Trzęsę się w stresowych sytuacjach...

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Trzęsę się w stresowych sytuacjach...

przez problemik 24 lip 2006, 22:45
Mam 16 lat i czuje ze mam problem z nerwica :( moja matka choruje od około 10 lat na nerwice a ja sam nigdy nie przypuszczalem mysli ze sam tez moglbym chorowac na nerwice, wszystko zaczelo sie od trzesienia rak, trzesa sie prawie caly czas, i mocniejsze trzesienie nastepuje gdy sie zdenerwuje :( nie biore żadnych leków sam staram zwalczac to psychicznie, ale rak nie moge za nic opanowac, co chwile wydaje mi sie ze musze sprawdzic czy sie dalej trzesa i tak w kółko a gdy widze jak sie trzęsą denerwuje mnie to i zawsze zastanawiam sie dlaczego zaczely sie trzasc i dlaczego to wszystko sie zaczelo :( przez ta trzesawke trace mnóstwo radosci z zycia :(

czesto tez mysle o tym o czym nie chce myslec, mysle o absurdalnych rzeczach i o tym ze akurat mnie spotkalo cos takiego i nie moge tego zaprzestac :(

przez madeline20 25 lip 2006, 09:27
problemiku mysle ze powinienes udac sie do lekarza ..leki same nie mina i chociaz podziwiwam cie , ze sam starasz sie z tym walczyc..to mysle ze powonienes sobie pomoc..
Kochac siebie to przemawiac do siebie naprawde łagodnie i czule.

przez phobos 25 lip 2006, 10:15
Witaj sprobuj moze jakies ziolka uspokajajace pelno tego jest nie sa zbyt mocne ale dzialaja. Staraj sie unikac chemii i jezeli naprawde Ci to nie pomoze to najlepiej do lekarza sie zglos jak Ci madeline20 poradzila. Trzymaj sie

pozdro

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez problemik 25 lip 2006, 11:14
ziolka nie pomagaja niestety :/ mysle ze nie pozostaje mi nic innego niz udac sie do lekarza, a tego wlasie chce uniknac :/

przez phobos 25 lip 2006, 11:38
Zalezy tez jakie ziolka bierzesz, a lekarza w sumie niemasz co unikac on Ci moze pomoc zanim jeszcze niemasz gorszych objawow.

pozdro

przez Smutna... 25 lip 2006, 12:28
Wiem jak to jest dokuczliwe, gdy trzęsą się ręce i nie można tego opanować. Mnie rówinież zaczęły się trząść gdy miałam 16 lat, teraz mam 17. Podziwiam to że starasz się z tym walczyć, mnie trzęsienie mija gdy się wyciszę, uspokoję.Były nawet czasy że nie moglam trzymać długopisu, dostawałam atakow podobnych do padaczki. Myślę jednak że powinieneś pójść do leakrza, bo całakiem możliwe że to nerwica. Na pewno coś poradzi.
:)

przez problemik 25 lip 2006, 12:43
ziolka to melisa i nic poza tym a co do trzesienia trzesa sie rowniez stopy :/ i nigdy nie moge sie wyciszyc do takiego stopnia zeby to calkowicie ustało :/

pozdro

przez phobos 25 lip 2006, 13:59
Z ziolowych preparatow polecam Ci Kalms,Vallucaps,Passispasmin i ewentualnie lekosen jezeli masz problemy ze snem ja biore wszystkie od okolo miesiaca i wszystko jest OK.Ale jezeli chcesz sprobowac jeden z tych to polecam Ci Kalms jak nic nieda to jak juz wczesniej wspomniane bylo pozostanie Ci tylko wizyta u lekarza.

przez problemik 25 lip 2006, 14:05
phobos napisał(a):Z ziolowych preparatow polecam Ci Kalms,Vallucaps,Passispasmin i ewentualnie lekosen jezeli masz problemy ze snem ja biore wszystkie od okolo miesiaca i wszystko jest OK.Ale jezeli chcesz sprobowac jeden z tych to polecam Ci Kalms jak nic nieda to jak juz wczesniej wspomniane bylo pozostanie Ci tylko wizyta u lekarza.
Dzieki za rade, sproboje z tym kalmsem, a ze zasnieciem odziwo nie mam problemów chociaz tyle dobrego.

przez phobos 25 lip 2006, 15:44
Bedzie dobrze mysl pozytywnie, a jak najmniej o chorobie to bedzie cool powodzenia

pozdro

przez problemik 26 lip 2006, 08:50
Byłem wlasnie u lekarza i dostałem "Aspargin" i "Bemag" do codziennego użytku, mam nadzieje ze pomoze.

przez problemik 26 lip 2006, 18:55
Michael napisał(a):
Smutna... napisał(a):Wiem jak to jest dokuczliwe, gdy trzęsą się ręce i nie można tego opanować.

u mnie nie tylko rece i nogi i wcale nie jest prawda ze to nie da sie opanowac :) da sie ja opanowalem fakt ze sam nad soba pracuje i troche to trwa ale daje rade i juz jest coraz lepiej ;] pozdro
Jestem pod wrażeniem jest coraz lepiej bez zadnych leków itp.? mozesz cos wiecej napisac?

przez glutek93 11 sie 2006, 15:14
Też tak mam..kiedy sie denerwuje mam dragawki..i nie umiem tego opanować :( 3maj sie :*:*
! Uwazaj jak tańczysz życiowy parkiet bywa śliski !

Sortuj wg