Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez aimx 17 gru 2011, 14:16
Widzę, że tu raczej panowie się z tym borykają, ale ja też ciągle analizuję swoją orientację. Cholernie mnie to męczy. Lesbijka czy hetero? Nie widzę nic złego ani w tym, ani w tym, ale chciałabym się w końcu określić. Oceniam każdą osobę, zastanawiam się, czy mi się podoba, to takie irytujące, męczące.

Problemy z orientacją.

przez izaak17 17 gru 2011, 15:58
Ja też nie jestem żadnym homofobem i geje mi nie przeszkadzają,ale ja nie chcę żyć tak jak oni i generalnie jeżeli miałbym to robić(seks z facetem) to ogólnie albo by mnie musieli zabrać do wariatkowa,bo z obrzydzenia do siebie samego bym nie wytrzymał,albo pewnie już wisiałbym na drzewie...to by było poniżenie mojej męskości,godności i marzeń o idealnej rodzinie z KOBIETĄ

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 17 gru 2011, 18:19
a ja sobie powiedzialem ze i tak nic nie zmienie bo albo jestem gejem albo nie i jakos juz tak nie przekminiam i mam to gdzies z jednej strony chce dziewczyny a z drugiej ta chec niby na faceta ktorej nie chce postawilem na Bi a teraz walka zeby sie dowartosciowac bo to tez wazne i mam spokuj ale nawet tak patrzac teraz na tylek faceta nic nie czuje cos mi mowie wyruchalbys se ale penis nie stoji uspokajam sie i wiem ze tego nie chce i jest lajcik walka z tym to najgorsze co moze byc ja tez nie chce zycia geja ale jak juz nawet jestem to stawiam na samotnosc bo nie chce sie budzic kolo faceta rano omg wogule to mnie brzydzi dokladniej to mam orientacje nie ustalona wiec najlepiej postawic Bi bo jestes albo homo albo hetero :> hehe

ale w zyciu nie chcialbym mieszkac z facetem czulbym sie jak szmata jak ofiara losu nie jestem homofobem jak kolo ale takie badanie orientacji to lipa jak dla mnie i raczej niewarte niczego bo z kad jakis koles ma wiedziec jaka ja mam orientacje jak ja sam nie jestem jej pewien moze nawet to komus jeszcze bardziej w bani popsuc bo NN moze sie wlaczyc i bedzie jeszcze gorzej

-- 17 gru 2011, 18:22 --

a szczerze to zaluje ze to nawet wbilem nie bylo mnie pare dni i bylo nawet spoko psujue sobie tylko czytaniem tego banie i tyle bede wbijal moze raz na tydzien moze nawet mniej bo niektore komenty sa dolujace
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez Kolo44 17 gru 2011, 19:41
ja tez koncze kariere na tym forum daje sobie 3 miesace i tyle jak nie przejdzie to trudno zrobie co musze(sznur)
widze , ze polowa osob stąd to jest naprawde Bi albo homo ale jesli sie na to zgodzliscie to tak jest a nie jest to nerwica ok narqa

Problemy z orientacją.

przez anetta45 17 gru 2011, 20:01
fake & gay
"Im bardziej poznaję ludzi tym bardziej kocham zwierzęta"
George Bernard Shaw

Problemy z orientacją.

przez izaak17 17 gru 2011, 21:02
ahahahah poczekamy Kolo44 jak się pomęczysz z natręctwami jeszcze parę lat...zobaczymy czy nie będziesz chciał zaakceptować tych myśli dla świętego spokoju i żyć dalej z kobietą...będziesz jeszcze prosił Boga,żeby to zaakceptować-a nie da się:). Dawanie sobie określonego czasu już stawia cię na przegranej pozycji!!. Chodzę na terapię już bardzo długo i NIKT TUTAJ NIE JEST ANI BI ANI HOMO to wszystko to typowa NN!.

-- 17 gru 2011, 21:04 --

A i jeszcze dla pocieszenia...nie uda ci się popełnić samobójstwa,bo zakładając sznur będziesz nagle pewny,że jesteś hetero...ale tylko na parę minut i tak w kółko:).Nie ma innej drogi jak zaakceptowanie tego,że chore myśli się pojawiają. Próbowałem się zzabijać parę razy i za każdym razem było tak jak napisałem powyżej...NN to życie w potrzasku!

