Szczyt hipochondrii

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez giovanna 13 sie 2006, 00:22
popieram Cię Czarna,ja jak widzę jakiś nowy temat,który napisała Moniczka to nawet go nie czytam już,bo mi się niedobrze robi :? Też przeczytałam wszystkie posty Angeliki i uważam,że lupa jej się nie należy,pozdrawiam :)

przez czarna741 13 sie 2006, 00:42
aa i jeszcze jedno uważam że "ów angelika" jak to ująłeś nie PRZEGIĘŁĄ
giovanna mi to już z jej postów to tylko śmiac się chce :roll: :roll:
giovanna nie trzeba czytac postów same tytuły są "rewelacyjne" np zwariuję od myśli o zwariowaniu :roll: :roll:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez drań 13 sie 2006, 00:47
Przepraszam za tem błąd, już sie poprawiłem :)
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna741 13 sie 2006, 00:55
I tak uważam czy ów czy owa że nie przegięła :D :D
pozdrawiam draniu
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez limba 13 sie 2006, 11:34
czarna741 napisał(a): ja też mam silną nerwicę cierpię na depresję , zresztą jak każdy tutaj i co będziemy się głaskac po główkach i wymieniac co nas boli co nam puchnie i jeszcze bardziej się nakręcac????

czarna-przykro mi to stwierdzić,ale masz rację :(
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez limba 13 sie 2006, 16:34
Popieram czarną-Angelice lupka się nie należy.Czytając to co ona pisze,biorę się do życia.Posty moniczki dołują,
giovanna napisał(a):ja jak widzę jakiś nowy temat,który napisała Moniczka to nawet go nie czytam już,bo mi się niedobrze robi
Zastosuje się do zasady :(

przez limba 13 sie 2006, 20:28
Angeliko-pozdrawiam Cię bardzo.Jesteś lekiem na nerwice.Więcej takich i nie będzie tego Forum. :D :D :D

przez didado1 14 sie 2006, 16:30
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 17:58 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez DarkAngel 14 sie 2006, 20:13
Witam po długiej przerwie....czytam i czytam i naczytac sie nie moge.... O co ta burza w szklance wody??? O Moniczke??? He, tez nie macie sie o kogo kłócić!!! Mnie tez pare razy dziennie dretwieje pewna czesc ciała ( ale na szczęście jeszcze nie strzyka i trzaska) :shock: W szczególnosci gdy w poblizu pojawi się jakaś atrakcyjna kobitka!!!! .......hehe

Musze sie zgodzić...Moniczka jest strasznie meczącą i wysysajaca siły witalne osobą... Ale co nam pozostaje, jak tylko ignorowanie jej osoby, jak i również hipochondrycznych wypocin które pisze... Gdybym miał taką kobitę poszedł bym do lasku i juz nie wrócił.....

Co do "lupki" którą dostała Angelika to jakas paranoja!!! Shadow popatrz....Przeciez Moniczka sama sie prosi o takie odpowiedzi, ile czasu mozna krążyc wokół swoich dolegliwosci??? I to nie koniec, bo ciagle dochodzą nowe. Musisz zrozumieć, ze to juz zrobiło sie męczące..... A co za tym idzie, takich reakcji bedzie coraz więcej, moge sie załozyc że Angelika nie bedzie ostatnia osoba która naskoczyła na Moniczkę. I co zamierzasz każda taka osobe brac pod lupę? Może czas zajac sie przyczyna całej afery, niz jej skutkami.......
Angelika ma racje niedługo z forum zrobi sie kółko hipochondryczne....i siedząc przy kominku popijając goraca herbatke, bedziemy opowiadac sobie co dzis nowego nam nawaliło, strzykneło, trzasnęło, zdrętwiało.....od czasu do czasu wzywajac karetkę, do kolegi (kolezanki) który/a rzekomo umiera na zawał serca......czysty obłed!!!!

Pozdrawiam!!!!
Obrazek
ExModerator

przez drań 14 sie 2006, 20:38
Co sie uczepiliście tej lupki tak? Nierozumiem zupełnie o co tyle szumu.
Lupka jest dla nas, administracji.
Zupełnie nie widze wtym fakcie nic złego.

Pozdrawiam
ExModerator

przez didado1 14 sie 2006, 21:26
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 17:57 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez DarkAngel 14 sie 2006, 21:45
draniu...jak to, "lupka" to nic takiego???......mozna to porównac do wyroku w zawieszeniu..... Ktos jest pod obserwacją....Każdy jego krok jest obserwowany, małe podkniecie i ban......a Ty mówisz że to nic złego??
Nie mam do Ciebie, ani do Shadowa żadnych wiekszych pretensji, ale zanim wystawi sie lupke, powinno sie przeanalizowac oba punkty widzenia... Angelika nie zawiniła swoimi wypowiedziami i uwazam ze są one jak najbardziej na miejscu (te dotyczace Moniczki)...
Prosze wiec o zniesienie....rangi nadanej Angelice bezpodstawnie. Na forum sa inne osoby zasługujące na nią bardziej od Angeliki.....
Obrazek
ExModerator

przez Angelika 14 sie 2006, 21:57
Mi tam nie przeszkadza ta Lupka niech sobie tam bedzie :idea: :idea:
Fajnie wyglada przy moim nicku nie sadzicie 8) :D :) :arrow: W ogole czuje sie zaszczycona moim nowym tytulem......Pozdrawiam Wszystkich
Aha i tego co doniosl o moich niepokojacych postach do naszego Bossa
tez-dziekuje za uwage...... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Angelika

przez agapla 15 sie 2006, 00:06
Ja popieram dziewczyny i myslę że ta lupka to przesada, pozdro ;)

Sortuj wg