Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 18:37
bedzie.dobrze napisał(a):gdybyscie byli gejami, nie odczuwalibyscie z tego powodu lęku.

ee? A lęk ukryty, że społeczeństwo cię nie zaakceptuje? Dlaczego tyle gejów miało rodziny, chodziło z kobietami? Można odczuwać lęk z powodu bycia gejem. Lesbijki mają łatwiej bo społeczeństwo to bardziej akceptuje.

Jakbym był psychologiem i mój pacjent powiedziałby, że ma ciągoty homo i ,że ma depresje czy nerwice to od razu powiązałbym jedno z drugim. Pracowałbym nad akceptacją i samoświadomością.

Nerwice rodzą się z konfliktów wewnętrznych więc to idealnie pasuje.

Problemy z orientacją.

przez bedzie.dobrze 14 paź 2012, 18:59
ale ich natrectwa zwiazane z homoseksualizmem pojawiły sie nagle..pojawila sie pewnie mysl w stylu ' a jesli ten facet mi sie podoba..itd' i pojawil sie lęk zwiazany z ta mysla. Homoseksualisci, ktorzy maja problem z akceptacja swojej orientacji nie zaczynaja panikowac pod wyplywem jednej mysli..tylko pewnie jest to proces dlugofalowy
bedzie.dobrze

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 19:11
bedzie.dobrze napisał(a):ale ich natrectwa zwiazane z homoseksualizmem pojawiły sie nagle..pojawila sie pewnie mysl w stylu ' a jesli ten facet mi sie podoba..itd' i pojawil sie lęk zwiazany z ta mysla. Homoseksualisci, ktorzy maja problem z akceptacja swojej orientacji nie zaczynaja panikowac pod wyplywem jednej mysli..tylko pewnie jest to proces dlugofalowy

No właśnie mogą zacząć panikować, w tym jest problem. Gimnazjum/liceum hormony szaleją i pojawia się pociąg homo. Dlatego odróżnienie czy to jest urojenie czy prawda jest bardzo trudne. Tak na prawdę by się dowiedzieć to trzeba... spróbować. Ale oni się boją, bo wierzą, że są homo ewentualnie bi, a wtedy już nie będzie odwrotu. I może to być oczywiście prawda.

Część gejów tak bardzo bała się swojej orientacji, że normalnie zakładali rodziny cześć się całe życie oszukiwała żyjąc nieszczęśliwie. Miej to na uwadze. Ludzie doskonale potrafią się samo oszukiwać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 19:16
noname9292, no masz racje ze trzebaby spróbowac...ale jak ja np tego nie chce poprostu nie dałbym rady czuje ze to nie jest dla mnie... tylko wydaje mi sie ze mnie gosc podnieca ale z drugiej strony brzydzi? to jak ja mam spróbowac?? na siłe?

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 19:24
ferodooo napisał(a):noname9292, no masz racje ze trzebaby spróbowac...ale jak ja np tego nie chce poprostu nie dałbym rady czuje ze to nie jest dla mnie... tylko wydaje mi sie ze mnie gosc podnieca ale z drugiej strony brzydzi? to jak ja mam spróbowac?? na siłe?

Zgłoś się do dobrego seksuologa/psychologa u którego będziesz mógł się spokojnie wygadać, nauczyć normalnie rozmawiać o problemach ze swoją orientacją. Bo znając życie, pewnie z nikim nie rozmawiasz o swoim problemie. Czujesz się kompletnie sam, niezrozumiany.

Może też być przyjaciel, ale tutaj bardzo bym uważaj bo jeśli to wyjdzie na światło dzienne to masz przerąbane.

Jeśli to urojenie to może sama rozmowa pomoże,a jeśli nie to zdobędziesz na tyle dystansu, że będziesz mógł się sam przekonać.
Ostatnio edytowano 14 paź 2012, 19:28 przez noname9292, łącznie edytowano 1 raz

Problemy z orientacją.

przez bedzie.dobrze 14 paź 2012, 19:27
ferodooo, moim zdaniem to nerwica..przeciez pociagaja Cie kobiety..zawsze tak bylo..pewnie zawsze zakochiwales sie w dziewczynach. Nie jestes gejem..to tylko natrectwo. Nie mecz sie, idz do psychiatry, on Cie uspokoi, przepisze leki. Proponuje tez terapie.
bedzie.dobrze

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 19:28
bedzie.dobrze napisał(a):ferodooo, moim zdaniem to nerwica..przeciez pociagaja Cie kobiety..zawsze tak bylo..pewnie zawsze zakochiwales sie w dziewczynach. Nie jestes gejem..to tylko natrectwo. Nie mecz sie, idz do psychiatry, on Cie uspokoi, przepisze leki. Proponuje tez terapie.

Może być biseksualistą, sam jestem :D

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 19:29
rozmawiam i to duzo, nawet z rodzicami a wspomne ci ze mam prawie 25 lat oni nic nie maja w stosunku do mojej orientacji moge byc dla nich nawet homo. Takze ja sie nie boje społeczeństwa ani nic w tym stylu...

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 19:31
ja tez mam gdzies spoleczenstow tylko jak pomysle ze moglbym byc homo to staje sie trasznie agresywny czuje ze zycie jeste zjebane
ze lepiej sie zabic bo po /cenzura/ zyc tak ;/
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez noname9292 14 paź 2012, 19:32
ferodooo napisał(a):rozmawiam i to duzo, nawet z rodzicami a wspomne ci ze mam prawie 25 lat oni nic nie maja w stosunku do mojej orientacji moge byc dla nich nawet homo. Takze ja sie nie boje społeczeństwa ani nic w tym stylu...

Więc chyba nic innego ci nie pozostaje jak spróbowanie, chodź sam nie wiem. Nie chce ci dawać nadziei, ale sa tacy co próbowali i stwierdzili, że to nie dla niech. Nie wiem to jest cholernie trudna sprawa.

A miałeś dziewczynę, kiedyś?
Ostatnio edytowano 14 paź 2012, 19:33 przez noname9292, łącznie edytowano 1 raz

Problemy z orientacją.

przez bedzie.dobrze 14 paź 2012, 19:33
ferodooo, ja cierpie na nn całe zycie..miałam juz rozne natrectwa..te na tle seksualnym tez...wszystko mija. Nie mozna sie stac gejem w ciagu minuty, pod wplywem jednej mysli. To sie wie i czuje od zawsze...od zawsze bys czul,ze cos jest z Toba nie tak.

-- 14 paź 2012, 19:34 --

nie probuj zadnego seksu z facetem, bo nie jestes gejem. Smigaj do psychiatry!!
bedzie.dobrze

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 19:36
ja w sumie choruje na nerwice od dziecka pamietam jeszcze epizody z dzrzwiami i oknami i wiele innych ;/ i od zawsze jakis przestraszony bylem niby wszystko gdzies tam w srodku tlamsilem zeby nie pokazac ze jestem slaby ;/
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez ferodooo 14 paź 2012, 19:37
noname9292, chłopie miałem 3 kobiety, sex z kobieta jest dla mnie w pełni satysfakcjonujący uwielbiam ciało kobiety

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 14 paź 2012, 19:38
wiec czym sie ty przejmujesz ja mam gorzej nigdy nie mialem dziewczyny i nie uprawialem seksu ;/ ja mam problem a nie ty
zok+ narcyzm

Sortuj wg