Nie wiem co to moze byc

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Nie wiem co to moze byc

przez Himen 01 maja 2011, 13:33
Witam mam 16 lat od niedawna drecza mnie dziwne mysli.A w zasadzie wyobrazenia w glowie np wyobrazam sobie ze w scianie sa trupy i choc wiem ze to totalna abstrakcja to mysl wraca i caly czas musze sobie udowadniac ze to to nieprawda.Albo jakies inne abstrakcyjne mysli ktore sa totalnie abstrakcyjne np ze jakas rzecz w moim domu jest zrobiona z człowieka.Wiem ze tak nie jest bo przeciez to nie mozliwe i abstrakcyjne jednak caly czas musze siebie przekonywac ze wiem ze tak nie jest.To bardzo zawiłe i mnie nie pokoi proszę o pomoc co to moze byc??

Nie wiem co to moze byc

przez uzytkownik 01 maja 2011, 14:05
A jak sobie to udowadniasz? Prowadzisz destrukcje pomieszczeń? :D
Być może NN. Idź do pedagoga porozmawiać, może Ciebie gdzieś dalej przekierują.
uzytkownik

Nie wiem co to moze byc

przez Himen 01 maja 2011, 14:12
Udawadniam sobie to logicznym i racjonalnym mysleniem ;D

-- 01 maja 2011, 14:16 --

Najczesciej to jest takie wytlumaczenie Jak cos takiego wogole mi moze przychodzic do glowy przeciez to totalna abstrakcja i wiadomo ze tak nie jest i nie moze byc.

Chciałbym jeszcze dodac ze jestem osoba ktora sie wszystkim przejmuje i kolezanka mojej siostry ma schizofrenie i ostatnio przestała brac leki zobaczyłem ja w nienajlpeszym stanie i od tamtego czasu caly czas sobie musze udowadniac ze jestem normalny.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie wiem co to moze byc

przez CichoCiemny 01 maja 2011, 17:34
Przecież to właśnie "normalne", że wymyślasz sobie w głowie różne rzeczy, od tego w końcu ją mamy. ;) Wyluzuj się, zajmij się czymś, po prostu się tym nie przejmuj.
Poza tym - nie ma zdrowych, są tylko nieprzebadani.
CichoCiemny

Nie wiem co to moze byc

przez Newrus_90 02 maja 2011, 15:13
KeFaS napisał(a):Przecież to właśnie "normalne", że wymyślasz sobie w głowie różne rzeczy, od tego w końcu ją mamy. ;) Wyluzuj się, zajmij się czymś, po prostu się tym nie przejmuj.

Łatwo powiedzieć. U mnie to nie działało. Myśli rozbiły mi życie, nie mogłem się niczym zająć.
Ostatnio edytowano 02 maja 2011, 15:15 przez Newrus_90, łącznie edytowano 1 raz
Newrus_90

Nie wiem co to moze byc

przez paradoksy 02 maja 2011, 15:15
KeFaS napisał(a):Przecież to właśnie "normalne", że wymyślasz sobie w głowie różne rzeczy, od tego w końcu ją mamy. ;) Wyluzuj się, zajmij się czymś, po prostu się tym nie przejmuj.

nie jest to normalne, jeśli on to robi NATRĘTNIE i te myśli mu PRZESZKADZAJĄ..
paradoksy

Nie wiem co to moze byc

przez Himen 02 maja 2011, 15:53
Oczywiscie , że mi przeszkadzają bo cały czas o tym myśle ale staram się pocieszać i mam nadzieje że jakoś będzie.

Sortuj wg