Szczyt hipochondrii

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez czarna741 15 sie 2006, 18:10
DarkAngel napisał(a):O co ta burza w szklance wody??? O Moniczke??? He, tez nie macie sie o kogo kłócić!!! Mnie tez pare razy dziennie dretwieje pewna czesc ciała ( ale na szczęście jeszcze nie strzyka i trzaska) Shocked W szczególnosci gdy w poblizu pojawi się jakaś atrakcyjna kobitka!!!! .......hehe

dark nie o moniczkę tylko o lupkę angeliki ;)
jeżeli masz na myśli tę częśc ciała o której ja teraz myślę tzn że w porządku z Tobą i to jak w porządku :roll:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez limba 15 sie 2006, 19:39
DarkAngel napisał(a):Mnie tez pare razy dziennie dretwieje pewna czesc ciała ( ale na szczęście jeszcze nie strzyka i trzaska) W szczególnosci gdy w poblizu pojawi się jakaś atrakcyjna kobitka!!!! .......hehe

No widzisz Ty się cieszysz,ale nasza moniczka,już by miała problem ;) ;) ;) ;) ;)
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez Magda-27 15 sie 2006, 20:41
Wiecie co, a ja się boję, ze jak Moniczka przeczyta te posty to zacznie szukać u siebie tej części ciała, która drętwieje DA :shock:
I co ona biedna zrobi jak jej nie znajdzie???
Będzie miała kolejny problem i nowy temat do założenia :lol:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nonenow 15 sie 2006, 22:47
A teraz wszyscy pieknie jezdza po Moniczce. I to jest ok? Moze i ma swoje za uszami, ale proponuje juz odpuscic.

przez czarna741 15 sie 2006, 23:24
ja odpuszczam i dla swojego zdrowia i spokojności odpływam w siną dal :D :D :D
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez didado1 16 sie 2006, 16:35
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 17:54 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez drań 16 sie 2006, 17:22
didado1 napisał(a):a może to jedyne wyjście, aby Monika wreszcie zauważyła w czym tkwi problem

Bardzo dobre podejście Didado.Gratuluje...
ExModerator

przez didado1 16 sie 2006, 17:31
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 17:52 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

przez shadow_no 16 sie 2006, 23:46
Witajcie,
dziś lupka Angeliki została zdjęta.
Napisała kilka postów które już nie zawierały słowa 'Moniczka' i po sprawie.
Nie widzicie tego, że pisanie po kilkanaście postów nt. jednej osoby, mówienie jej w twarz (monitor), że cieszy się, że jej już tu nie ma to lekka przesada ?
Nie popieram postów Moniczki, ale w tematach które otwierała bezpośrednio nikogo nie obraziła (jeżeli czegoś nie doczytałem to proszę mnie uświadomić) natomiast Angelika ostatnio nie pisała nic prócz ironii i postów negatywnie nastawionych na osobę Moniczki. Rozumiem, że każdy ma swoje zdanie, ale czasami warto jest zastanowić się czy pisanie do osoby po raz enty tego samego przynosi oczekiwane efekty. Takie sprawy jeżeli już coś, powinno załatwiać się na pw.
Rozumiem, że macie do mnie żal, ale ja naprawde nie chcę tutaj kłótni.
Tak samo nie chcę, żeby Użytkownicy nawzajem się publicznie niszczyli.

Pozdrawiam,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez pawcio 17 sie 2006, 02:04
rozumiem i moniczke jak rowniez Angelike poniewaz ma to byc forum <dobrej mysli>a nie ciaglego biadolenia ALE jesli Angelika nigdy nie miala kiepskich dni i czula sie zawsze swietnie prosze bardzo niech pierwsz rzuci kamien pozdrawiam i zycze wiecej zrozumiena ;)
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

