mysli, ktore "zabraniaja" Ci normalnie zyc

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez agapek 09 lut 2011, 21:22
hej chcialabym zapytac Was czy kiedykolwiek mieliscie do czynienia z tym, ze wasze mysli czegos Wam zabranialy? np. uczyc sie, normalnie myslec... cos w stylu jakby "cos" kierowalo Wasza wolna wola? ja niestetyy mecze sie z tym od 3 lat... i kazdy dzien jest koszmarem... chodze z wkretami caly dzien i czuje sie jakbym miala uszkodzony mozg. Najgorsze jest to, ze zawalam przez to szkole ostatnio bo zabraniam sobie do niej chodzic bo wydaje mi sie to "zle" chociaz wiem ,ze tak nie jest. Psychiatra stwierdzil,ze to nerwica natrectw myslowych, psycholog tez... chcialam sie dowiedziec jak sobie radzicie z tym cholerstwem? i czy ktos juz z tego wyszedl?

przez agapek 10 lut 2011, 22:38
z tym ze ja sie czuje jakbym miala polowe mozgu...i leb mi peka..jestem bez uczuc i kazdy dzien to koszmar... najechetniej powyrzucalabym je wszystkie z glowy... z tym ze jestem chora na schizofrenie to tez mialam... nienawidze kazdego dnia

przez wiejskifilozof 13 lut 2011, 10:02
Mam , mam takie emocję . Dotyczą one wielu spraw . Są te myśli durne , raz w głowie mam obraz śmierci kogoś bliskiego , a innym razem widzę w łóżku siebie z kobietą mimo,że nie mam jeszcze żadnych doświadczeń seksualnych . Jedna z myśli to taka , leżę na tapczanie ,jestem pijany (nic nie piję :!: :!: :!: ) moja mama mówi mi z płaczem . Przez wódkę sprzedałeś wszystkie książki .I te myśli nie mogę powstrzymać . :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 17 lut 2011, 19:37
detektywmonk napisał(a):Mam , mam takie emocję . Dotyczą one wielu spraw . Są te myśli durne , raz w głowie mam obraz śmierci kogoś bliskiego , a innym razem widzę w łóżku siebie z kobietą mimo,że nie mam jeszcze żadnych doświadczeń seksualnych . Jedna z myśli to taka , leżę na tapczanie ,jestem pijany (nic nie piję :!: :!: :!: ) moja mama mówi mi z płaczem . Przez wódkę sprzedałeś wszystkie książki .I te myśli nie mogę powstrzymać . :bezradny:

3maj się to tylko myśli.
Ale męczą okrutnie .
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg