Proszę o odpowiedź, bo juz wariuję;-(

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Stinkfist 23 lut 2011, 15:48
Standardowe akcje; mnie to przeraża bo sobie myślę, że skąd w ogóle to się w mojej głowie wzięło. Już samo rozkminianie tematu powoduje wyrzuty sumienia, że człowiek się w ogóle nad tym mógł zastanawiać i tak napędza się jak koło zamachowe spirala natręctw. Patrząc z perspektywy czasu przypominam sobie, że moje inne wcześniejsze natręctwa wywoływały dokładnie te same objawy(czyli lęki, nastroje depresji i zrezygnowania, uczucie ciężaru w głowie itd). Jedynie treść myśli się zmieniła co skłania mnie ku optymistycznej tezie, że wszystko ze mną ok a schiza to kolejna odsłona nerwicy:P No może nie wszystko ok bo jednak jestem znerwicowańcem ale to pikuś; da rade wyjść z tego.

Jak coś to pisz; mi to forum mocno pomogło bo też kiedyś myślałem, że zwariuje.

Pozdrówka

przez Eldritch 23 lut 2011, 20:57
Killer, a czy Twoi rodzice nie byli przypadkiem nadopiekuńczy w stosunku do Ciebie ?

przez killer1983 23 lut 2011, 22:36
DZIĘKI WAM. CZUJĘ ULGĘ. TRZYMAM KCIUKI ZA WAS I ZA SIEBIE. A, I NIE ZAPOMNIJCIE O MNIE;-)

-- 23 lut 2011, 21:49 --

A jeszcze jedno, czy ktoś z Was był z tym problemem u specjalisty????

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez killer1983 24 lut 2011, 10:26
Na chwilę obecną czuję się lepiej, chyba mnie to opuszcza. Wczoraj nawet śmiałam się z mężem z tego i nie dowierzałam że coś takiego pojawiło się w mojej głowie. Jakbym była poza rzeczywistością przez ostatni czas. Wiem że to nie ja. Analizując swoje życie stwierdzam że miałam wcześniej dużo jakiś natrętnych myśli, ale dawałam sobie z tym radę, pewnie dlatego że nie trafiały w moje najczulsze punkty. Tym razem im się udało.
Zauważyłam że jak się denerwuję, pojawia się lęk, to pojawia się jeszcze to dziwne uczucie tego podniecenia. Nawet nie muszę myśleć o sexie. Widzę że mój organizm jest bardzo podatny na stres i jak sobie coś ubzduram to się na dobre coś zadomowi. Ale jest znaczna poprawa. Pozostały wyrzuty sumienia i strach przed chorobą psychiczną, bo w końcu to jakieś zaburzenie???? I pewnie zaraz się na coś znowu nakręcę;-)

przez killer1983 24 lut 2011, 14:45
Masz rację piotrek_d04. Ten internet potrafi nieźle namotać;-)

-- 24 lut 2011, 13:46 --

Czyli mam rozumieć że Twój specjalista powiedział Ci, że jesteś normalny, a te myśli nie świadczą o chorobie psychicznej???

-- 25 lut 2011, 06:32 --

No i wpadłam jak śliwka w kompot. Pojawił się lęk przed chorobą psychiczną!!!! Czy u Was zdiagnozowano chorobę psychiczną???

przez ewap99 26 lut 2011, 19:58
wiesz choroba psychiczna to juz nie pietno,wzrasta swiadomosc ja tez choruje psychicznie,mam depresje kliniczną ale nie czuje sie przezz to gorsza,funkcjonuje w miare,raz lepiej raz gorzej ale mieszcze sie w ogolnych normach
w człowieka nie wolno wątpić póki żyje...

Sortuj wg