Wspomnienia z normalności

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez rafka 12 cze 2012, 16:22
to jak nasłuchałeś się za dużo Behemota???
rafka

przez Ukasz 12 cze 2012, 20:44
Fajnie się Was czyta i nie fajnie. Często wspominam miejsca, sytuacje, słucham nawet tych piosenek, kiedy bylem jeszcze zdrowy, bo może akurat mi sie lepiej zrobi. Tęsknie za normalnym życiem.
Caly czas praca-dom i tak wkoło, staram się wychodzić do ludzi, ale nic mi to nie pomaga w życiu. Wszyscy jesteśmy inni, a jednak do siebie podobni.

przez michal23 14 cze 2012, 16:24
rafka, nie słuchałem Behemota.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chybanerwica 15 cze 2012, 19:13
ja sie przypisuje do slow seana:P tez bylem bardziej niesmialy itp itd teraz czuje jak powli wracam do normalnosci ale wiem ze tak naprawde nigdy to nie minie :P smutne troszke cale zycie juz z tym da sie tylko to zlagodzic ;) psychiatra w poniedzialek nareszcie :D do psychologa nie wiem czy jest sens chodzic place 70 zl za godzine pogadanki i mowi mi to co przeczytalem w necie kiedys heh
pojde jeszczre ze 2-3 x i podziekuje lepiej sobie znalezc przyjaciela ;) chociaz wolabym przyjaciolke i z nim pogadac ;) na to samo wyjdzie a nawet na plus nie musisz czekac tydzien nie placisz mu i on cie naprawde wyslucha :) zostane przy samym psychaitrze i lekach i tak masa kasy na to idzie nie zeby mi zalezalo ale nie ja place za to w calosci Izzak a ty miales nie wbijac juz na forum co i tak jest zle ? opisz swoj stan na privie albo tutaj

-- 15 cze 2012, 19:19 --

powiem ja bym chcial odetnachnac i wydaje mi sie ze da sie z tego wyjsc /cenzura/ na MAXA :D LUDZIE tylko nie wolno sie zasmucac DUZO CWICZEN wiem ze jest ciezko depresja ciagle zmeczenie :< sam jestem oslabiony jak nie wiem co spiac 12 h wstaje umeczony jak bym cala noc charowal ale wole to niz kiedys jak nie moglem spac.

I STRACH NAS NISZCZY ZACZNIJCIE ROBIC NAPRAWDE COS MEGA TO TO G^^^^^ ZNIKNIE I POJDZIE GDZIES W NIEPAMIEC ''''

LUDZIE INTELIGENTNI SIE NIE BOJA TAKICH RZECZY ZACZNIJCIE CZYTAC DUZO TAKSAMO :) STRACH WTEDY MINIE :) ROZWIJAJCIE SIE DUZO WAM TO DA SORRY ZA CAPSA ALE MUSIALEM DO WAS PRZEMOWIC ;) a nie widze was na realu wiedz caps byl wskazany ;)

-- 15 cze 2012, 19:20 --

izzak napisz do mnie na priv co tam u ciebie.
Wychowała nas telewizja każąc wierzyć, że pewnego dnia wszyscy będziemy milionerami, aktorami, gwiazdami rocka. Ale tak się nie stanie.
Medytacja + chilloutowa muza najlepsze lekarstwo polecam doktor chybanerwica:)
zok+ narcyzm

Sortuj wg