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 17 gru 2011, 21:21
hahah no racja mialem nie wbijac ale juz z przyzwyczajenia zobaczylem ze ktos napisla post to musialem odpisac dokladnie tez tak mam z samobójem juz ide ze sznurem i mysle wreszcie koniec zeby za 30 sec cos w glowie mi powiedzialo ze nie jestem homo i mysle ze ja juz chce byc i z tym skonczyc ale to mi mowi ze nie jestem i ze strace swoje zycie a moge miec dziewczyne wtedy mam na chwile spokuj i tak caly czas w kolo juz chyba z 5 x probowalem i za kazdym razem to samo

-- 17 gru 2011, 21:24 --

a z tym czy sie nie da to w sumie prawie prawda chyba ze sobie powiesz ze i tak cale twoje zycie bedzie wygladalo ze nie bedziesz pewien orientacji ze wiecznie bedziesz nad tym rozmyslal i nawet jak cie nadejda mysli ze nie jestes homo to moze ci sie udac ja juz tak raz prowbowalem bylo chyba najblizej ze wszystkich prob
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez izaak17 17 gru 2011, 21:25
Chybanerwica...kolo44 jest dopiero na początku tej drogi i nie rozumie jak trzeba z tym walczyć...ja to już długo się męczę i niestety akceptacja to jedyne rozwiązanie co nie znaczy,że ktoś staje się homo.Dwa lata rozkminiania to chyba długo co?:P.On to dopiero ma jakieś parę tygodni więc bredzi...prędzej czy później wróci na forum...każdy to robi:)

Problemy z orientacją.

przez paradoksy 17 gru 2011, 21:28
a przecinki i kropki to krowa zjadła? tego się czytać nie da.
paradoksy

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 17 gru 2011, 21:29
no ja juz z 8 miesiecy i moge powiedziec ze czasami jest mega dol i to jest najgorsze wtedy czlowiek juz mysli ze jest 100 % homo i powiem tak ze ludzie z NN maja strasznie mala pewnosc siebie i radze to cwiczyc

-- 17 gru 2011, 21:30 --

ehh dziewczyno tutaj ludzie to zombie :D nie znamy takich rzeczy jak przecinki i kropki :P
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez izaak17 17 gru 2011, 21:30
Paradoksy,ja staram się używać interpunkcji.Nie zawsze wychodzi,bo piszę szybko,ale chyba nie ma tragedii:P

Problemy z orientacją.

przez chybanerwica 17 gru 2011, 21:32
a ja pisze to co czuje wiec wiesz skladnia interpunkcja itp poszla w niepamiec jade na takim flow: P
zok+ narcyzm

Problemy z orientacją.

przez izaak17 17 gru 2011, 21:34
Wiesz co? ja to mam dosyć rzadkie takie ataki,że "jestem" homo",ale się zdarzają i to jest najbardziej bolesne. Są takie momenty,że już mi jest wszystko jedno i wtedy czuję się zajebiście hetero i jestem szczęśliwy. Dużo dają leki generalnie. Zastanawiam się, czy kiedyś będzie tak jak było dwa lata temu.W sumie już chyba nie pamiętam jak to się żyje bez nerwicy,zrosła się ze mną jak najcudowniejsza kochanka-nie opuszcza mnie ani na chwile.Zawsze gdzieś tam z tyłu głowy sobie siedzi

Problemy z orientacją.

przez paradoksy 17 gru 2011, 21:38
1. Korzystanie z forum oznacza akceptacje poniższych postanowień.
(...)

7. Każdy użytkownik jest zobowiązany dbać o kulturę własnych wypowiedzi - treści publikowane za pośrednictwem forum powinny być zredagowane poprawnie, w stopniu umożliwiającym jasny i czytelny przekaz zawartych w nich informacji. Administratorzy zastrzegają sobie prawo do poprawiania, bądź kasowania wiadomości, które nie są czytelne.
paradoksy

Sortuj wg