Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez bernardo 26 cze 2013, 20:04
ja nie wiem co sie ze mna dzieje. mam 19 lat. nie podobali mi sie faceci i nagle zaczeli. Czy to minie? To musi minąć...

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 26 cze 2013, 21:09
e tam :P to przejsciowe ja ostatnio bylem na 100% p[ewny ze bI ;) dzisiaj ze juz hetero :D pozniej pewne ze homo :> i jakos bardzo sie nie wczuwam w te mysli ;p granie znowu sprawia mi frajde :> powiem tak za duzo chyba wymagasz
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez bernardo 27 cze 2013, 16:14
bo wystarcza jakakolwiek wzmianka o homoseksualizmie i od razu robi mi sie goraco i zaczynam rozmyslac.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 27 cze 2013, 20:34
dzisiaj bylem u psychiatry przepisala mi Asertin + Rispolept + Hydroxyzium Vp i laski mi sie znowu podobaj :> ciekawe jak dlugoi ale moge odpoczac i to jest fajne
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez bedzie.dobrze 27 cze 2013, 20:51
chybanerwica, ostroznie z tym Rispoleptem..w sumie nie powinien byc lekiem pierwszego rzutu przy nerwicy natrectw. Ja po nim sie czulam fatalnie..

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 28 cze 2013, 11:37
a ja ci powiem czuje sie dobrze jakis taki wesoly minimalne problemy z kordynacja no i smialosc na maxa zreszta wszystko wyjdzie po czasie :)

-- 28 cze 2013, 11:41 --

noi i zapomnialem mam po nim kapke zeza i bralem juz wczesniej anafranil i perazyne.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez bernardo 28 cze 2013, 15:47
czyli musze isc do psychiatry bo jestem chory psychicznie tak? i bede musiał brac leki a po lekach mi przejdzie tak?

Problemy z orientacją.

przez khaleesi 28 cze 2013, 16:50
ja miałam natręctwo, że podoba mi się moja bardzo dobra koleżanka z technikum, aż mi głupio było z nią rozmawiać bo miałam takie wyobrażenia, że chce ją pocałować okropne to było
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Problemy z orientacją.

przez barsinister 28 cze 2013, 16:55
bernardo napisał(a):czyli musze isc do psychiatry bo jestem chory psychicznie tak? i bede musiał brac leki a po lekach mi przejdzie tak?

nie jesteś chory psychicznie, tylko jesteś znerwicowanym marudą
leki mogą zniwelować lęki, ale twoich wyolbrzymionych problemów z własną seksualnością nie rozwiążą
Not poppy, nor mandragora,
Nor all the drowsy syrups of the world,
Shall ever medicine thee to that sweet sleep
Which thou ow'dst yesterday.

Problemy z orientacją.

przez bernardo 30 cze 2013, 17:38
Ale to HOCD naprawde istnieje czy to taki blef? Orientacja moze sie zmieniac?
jak byłem młodszy (zdarza mi sie to do dzisiaj) to miałem takie zachowania że np.
- sprawdzałem kształt lampy w miescie (tego takiego "żyrandola" bo są różne kształty i typy :D )
- sprawdzałem ile liter ma każdy wyraz i czy na pewno jest parzysty
- potrafiłem w myslach powtarzać wielokrotnie wyraz/imie i nazwisko
- patrzylem ludziom na buty jakie noszą.

czy to mogły byc natręctwa?
z tym gejostwem jest u mnie różnie, raz jest, raz jest mniej, raz go nie ma. raz podobaja mi sie kobiety, raz nie, taka huśtawka
dzisiaj jadąc samochodem z kolezanka miałem mysl ze "byloby cudownie gdyby był wypadek i bym zginął" wielokrotnie mam mysli samobojcze ze "skonczyłoby sie to"

Problemy z orientacją.

przez greenlight 30 cze 2013, 17:56
psyche. napisał(a):ja miałam natręctwo, że podoba mi się moja bardzo dobra koleżanka z technikum, aż mi głupio było z nią rozmawiać bo miałam takie wyobrażenia, że chce ją pocałować okropne to było

Co w tym okropnego? Dlaczego ludzie tak sie boją homoseksualizmu?

Problemy z orientacją.

przez khaleesi 30 cze 2013, 18:58
greenlight, tu nie chodzi o lęk przed homoseksualizmem ale to było urojone podniecenie spowodowane NN. Dotyczy to również mężczyzn i kobiet a także dzieci. Myśli wyobrażenia to męczy człowieka. Nie chcesz tego. Przechodzi dziecko ulicą a Ty zaczynasz sobie wyobrażać, że co by było gdybyś coś mu zrobił/zrobiła i widzisz się siebie, że coś robisz a potem rozkminy czujesz się brudnym chcesz się umyć. Takie zycie codzienne NN
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Problemy z orientacją.

przez bernardo 30 cze 2013, 19:24
tu chodzi o to ze było tak, że podobały mi sie laski, raz jak miałem 16 lat spodobał mi sie facet w tramwaju ale to jednorazowy wybryk.
Byłem zakochany w dziewczynie bardzo długo. Podobały mi sie dziewczyny w szkole. aż tu pewnego dnia pstryk i zaczął podobac mi sie chlopak z rownloegłej kasy. nastepnie zobaczyłem kolesia w sklepie który mnie zmierzył wzrokiem. a potem poleciało samo.

Problemy z orientacją.

przez khaleesi 30 cze 2013, 19:35
bernardo, ale Ty piszesz o biseksualizmie czy o sztucznym podnieceniu drugim facetem wywołane przez NN ? :lol:
Mistrz Avatara

Sortuj wg