Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez taklatwobylo 17 cze 2012, 17:22
Siema wszystkim
Przeczytałem wszystkie wasze wypowiedzi, i miałem 50 tysięcy chwil, w których poczułem niesamowitą ulgę, i tyle samo momentów, w których czułem się, jak ktoś kto schodzi po ciemku ze schodów i nie natrafia na stopień - paniczny strach. Mam 21 lat i od mniej więcej pół roku 90% moich myśli krąży wokół tego, czy 'przypadkiem nie jestem gejem' (gorąco mi się zrobiło jak o tym napisałem...). Wszystko zaczęło się od kilku nieudanych prób stosunku z moją byłą już dziewczyną, nieudanych, bo nie miałem wystarczającej erekcji. Wracając od niej, załamany, szukałem przyczyn tego co się stało, i jedna głupia myśl ' a może to gejostwo' spowodowała lawinę następnych, podobnych. Pamiętam, jak spojrzałem na 1 lepszego gościa w tramwaju i poczułem jak tracę czucie w nogach ze strachu, czy on mi się przypadkiem nie podoba. No i się zaczęło... Każde przebywanie na mieście, na ulicy, gdzie było dużo osób i nieustanne pytanie się samego siebie "czy podoba mi się ta dziewczyna? czy chciałbym ją pocałowac? a jeśli niby czuję taką chęc, to czy przypadkiem nie jest to spowodowane przyzwyczajeniem, a nie orientacją? może wmówiłem sobie, że jestem hetero?' i tak bez końca.
Kiedyś do głowy by nie przyszło, że mogę byc homo, gdyby ktoś mi to zasugerował, padłbym ze śmiechu. Nigdy nie miałem problemów ze nawiązywaniem znajomości, kochałem i dalej kocham sport, mam naturę typowego walczaka, z reguły byłem kapitanem w drużynach... jednym słowem - przeciwieństwo homo, które jak się zdążyłem dowiedziec, cechuje się brakiem pewności siebie, zadawaniem się z płcią przeciwną w młodym wieku, itd... No ale to było kiedyś, kiedy wszystko było takie beztroskie, czyli do momentu, w którym to ścierwo się do mnie przyczepiło (mam nadzieję, że to ścierwo to choroba, a nie oznaki prawdziwej orientacji). Non stop, dzień w dzień, spieprzony humor i ciągłe 'jestem gejem czy nie, tak czy nie, tak czy nie...'. Mam olbrzymi problem z masturbacją, czasem po kilka razy dziennie, i wiem, że to mogło miec spory wpływ na brak erekcji, o którym wspomniałem wyżej. Musiałem jednak tak się zaspakajac, bo była dziewczyna mieszka 400 km ode mnie i nie było możliwości częstego spotykania się. Kiedy nie robię tego przez parę dni, mam wrażenie, że jest ciut lepiej, ale np. po 3 dniach abstynencji przychodzi gorsza chwila to nie wytrzymuje ('przynajmniej sobie ulżę...'). Ale tak naprawdę jest gorzej, bo pojawia się uczucie beznadziei, wyrzutów sumienia, myśli, że nigdy nie będzie lepiej, bo nie walczę z czymś, co mogło miec taki wpływ na obecną patową sytuację, a ciągle temu ulegam. Masakra. Jeszcze rok temu wyjście na piwo z kolegami i gadanie o fajnych laskach było czymś przyjemnym, a teraz zmieniło się to w nieustający pytający głos w mojej głowie 'chciałbyś go dotknąc? podoba Ci się? '. Jest mi tak /cenzura/ wstyd za samego siebie i za te myśli, chyba nie ma gorszego upokorzenia dla faceta niż takie myśli w głowie, przynajmniej ja tak to odbieram. I tak jak ktoś z was napisał, nie pamiętam już kto, ten ciągły strach, że mi 'nie stanie'. Normalny ja myśli 'fajna laska, ładne piersi' widząc jakąś dziewczynę na ulicy, mija dosłownie pół sekundy, i czuję gorąco w środku i panikę, czy ona mi się na pewno podoba, a nawet jeśli, to i tak nie miałbym erekcji gdyby do czegoś więcej doszło. Przecież tak się nie da życ.
Przez te ostatnie pół roku nie miałem żadnych zbliżeń seksualnych, i chyba dobrze, bo gdybym miał, to jestem pewien że zamiast skupic się na tym co przyjemne, głos w głowie mówiłby 'eee, z facetem byłoby Ci lepiej!'. I obrzydzenie do samego siebie... Wszystkie przyjemności w moim dotychczasowym życiu zniknęły, bo ciągle o tym myślę ! Ze wszystkim mi się to kojarzy! Marzę, by ktoś pobrał mi krew, przebadał, i stwierdził : to nerwica, nie masz się czego bac. Oddałbym wszystko za to, żeby wiedziec, że to 'tylko' choroba. Mam też schizy w postaci np. 'czy zamknąłem drzwi, lepiej sprawdzę jeszcze raz' ale jak czytam o niektórych Waszych natręctwach do pojawia się strach i 'aż tak nie mam, oni mają gorzej... czyli pewnie oni są chorzy a ja po prostu jestem pedałem...' i czuję się jak nikt.
Przez te pół roku miałem chyba 3 okresy 'beztroski'. Dwa takie dwudniowe i jeden chyba z tygodniowy, gdzie po prostu czułem, że kocham życie, że wszystko ze mną w porządku, że się nakręcam, itp. Jak się skończył ten najdłuższy? Jadąc tramwajem spojrzałem się na gościa, i pomyślałem: "ale ja sobie wbiłem fazę, masakra...jak mogłem tak w ogóle myślec, że podobają mi się faceci, że jestem gejem..." I w momencie, w którym sam się zaśmiałem ze swoich głupich wkręceń, przyszła myśl "kurde, a jak miałem rację?" I powtórka z rozrywki.
Nawet ewentualne bycie biseksualnym jest nie do przyjęcia, bo myślę, że będąc z kobietą, nie byłbym w pełni usatysfakcjonowany, i nie dałbym jej poczucia pełnego szczęścia, choc tak bardzo bym tego chciał.
Dzięki za przeczytanie, i brawa za wytrwałosc, bo wyszło trochę długo ;)

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 17 cze 2012, 18:19
Kolego , niestety mam to samo , tylko ze ja mam uczucie kluchy w gardle , to jest paranoj ciagle zastanawiani czy stanie czy nie . Ja jestem troche spokojniejszy jak obcowalem z pewna laska , to mialem erekcje i pare razy wylecialo mi nasienie hehe . Ale tylko w tamten dzien , nastepnego dnia wrocilo ze zdwojona sila (moze dlatego ze mialem kaca ) tak wiem 15 lat to zawczesnie na alko , ale wtedy wszystkie natrectwa mijaja , czuje ze zyje . Tez mam problem z masturbacja , 3 razy dzienni masakra .

-- 17 cze 2012, 18:36 --

ja mialem jeszcze taki natrectwa ze jestem pedofilem , zoofilem i rozne inne , ale mi przeszlo samo , a ty masz tylko o homo ?
Proszę, pozwól mi żyć, ja chcę żyć,chcę doczekać ,
Nerwico pozwól mi żyć, to ode mnie ten przekaz!

Problemy z orientacją.

przez taklatwobylo 17 cze 2012, 19:02
No czaję, ja też jak dochodziło do pewnych sytuacji takich intymniejszych to miałem erekcję i wszystko, ale mam wrażenie że to zależało wszystko od konkretnego dnia i godziny... Czasem przy zwykłym pocałunku wszystko było świetnie a innym razem nie mogło dojsc do stosunku, masakra :/ Ogólnie wspominam czas z dziewczyną bardzo dobrze, uwielbiałem dotykac jej piersi itp, a homo chyba nie odczuwają przyjemności z takich rzeczy, nie wiem czy to ich obrzydza (obcowanie z płcią przeciwną) czy nie, ale to wszystko było PRZED tym wszystkim, teraz czuję że każde zbliżenie z kobietą to byłby stres i myśli wiadomo nad czym... Tak myślałem jeszcze nad swoimi snami - od zawsze mam mnóstwo snów, i wszystkie dobrze pamiętam po obudzeniu. Nigdy nie miałem jakichś snów o tematyce homo, zawsze hetero, i w snach zawsze zajebiście - kobiety mnie pociągają, podobają mi się, i wszystko... Ale ostatnio zaczyna to wyglądac tak, że jak zbliżam się do kobiety, to stresuję się przez sen, boli mnie głowa i uczucie 'przecież to nie to, co Cię kręci...' Nic tylko sobie palnąc w łeb.
Nie nie, tylko homo, ale tak patrząc na Ciebie, to mogę Cię tylko utwierdzic w przekonaniu, że to nerwica ;) więc teoretycznie to ta lepsza opcja... :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 17 cze 2012, 19:07
stary ja mam slowo w slowo wyrzuty nie chec ;) pprzeczytalem cale i mam jeszcze raz napisze tak samo heh
chodze do pscyhologa jutro do psychiatry i mam nadzieje ze bedzie lepiej bo tez sobie zycia homo nie wyobrazam ani tez BI ale ty nie trzezwo myslisz zreszta jak i ja ale ja to w jakims stopniu ogarniam strach jest trzeba go zniszczyc wiadomo bojisz sie ze jezeli sie poddasz to sie okaze ze jestes homo :< ale to strach zreszta pisze ci to a sam nie jestem w wiele lepszym stanie
idz do psychologa ;) inaczej sie bedziesz meczyl i meczyl ja sie meczylem rok i zyciem tego nazwac nie mozna tylko meczarnia idziesz do slepu siedziesz na kiblu do szkoly do pracy i te mysli cie niszcza 24 ;s niedkye cie juz glowa boli ale nie mozez przestac myslec czujesz jak by ja rozsadzalo ;) znam to i to dobrze taksamo patrzysz na zachowanie czy ten ruch nie byl homo zobaczylem na typa to pewnie jestem homo :< czy on mi sie nie podoba i moglbym tak wymienac ale po co wymienac skoro wszystko ci mowi jestem homo i piszac wszystko mam na mysli wszystko ;) np papieros omg to kutas jestem homo masz fobie czy tez psychoze tez pewnie jak i ja wszedzie widze rzeczy zwiazne z homo i to nie jest normalne dlaczego jak sobie pomysle /cenzura/ o dziewczynie to jest tka zajebiscie ze bede sie z nia ten tego ;) i wogule bedzie milo a nie z facetem wiem napiszesz ze to zmarnowane zycie wiem mysle taksamo nie raz juz przekminialem jak jestem homo to kara za poprzednie zycie nawet juz w reinkarnacje zaczolem wiezyc i ze narobilem syfu w poprzednim zyciu nie potrafie isc ulica :) unikam ludzi jak ide do psychologa to staram sie isc jak najdalej od ludzi i prosze boga np o deszcz bo wtedy jest malo ludzi na ulichac i kazyd raczej mysli zeby sie przed nim zchowac ;)
czuje ze trace pewna dziewczyne od paru lat juz nie wiem sam czy jestem w niej zakochany czy nie bo wiesz ta niepewnosc ;)
strace ja pewnie przez to gowno bede zalowale do konca zycia ;)

NIE MOGE NAZWAC TEGO ZYCIEM NARAZIE i nie bede ci pisal ze wyzdrowiejesz na 100% bo tak nigdy nie bedzie ;p to bedzie juz zawsze czastak ciebie

tez przesto nie czuje sie facetem raczej jakas pizda ktora sie powinno zajebac ]

wkoriwa mnie jak brat nawet gada tym swojym ryjem jak kumpel mnie dotknie jak jakis koles kolo mnie przechodzi ;p laska tez bo mam strach ze do mnie zagada i wyjde na pedala bo tak jak pisales ty tez bym nie dal rady nawet jak jestem hetero ;) ogolne zmeczenie wyszedl bym na pedala przed dziewczyna chociaz moze nawet nim nie jestem
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 17 cze 2012, 19:14
pamietam jak sie calowalem z piekna dziewczyna ktora kocham , boooskie uczucie . mam takie chwile ze czuje ze kocham Martyne (tak sie nazywa ) ;) a zachwile schiza ze jestem gejem , jestem za brzydki i wgl .

-- 17 cze 2012, 19:20 --

no strasznie wkurwia mnie ojciec i brat , siedze sam w pokoju , bo zaraz te pedalskie mysli ...

-- 17 cze 2012, 19:22 --

chybanerwica , a males mysli pedofilski i zoofilskie ?

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 17 cze 2012, 20:04
tak pedofilskie tez zoffilie tez i dendrofilie ale odchodzily tak szybko jak pzychodzily mialem kiedys taka ze rucham kota a jakies laski przyswzly i zaczyely sie smiac takie mam pojebane mysli ale to nic przy homo :<

-- 17 cze 2012, 20:09 --

no i jak brat chrzaka kalsze czy mowi to nigby ze mnie to jara podnieca a to juz homo kazirodctwo albo nie raz tez ze wszyscy to homo ludzie :<

nienaiwdze tez masturbacji nie raz poprostu musze bo inaczej tak jak by mi leb chciala peknac ;/ moja psycholog mowi ze to normalne ze nie mam partnerki i to nic nadzywczajnego ale dla mnie to meka mam po tym mysli samobojcze depreche jeszcze wieksza itp czuje sie jak szmata poztym nickt chyba normlany nie wali 7-8 dziennie a czasami to juz do takiego stanu ze fujara nie chce stanac po paru dniach nie walenia czuje sie duzo lepiej ale pozniej jak juz raz to zrobie to wlacza sie i wale do konca kilkanascie razy ;/ i zalamka

i mysli ze juz nigdy z tego nie wyjde ze zawsze tak bedzie takie zjebane zycie a nawet jak juz z tego wyjde to mnie wspomnienia ze taki bylem beda dobijac ;/

