKLIWIEJSZY NAJLEPSZY WTWL*

Lęk przed zachorowaniem na nowotwór

przez altman 31 sty 2007, 09:26
hej wam mam takie pytanie ostatnio ze mna bylo juz tak dobrze czulam sie juz zdrowa a tu znowu mam lek ze moge w przyszlosci zachorowac na raka nie ze jestem teraz chora tylko ze moge kiedys tam zachorowac i teraz pytanie do was czy kiedy sie non stop o tym mysli ze mozna kiedys zachorowac na raka to boje sie bardzo tego ze jak bede non stop o tym myslala to zeczywiscie zachoruje nie daje mi to spokoju prosze napiszcie mi cos optymistycznego blagam pomozcie mi

Sortuj wg