moje natręctwa

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

moje natręctwa

przez AndrzejK 03 lut 2011, 16:58
witam
skoro nie mam z kim porozmawiać w realu to pomyslałem że napiszę przynajmniej tutaj
na nn cierpię od dziecka miałem na przestrzeni lat różne obsesje i natręctwa ale chciałem napisać o tych które są obecnie na tapecie
boję się że stracę wzrok że oślepnę jeżeli przejdę przez próg napiszę coś na kompie spojrzę się na czarną rzecz
wyciągnę cukier z szafy albo herbatę ze szklanki albo gdy zamknę drzwi albo po prostu jak zrobię krok itd
czyli wlaściwie wszystko boję się też że nawet jak nie oślepnę tak po prostu to upadnę i wybiję sobie oko o kant stołu
albo stracę oko w jakiś inny sposó np dostanę kamieniem albo ktoś mi wbije w nie igłę to jest najgorsze widzę to dokładnie
i wręcz czuję jest to bardzo plastyczne i wyraziste tu przechodzimy do kolejnej obsesji czyli okaleczeń
gdy widzę ostry przedmiot natychmiast w głowie pojawia się wizja że on mnie rani że mi odcina ręcę i inne członki też
jest masa krwi i też czuję to miejsce więc żeby tego uniknąć powtarzam, czynności
cofam się na ulicy nadkładając drogi itp to są dwa takie główne i najbardziej męczące natręctwa
o innych może nie będę się rozpisywał bo są bardziej specyficzne i czasem ciężko je wytłumaczyć
najgorsze jest to że straciłem jakby osłonę antynatrętcową jaką udało mi się kiedyś wypracować tzn ja w momencie
powstania myśli wierzę w nią naprawdę wierzę że jak źle postawię krok to stracę wzrok to jest taki straszny lęk wtedy
któremu ine mogę się oprzeć jest gorzej niż kiedykolwiek i czasem mam ochotę po prostu wycofać się z życia na dobre

moje natręctwa

przez wiejskifilozof 16 lut 2011, 16:11
Ja wiem co czujesz mam to samo . Rozmawiam z inną osobę i widzę ją bez głowy , rąk i nóg . Potem sam siebie wyzywam od debili .

Sortuj wg