Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 21:02
anonimowy a ile masz lat

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 21:10
15
Proszę, pozwól mi żyć, ja chcę żyć,chcę doczekać ,
Nerwico pozwól mi żyć, to ode mnie ten przekaz!

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 21:24
człowieku o czym my mówimy ??
chłopcze daj sobie na luz i pozwól cieszyć sie okresem dojrzewania ;-)
za kilka lat bedziesz sie z tego smiał
może nawet szkoda brac leki na te natrectwa - tylko nie panikuj tyle ;-)
jestes normalnym zdrowym chlopakiem z burza hormonów

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 21:31
tylko ze ta burza trwa 2 lata ... a te natrectwa moga byc zwiazane z problemami w domu ?

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 21:47
a co sie dzieje w domu ?

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 21:56
matka alkocholiczka , tez choruje na nerwice lekowa i miala depresje , 5 razy ratowalem ja od samobojstwa w wieku 10 lat , ciagle klutnie , mialem tez taki okres w zyciu za balem sie ze mam guza mozgu , mialem wykonywane wszystkie badania i nic , i musze do psychiatry isc bo to niby nerwica lekowa a dlatego ze mialem cos takiego jak migrena z aura .

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 18 cze 2012, 23:33
pisalem ci ze tez mam takie dziwne uczucie w penisie :P jak i wiele innych osob
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez sadi31 19 cze 2012, 10:04
anonimowy czyli sam widzisz ze pomimo tak mlodego wieku masz juz pewnien bagaz dosiadczen zyciowych musiales wielokrotnie zachowywac sie jak dorosly odpowiedzialny facet chocby ratujac mame z opresji, klotnie w domu tez nie naleza do najrzyjemniejszycgh rzeczy - dlatego te twoje usilne pragnienia normalnego zwiazku i gromadki dzieci, niestety nasze dziecinstwo i to jak je przezylismy rzutuje na pozniejsze nasze zachowania odvczucia i mysli - mysle ze jestes bardzo wrazliwym i dobrym czlowiekiem i dlatego twoje wewnetrzne posdwiadome dazenie do zwiazku idealnego - deficyt meskosci - jak wczesniej wspomnialem.
Pisalm juz jestes jeszce bardzo mlody i od ok 13 do 18 lat masz okre dojrzewania wiec w twojejpsychice i ciele moga zachodzic rozne reakcje - spokojnie wszytskie sa naturalne. Chlopaki w twoim wieku przechodza fascynacje soba i swoja seksualnoscia- poznaja swoje ciala - wielokrotnie slyszalem ba nawet w mlodosci widzialem jak chlopaki si sami sobie chwalili co komu i kiedy wyroslo ;-) i nie sa to zachowania homo , ba nawet wspolna masturbacja w okresie dojrzewania ni musi byc i w wiekszosci nie jset roznoznaczna z homo ;-) o jest po prostu okres ksztaltowania sie naszych zachowan i zmian w psychice oraz fizyce ciala.
chybanerwica nie wiem ile masz lat ale uczucie tzw polgotowosci do wzwodu moze byc tez uwarunkowane przez hormony produkowane w najadrzach - pamietajie ze nerwicowcy potrafia w bardzio reealny sposob zasymulowac realne stany - ile razy na oddzial szpitakla trafiaja ludzie ze niby z zawalem b nawet ekg moze takie cos pokazac a w efekcie okazuje sie nerwica - atak nerwicowy, podejrzewam ze to uczucie takze jest zwiazane z tym napieciem , stresem.
Uczucie w penisie - hmm penis moze reagowac roznie ;-0 zwodem , polwzwodem, mrowieniem, oklapnieciem, brakiem wzwodu - to ze masz dziwne uczucie nie oznacza ze jestes homo - poza tym musisz nauczyc sie dokladnie rozwalac i opisywac dane uczycia - to co w danej sytuacji czujesz musicie jasno okreslic - nie uzywajcie slow typu wszystko, ogolnie, nie wiem - wy macie to wiedziec - masz obawy o cos - konkretnie czego sie boisz - pozniej jaka jest realna sznasa na ziszczenie sie twoich obaw - obawy polaczone z niepewnoscia i brakiem konkretyzacji dodatkowa napedza spirale leku poprzed dopowiadanie sobie co by bylo gdyby , wielokrotnie nieststy wyimaginowanych scenariuszy.

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 19 cze 2012, 10:25
zauwazylem ze tego uczucia nie ma gdy o nim nie mysle , gram w druzynie pilkarskiej i jak gramy to jest bliski kontakt , to nic nieczuje (chyba ze sobie przypomne) rowniez myjac sie z kolegami pod prysznicem tez nic , nawet nie drgnol . postanowilem sie modlic , bo wyczytalem ze spotyka to ludzi odwroconych od Boga , co jest dziwne bo jestem ministrantem , ale warto sprobowac ;)

Problemy z orientacją.

przez sadi31 19 cze 2012, 11:00
anonimowy a gdzies to wyczytal
:hide:

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 19 cze 2012, 11:18
nie pamietam , ale byla to strona zwiazana z hocd , byl taki temat o tym .

Problemy z orientacją.

przez sadi31 19 cze 2012, 13:10
bo wyczytalem ze spotyka to ludzi odwroconych od Boga

bzdura
z tego co piszesz wynikalo by ze wszyscy ateisci to geje z mrowiącymi penisami :lol:
poza tym jako osoba wierzaca nie powinienes Boga traktowac jako Kogos kto Cie karze - bardziej kogos kto sie martwi kocha i troszczy

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 19 cze 2012, 17:02
wiem wiem , ale jak to sie mowi , tonacy brzytwy sie chwyta . ;)

Problemy z orientacją.

przez Ukasz 19 cze 2012, 19:31
sadi31 napisał(a):
poza tym jako osoba wierzaca nie powinienes Boga traktowac jako Kogos kto Cie karze - bardziej kogos kto sie martwi kocha i troszczy

dobrze napisane:)

Sortuj wg