przez Moniczka 18 sie 2006, 22:45
Mam wam wszystkim,ktorzy maja do mnie jakies "ale" do powiedzenia tylko tyle (albo az tyle): czytam tutaj na forum liczne posty.Jeden ma problem z natretnymi myslami,inny z puchnacym palcem,inny z choroba afektywna a jeszcze inny z lekiem przed wyjsciem z domu-natomiast ja mam hipochondrie (choc zaden lekarz tego nie stwierdzil, a wrecz zaprzeczali!). Wyjatkowo co niektorym przeszkadza moja osoba i moj styl pisania.Oprocz Shadowa i kilku innych osob (wszystkim dziekuje) nie otrzymalam zadnego wsparcia,zrozumienia ani pocieszenia-bo jezeli myslicie ze wasze pretensje i ironiczne, prymitywne uwagi sa tym pocieszeniem,ktore ma pomoc czlowiekowi sie otrzasnac, to smiac mi sie chce!Forum sluzy wymianie informacji,wrazen,analizowaniu objawow i dochodzeniu do ich przyczyny.Co niektorzy z was dawno juz o tym zapomnieli.Wasze nerwice nie sa na tyle silne,by tutaj dyskutowac.Co tutaj jeszcze robicie???Jestescie nieczulymi i nie wartymi przyjazni ludzmi,ktorzy nie widza nic poza swoim nosem-krzywym zreszta.Nie potraficie wspierac ani pomagac.I nie zakrywajcie sie tym,ze rzekomo ja nikomu nie udzielam zadnych porad.Moze jestem jeszcze na tyle przytomna,ze skoro sama nie wyszlam z dolka nie bede na sile "slodzic" innym i udawac,ze jestem pania psycholog.Tyle mam wam do powiedzenia.Wiele uwag mnie zabolalo,ale gwizdze na was.Nie wszyscy ludzie sa warci uwagi.Ci,ktorzy sa, juz o tym wiedza a reszta...piszcie sobie co chcecie.Puszczam to w dal i olewam.Duscie sie w swoich ironicznych sosach.Oby wam sie nie zwrocilo.A swoja droga w kazdym poscie moje imie...Nie przesadzajcie,az taka gwiazda nie jestem ale klaniam sie nisko!Bez odbioru :!:
Moniczka

przez pawcio 19 sie 2006, 01:38
moniczka to co mowisz ma sens moze co nie ktorzy przeszli juz te najgorsz chwile i zapomnieli jak to bylo wczesniej kiedy oni mieli mnostwo problemow ze soba Jesli chodzi o mnie to staram sie rozumiec pozostalych problemy choc sam nie jestem do konca zdrowy ale wydaje mi sie ze troche z tego wychodze lecz nie chce srtugac sie na tkz.MADRALE CHCIALBYM zaapelowac do co niektorych forumowiszow oby nie zapominali ze kazdy jest inny i co nie ktorzy tak szybko nie wracaja do zdrowia pozdrowka MONICZKA olej to :lol: :lol:

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 1:40 am ]
egoisci :!: :!: :!:

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 1:46 am ]
w koncu jestesmy ludzmi bardziej wrazliwymi na jakiekolwiek zlo ale co niektorzy sa bardziej wrazliwi na swoim punkcie EGOISCI POMAGAJCIE WSZYSTKIM A NIE MYSLCIE TYLKO O SOBIE ze ktos was doluje pozdrawiam :lol:
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

przez shadow_no 19 sie 2006, 01:58
pawcio napisał(a):egoisci

Nie, nie mów tak. To nie egoizm.

Wszędzie jest złoty środek. Każdy ma racje... Moniczka ma problemy z którymi nie radzi sobie sama, Wy jej nie pomagacie mówiąc o tym, że za bardzo się nad sobą użala. Moniczka czasami przesadza, i nerwowo reaguje na posty nawet z odrobiną krytyki. Każdy popełnia błędy.
Ty (który czytasz tego posta) też. Proponuje podać sobie ręce... Ten temat jest już nie aktualny, zaczynamy od zera. Moniczka, Angelika, Czarna... Zobaczmy jak to jest, kiedy posłucha się (w tej konkretnej sprawie) drugiej osoby.

Pozdrawiam,
Admin
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez pawcio 19 sie 2006, 02:49
Po co cytujesz post, który jest zaraz nad Twoim. [edit. shadow_no]

[ Dodano: Sob Sie 19, 2006 3:03 am ]
przepraszam bardzo ADMIN ale wydaje mi sie ze MONICZKA nie przesadza z tym co pisze tyko mowi to co ja boli a ty nie jestes od tego by odbierac to jako przesada nad uzalaniem sie nad samym soba tyko pomodz w tak kiepskiej sytuacji Poza tym wydaje mi sie choc nie jestem tutaj dlugo na tym forum ze sie troszke <strugasz>na wszechwiedzacego A moze ty masz po prostu za maly bagaz doswiadczen pozdrawiam wszystkich ktorzy uwazaja ze zaczynamy od zera a robia inaczej :x
DZIENDOBEREK WSZYSTKIM

Sortuj wg