Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez lockheed 11 gru 2012, 22:11
Nie radze sobie kompletnie. Dzieki za film, ogladałem go kiedys, troche pomógl. Zadizwonilem, mama powiedziala mi ze to nerwicowe typowo, ale mnie sie wydaje ze homo jestem. Jestem nawet przekonany o tym. Nie mogę się doczekać, aż się lepiej poczuje... . Wziąlem leki uspakajające. Miałem zahomikowane 2 ostatnie... .

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 11 gru 2012, 22:12
mialem tez z 1 h temu ze musze zwalic konia do homo mysli bo inaczej nie dam rady funkcjonowac ;/ eh to jest straszne
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez lockheed 11 gru 2012, 22:28
Czytam ten wątek od poczatku, widzę Twoje posty. Też dużo się masturbowałem i też źle się czuje po masturbacji. Nie mogę zerwać z nałogiem. Boję się, że przez masturbacje zakryłem swoją niby homoseksualność. Np. gdybym sie nie masturbowal to bym był homo. Ale pamietam, że patrzyłem na kolezanki i nauczycielki potem wracalem do domu masturbowałem sie z mysla, o nogach ich, stopach, buzi, tyłkach, piersiach ale to rzadziej, raz krocze widziałem kobiety to potem 2 tygodnie się masturbowałem, tak mnie to jarało. A teraz co /cenzura/? Nie wiem czy to prawda była...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 11 gru 2012, 22:29
i jak mysle o jutrzejszej drodze do psychologa ;/ omg zreszta mysle o tym caly tydzien ze musze wyjsc z domu i jechac na miasto ;/
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez lockheed 11 gru 2012, 22:40
ja mieszkam w mieście, może nie jakimś wielkim, ale dośc sporawe jak na PL. Nie wychodze nigdzie. Boje sie... .

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 11 gru 2012, 22:45
nie wiem ale wydaje mi sie ze pomalu dochodze do sensu tego wszystkiego ;p tak mi sie wydaje jakby pomlau cos zaczelow glowie switac :P
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez lockheed 11 gru 2012, 22:56
Wziąłem leki uspakajające, stałem się znowu hetero, nabrałem apetytu, mogę od nowa jeść. Cud.... ehh. Zauważyłem, też, że nakręcam sie bardziej kiedy wlaśnie jest ok. Myśle wtedy. Ale super jestem hetero, hehe co ja myślałem sobie, glupoty, żyję chwilą, celebruje szczeście, ale..... a moze.... . Tak to w wielkim skrócie wygląda.

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 11 gru 2012, 23:14
heh :) no a ja mam homo jazde ;P ale mam to gdzies

-- 12 gru 2012, 16:16 --

odwolalem dzisiejsza wizyte z psychologa chyba poszukam nowego ;/ jakos do mnie ten psychiatra nie przemawia a w moim miescie 100 tys ludzi raczej ciezko o dobrego duzo slysze o krakowie ze sa tam dobrzy psychiatrzy mam w sumie 70 km pociag za 10 zl z ulga 50% bo mam rente za ojca ktory nie zyje sam nie wiem sprawde jeszcze 2 bo maja dobre komentarze;/

-- 12 gru 2012, 16:17 --

i mam na siebie wkorwienie strasznie a to strasznie chce byc z jedna dziewczyna ;/ jest jak dla mnie cudowna ;) nie dosc ze piekna to wogule wygadana itp ;P chialym miec taka dziewczyne ale z takimi jazdami to sami wiecie
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez lockheed 12 gru 2012, 21:06
Znowu dostałem mega ataku, serce zaczęło mi walić chyba 200 razy na minute. Postanowiłem sprawdzić jakieś obrazki z gejami. Włączyłem je ale mi nie stanął, nie podoba mi się to. Ale dalej się boję, że mogę być gejem. Mimo, że mnie to nie podnieca nie podniecało to mam obawy. Np w przeszłości próbowałem się dowiedzieć o długości penisa kolegów, chciałem wiedzieć czy się dobrze rozwijam. Wpisywałem w google jaka powinna być długość penisa u 13 latka, wszedzie chciałem się zawsze dowiedzieć co i jak z tym jest. Pamiętam, że koledze było widać przez spodenki ze jednak ma wiekszego od mojego, siedziałem przed lustrem jak kolega i patrzyłem czy mojego tez tak widać czy mam mniejszego. Boję, się że patrzyłem na to bo jestem gejem, ale nie potrafię się do tego przyznać ;( Te zdarzenia mnie niszczą. Nigdy nie chciałem nic robić z kolegami itp. Co myślicie o tej sytuacji? Błagam pomóżcie!

