Nie pamiętam dnia bez NN!! Czy tylko ja???

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Olanka02 26 mar 2011, 16:05
Mam taką właśnie refleksję...
Jest tak, że praktycznie każdego dnia, bez wyjątku towarzyszą mi jakieś natręctwa, jeszcze nie byłam u specjalisty, stąd pewnie taki efekt, ale myślę, że wszyscy z nas do momentu leczenia właśnie tak funkcjonowali/ funkcjonują jak ja. Jest więc to myśl straszna, bo każdego dnia jesteśmy więźniami NN, nie mogąc nic z tym zrobić, do momentu konsultacji ze specjalistą. onadto zauważyłam, że kiedy jestem sama ona ogarnia mnie maksymalnie! Czyli najlepiej miec zajęcie, konkretny cel i przede wszystkim mieć kogos obok, bo jeśli jesteśmy sami ona wkracza w akcję. Praktycznie kiedy jestem zmuszona być sama, np. w mieszkaniu to wiercę się, niby robię coś konkretnego, ale czas zrobienia czegokolwiek konstruktywnego wydłuża się, bo trzeba przecież rozliczyć się z panią NN, kilka razy zamknąć drzwi, kilka razy poprawić obuwie, kilka razy poprawić zasłony, kilka razy dotkąć klamkę, kilka razy otworzyć i zamknąć lodówkę... Kiedy jestem z kimś trochę się stopuję, może ona się po prostu na nas czai... Jak z tym jest u WAS???
Kolejny dzień z nią... fuu
"Życie jest jak pudełko czekoladek- nigdy nie wiesz co ci się trafi..."

przez CichoCiemny 26 mar 2011, 23:35
Tak samo, jak mam dużo roboty to się nie koncentruję tak na NN, ale jak tylko nie ma co robić to nerwica się nasila.
CichoCiemny

Sortuj wg