Problemy z orientacją.

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Problemy z orientacją.

przez Lord Kapucyn 30 cze 2011, 17:48
To dość proste. Człowiek z określoną orientacją seksualną się rodzi i z taką też umiera. Nie ma możliwości, aby pod wpływem doświadczeń życiowych orientacja uległa zmianie. Jesteś heteroseksualny. A to że Twój mózg w postaci obsesji wciska Ci homoseksualizm? Element zaburzenia obsesyjno-kompulsyjnego (OCD). Terapia i leki.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Problemy z orientacją.

przez buka 01 lip 2011, 00:47
To dość proste. Człowiek z określoną orientacją seksualną się rodzi i z taką też umiera

nie prawda.człowiek z określoną płcią sie rodzi a nie orientacją

Problemy z orientacją.

przez Lord Kapucyn 01 lip 2011, 00:52
Orientacja jest wrodzona i niezmienna. Takie jest stanowisko WHO (Światowej Organizacji Zdrowia), APA (Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej to wynik homofobii lub presji Kościoła katolickiego.

A płeć? Zdarza się złośliwość natury, tj. płeć psychiczna nie jest zgodna z fizyczną. I tu dochodzimy do transwestytyzmu i transseksualizmu.

Choćbym chciał teraz z siebie zrobić geja, albo z geja zrobić hetero - tak się nie da. Mózg jest jasno zaprogramowany od urodzenia do popędu do okreslonej płci. To tylko ci zboczeńcy w sukienkach puszczali w latach 90 filmy propagandowe, że gejów można leczyć na specjalnej terapii i zrobić z nich hetero. A guzik.

Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Problemy z orientacją.

przez buka 01 lip 2011, 01:04
to że rządy,WHO i uj wie jeszcze kto ,podobnie jak kk posługują się doktrynami i innym bullshitem to jeszcze nie znaczy ze ja mam w to wierzyć,jest to raczej wynik niezależnego myslenia a nie jakiejś tam presji.presje to wywieraja ww.instytucje
ja nie jestem ani homofobem-moze by tak dokładnie by przeczytac definicje tego słowa,panie przemądrzalski? ;) - ani katolikiem

a co z bisexami?nie mogą się zdecydować,co? :P

Problemy z orientacją.

przez Lord Kapucyn 01 lip 2011, 01:09
A co ma być z bisexami? Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek. :lol: Trzynastka z House'a była fajna. :P

Skoro hetero to norma. A homo, bi i as - nie - no to nasuwa się logiczny wniosek, że to zaburzenie lub choroba psychiczna (dewiacja to też zaburzenie, w tym wypadku preferencji seksualnych). A taką nie jest, bo jest wykreślona z wszystkich klasyfikacji chorobowych na świecie. Więc jak można leczyć coś co nie istnieje? I jaki lekarze mają interes w tym, aby tego nie leczyć? Przecież koncerny farmaceutyczne zbiły by majątek.

-- 01 lip 2011, 01:31 --

Przyjmując, że człowiek z orientacją się nie rodzi tylko ją nabywa w życiu to jak wyjaśnić fakt, że niemalże wszystkie dzieci wychowywane w parach homoseksualnych są w życiu dorosłym osobami heteroseksualnymi? Czyli rodzice ich nie nauczyli "kochać inaczej". Tak samo jak osoby homoseksualne zdarzają się w rodzinach hetereseksualnych.

Moderator/ R2 - D2

Problemy z orientacją.

przez CichoCiemny 01 lip 2011, 02:43
Mad dobrze mówi, polać mu czystej ;)
CichoCiemny

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 01 lip 2011, 20:53
Jutro coroczna impreza plenerowa na której bawiłem się co roku spoko, a ja nie mam ochoty iść nawet. Rok temu nawet dostałem w zęby od 3 gości, za laske która mi się podobała, a myslalem że oni ją molestują wiec przywalilem jednemu w zęby i jego koledzy z nim mnie przekopali a co potem, okazalo się że to jej kuzyn...

Teraz ziomek pyta sie czy wpadne na wódke, a ja nie mam ochoty i boje sie tam isc, bo odrazu bede mial 1000 mysli w głowie i boje się że bede sie do nich dobierał :why:

Problemy z orientacją.

przez admn 01 lip 2011, 21:08
Nurofen, Wiem, że to jest ciężkie, ale właśnie leczenie tego lęku polega na stawianiu mu czoła, właśnie masz tam iść i wmawiać sobie, że i tak tego nie zrobisz bo nie jesteś do tego zdolny, jak stawisz czoła i uświadomisz sobie na miejscu, że tego byś nie zrobił, to od razu zrobi Ci się lepiej!

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 03 lip 2011, 20:56
Wczoraj była impreza plenerowa, zdana matura trzeba bylo oblac, nakupilem piw i czułem sie 1 raz jakbym zapomnial o natrectwach, sciemnianie panien, tance erotyczne, a dziś znów dół i natrectwa eh co za los.

-- 05 lip 2011, 17:01 --

Już sam nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Jutro raczej ide do psychiatry.

Nie mam już sił. :(

Problemy z orientacją.

przez konwalia123 06 lip 2011, 18:20
no prosze jest nas wiecej.Mam tak samo;|
„[...] każdy na nią czeka, jak na stacji stoi, wypatruje, skąd nadjedzie pociąg, który wszystko wyprostuje”

Problemy z orientacją.

przez gallanonim17 07 lip 2011, 06:10
ja tez tak mam ;/, tylko ze mi o pedofilu się nawraca :S.
I dzis doszlo nowe. Co by bylo gdybym popelnil samobojstwo?

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 07 lip 2011, 18:44
Miałem dzisiaj nocke, i czułem się względnie dobrze, nie miałem myśli w stylu"pocałuj go" itp, wiec nie mialem ochoty isc nawet na dzisiejszą wizyte u psychiatry, bo czulem ze mi to nie potrzebne, jednak poszedłem ale niestety był popsuty zamek w drzwiach, zlamali 5 wierteł, i nic. Przelozyli wizyte na wtorek.

Teraz już naprawdę nie wiem kim jestem. Wkrecam sobie że jak jest lepiej, to staje sie homo bo mi to nie przeszkadza, a przecież zawsze lubilem kobiety a do mezczyzn nie mialem pociagu.

Pamietam jak w liceum chodziłem specjalnie do szkoły by móc popatrzeć na jedną koleżanke, a jak jej nie było w szkole, to byłem taki zawiedziony, i łudziłem się że przyjdzie na kolejną lekcje.

Problemy z orientacją.

przez admn 07 lip 2011, 19:24
Nerwica natręctw ma to do siebie, że czasem wydaje się że jest ok, żeby potem znów wpaść do jeszcze większego dołka.
Nie popełniaj błędu i idź do tego lekarza, bo teraz może być dobrze, a nawrót może być jeszcze gorszy, wiem to z własnego doświadczenia.

Problemy z orientacją.

przez Nurofen 10 lip 2011, 21:33
Już myślałem że jest wszystko ok śmiałem się z tego, a teraz znowu natrectwa które mnie dołują. I /cenzura/ z tego że wiem że to natrectwa jak laże przybity. We wtorek do psychiatry, potem do psychologa chyba. Psycholog jest bezplatny, i trzeba skierowanie?

Sortuj wg