-- 12 gru 2012, 20:08 --

Aaa i jak oglądałem te obrazki z gejami, to rowniez serce waliło mi ze strachu jak młot, potem się uspokoiłem ale od nowa zaczęło bić. Nie chcęęę takiego życia!

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 12 gru 2012, 21:28
przedtem tez mialem mega atack jak bylem u kumpla przyszedl drugi kumpel i siadl blisko mnie wydawalo mi sie ze mnie to jara jak sie o mnie ocieral ze mi stanie zaraz ogolnie mega schiza w glowie i juz sie godzilem jestem pewnie homo a tu nagle przypomnialem sobie sposub z tego filmika ze wczoraj o tym patrzeniu na sibie z innej perpektywy i co w sekunde nic spokuj jak nie wiem co :D to naprawde dobry pomysl z tym. aha no i /cenzura/ naprawde nie chce cie tego pisac bo wiem ze ci schiza zlapie ale nawet byly przypadki kiedy czlowiek hetero z nerwica byl w zwiazku homo ale depresja go tak gniotla ze wiedziale ze nie jest homo to nie takie proste jakby ci sie moglo wydawac ;/ albo ludzie ktorzy mysja sie srodkami dezynfekujacymi bo mysla ze zarazki maja na sobie nerwica moze ci platac rozne figle to naprawde ciezki temat chyba najlepszym sposobem jest poprostu przestawac o tym myslec i nie dawac sie atakom ogladnij ten filmik i poznaj ten sposub czasami pomaga.

Ja poprostu wiem ze chce dziewczyny ;/ mam 2 takie z ktorymi chcialbym chodzic wiem przedtem pisalem ze z jedna ale obie sa boskie ;/
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez lockheed 12 gru 2012, 21:29
@chybanerwica teraz zauważyłem, że jeszcze coś dopisałeś. Wszyscy proponują terapię poznawczo-behawioralną. Może takiego psychologa musisz poszukać?

Ja jestem zniszczony...

-- 12 gru 2012, 20:33 --

http://seksguru.pl/pytania/jesli-jestem ... wyleczalne to mnie dobiło i przez ten artykuł musiałem sprawdzać ;(

-- 12 gru 2012, 20:35 --

Ja tez wiem, że chce dziewczyny, ale przez ten strach niepokój mój popęd spada czasami. Ja ciągle zapominam o tym sposobie, musze go praktykowac.

-- 12 gru 2012, 20:37 --

może koleś z tego linku też HOCD, a jesli nie :/ jego obawy są podobne do tych z HOCD, masakra ten świat...

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 12 gru 2012, 21:44
o to mnie tym dobiles jak to przeczytalem po lebkach ;/ to juz mam ochote sie zabic ;<

-- 12 gru 2012, 21:48 --

zaraz sie chyba rozplacze /cenzura/ musialem doczytac ten list ;/ porpsotu musialem i wyobrazilem sobie laske i ze mnie do niej nie ciagnie nienawidze tego
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez lockheed 12 gru 2012, 21:49
Nie chciałem tego robić, no to jest nas dwóch bez pomocy od nikogo teraz itp ehh

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 12 gru 2012, 21:53
powiem ci ze jak jestem juz niby homo to nie chce mi sie nic kompletnie nic nie chce nikogo chce byc sam nie wiem zakopac sie pod ziemie isc mieszkac do lasu i tam zeby mi do konca odjebalo

a jak sa te dobre chwile to chce mi sie wszystko chce isc pogadac z kumplami ogolnie chce sie zyc ;/ jak wyjsc z tego kurestwa
moj ostatni psycholog w niczym mi nie pomugl no oprucz tego ze musialm placic 70 zl za wizyte

mam na maxa depreche nienaiwsci do siebie i jak ktos mi pisze ze bycie gejem jest fajne to mnie ****** bierze
nie czulbym raczej ze tego chce a raczej ze jestem do tego zmuszony porpstu zmuszony nic innego
zok+ narcyzm

Sortuj wg