-- 17 cze 2012, 20:11 --

jeszcze jutro jak sobie pomysle o drodze do psychiatry i o tym ze mi moze powiedziec ze jestem homo ;< co to za zycie widze codzzienie happy ludzi cieszacych sie zyciem a ja co dobijaja mnie mysli wszystko mnie wkorwia nie potrafie normlanie funkcjonowac nie widze sensu na przyszlosc ehh i wiele innych rzeczuy chcialbym byc juz zdrowy i nie byc homusiem pizda
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 17 cze 2012, 20:38
czemu akurat my ? pisze to i lzy mi sie zbieraja , juz od 2 lat nie bylem szczesliwy , /cenzura/ nie czuje raadosci , mam dosc zycia , gdyby samobojstwo nie bylo grzechem smiertelnym , dawno bym to zrobil .

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 10:17
chlopaki - uspokojcie sie nieco
prosta sprawa
czy ktos z was uprawial juz sex z facetem
i co podobalo sie?
nie nawet sami sie wzdrygacie na mysl o tym ;-)
z was tacy homo jak ze mnie baletnica ;-)
wasz strach becia gejem jest podyktowany kompletna niewiedza na temat gejow
przeciez gej to normalny czlowiek - tem ma uczucia , mysli i tez potrafi byc szczesliwy i kochac
oj cos mi sie wydaje ze ktos kiedys w przeszlosci niezle wam namieszal lub bardzo porzestraszyl i teraz macie takie jazdy

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 18 cze 2012, 12:49
za 3 godziny do pscyhiatry :) strach isc przez miasto ;<jeszcze slonce jara jak nie wiem co ;< ludzi bedzie pelno pewnie kolo 16 ;/
bo sie ochlodzi i wszyscy powychodza w domach zostana tacy jak ja ;p

-- 18 cze 2012, 12:52 --

nie uprawialem sexu z facetem i dzisiaj jak o tym pomysle to mi sie rzygać chce ale czasami ze niby chce tego wogule dzisiaj to jak przed wizyta u dentysty jakos mniej boli ale trzeba isc wyrwac tego zeba :<
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez anonimowy997 18 cze 2012, 13:42
ja na szczescie nie mam tak zle , wspolczuje ci chlopie , ja tyko nie lubie jak idzie jakis facet , taki dziwne uczucie w kutasie :( ale nie dlugo melanz i beda laski , wiec sie cos moze poprawi .

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 18 cze 2012, 17:58
dostalem anfranil ;p2 tabsy dziennie jutro jade na psychoterapie to wykupie spotaklem 3 laski chcialy do mnie zakrecici jak czekalem na przystanku :< ale widomo strach i ze wydje na homo ale byly bardzo gfajne przyznam ;) wszystkie 3 by bral ;) a szczegolnie jedna w bialych szortach ja juz chce krecic do dziewczyn :<<< bo sa zajebiste :<
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez sadi31 18 cze 2012, 17:59
chlopaki pamietajcie ze fascynacja meskim cialem i meskimi narzadami w kategorii a ten to ma takiego a tamten innego jest calkowicie normalnym zjawiskiem
poza tym identyfikcja w natrectwach - zobacz czego sie boisz - a tym nie jestes - gdybys byl gejem nie bal bys sie tego tylko czul bys pociag i chec do facetow a ty sie boisz ze bedziesz do nich czul ten pociag - tu jest roznica pomiedzy myslami , projekcja a realnym stanem

uczucie w kutasie .... hahaha :hide: tos teraz pojechal - jakie to uczucie :roll:

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 18 cze 2012, 18:01
poczytalem o tym leku i sa mieszane zdania
http://sprawdzlek.pl/anafranil/

-- 18 cze 2012, 18:02 --

skutki uboczne tycie :P heh to akurat dla mnie plus
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez Adam Smith 18 cze 2012, 18:03
ja tyko nie lubie jak idzie jakis facet , taki dziwne uczucie w kutasie :(

Rozwaliłeś mnie :lol:
Adam Smith

Sortuj wg