Jak sobie poradzić z tym natręctwem.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez gallanonim17 21 lip 2011, 14:27
Witam,
Dzisiaj zaczęło mnie nurtować jedno natręctwo i nie wiem jak sobie z nim poradzić.
Zaczeło sie gdy dzis przyszedlem opiekowac sie takim dzieciakiem i on ma kota,podszedlem do tego kota raz i wydaje mi sie że wówczas mi stanął.Nie wiem jak sobie z tym poradzić, wydaje mi się że jestem zoofilem.(Wczesniej mialem tez z gejem i pedofilem) Odrazu mowie mze wydaje mi sie że w zyciu bym nie wyruchał psa koni czy wielbłada,ale mnie to nurtuje. Boje sie o tym powiedzieć komus bo wiadomo. Poradzcie cos? Podkreslam że wole osoby plci zenskiej to tyle.

przez ewaryst7 21 lip 2011, 16:29
Witaj. To natręctwo. Jeśli pociągają cie kobiety , to myślę , że nie ma sie czym martwić.Jeśli jednak , nie daje Ci to spokoju , idż do lekarza.Pozdrawiam.

przez Kalebx3 24 lip 2011, 13:03
Jak najbardziej zgadzam się z Ewarystem,TO TYLKO NATRĘCTWO-CHORE MYŚLI ,które mimo swojej bezsensowności potrafi nieżle uprzykrzyć życie.Też cierpię na tę niemoc ,jednak o innym profilu.Dam Ci od siebie dobrą radę jak najszybciej udaj sie do psychiary,psychologa.Ciężko to wyleczyć ,ale zawsze jest jakas szansa.Sam ,bez niczyjej pomocy będziesz tylko się z tym tylko męczył.Potrzebny jest drugi człowiek,leki ,psychoterapia,więc działaj i nie zwlekaj.Pozdro.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gallanonim17 24 lip 2011, 13:47
przeszlo juz ;] DO lekarza nie ide bo tak mam tylko podczas nudy czyli np wakacje w rok szkolny moze 3x tak mialem i do tego bez mysli tylko ze sobie wkrecalem zeby robic cos 4 x ;] i mialem ogolnie zle samopoczucie czasem ale rzadko to tyle ;] Jestem happy :}

przez Kalebx3 24 lip 2011, 14:50
To dobrze ,że Ci przeszlo.I oby nigdy juz nie wróciło.A jak ,nie daj Boże ,zaczęłoby się nasilać OD RAZU STERUJ DO PSYCHIATRY! Nie warto się męczyć w pojedynkę.Nerwica natręct ,choć niegrożna ,to bardzo ,bardzo zaniża jakość życia.Powodzenia i zdrowia.Pozdro.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez gallanonim17 24 lip 2011, 19:33
Heh dzieki,narazie jakos sam sobie radze :P

Sortuj wg