Co sie ze mna stalo???

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Co sie ze mna stalo???

przez Sandy81 07 sty 2011, 01:13
Czesc, moj problem zaczal sie kilka dni temu..nie wiadomo skad zaczely gnebic mnie glupie mysli ze ranie swoja dwumiesieczna corcie. Widze jakies przedmioty i wtedy przychodza te glupie mysli,wstydze sie tego bardzo... i jak mam to ignorowac (tak jak niektorzy radza ze to najlepszy sposob ) skoro takie okropne rzeczy pojawiaja sie w mojej glowie. Mialam kiedys depresje,i nerwice chyba tez (moj byly chlopak mnie w nia wpedzil) teraz wydaje mi sie ze mam delikatna depresje poporodowa ale te mysli to juz przesada !!! Kocham swojego maluszka i mojego chlopaka... nie wiem co robic... jestem za granica..nie wiem gdzie szukac terapeuty a na prywatnego psychologa nie mam teraz kasy bo jestem na macierzynskim..czy sa mi potzrebne leki czy to cholerstwo przejdzie??? skad to sie bierze..pomocy!!!

Re: Co sie ze mna stalo???

przez kinguajs 07 sty 2011, 16:04
"Widze jakies przedmioty i wtedy przychodza te glupie mysli,wstydze sie tego bardzo"

trochę nie rozumiem tego zdania. Jak to widzisz jakieś przedmioty?
Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu by być silniejszym niż warunki czasu i życia- A. Camus

Re: Co sie ze mna stalo???

przez BF 09 sty 2011, 15:33
Ja mysle ze chodzi o to, ze to sie pojawia wtedy kiedy ona popatrzy na jakis np. ostry przedmiot
bo spotkało mnie, czegom się lękał,
bałem się, a jednak to przyszło.
Hi 3,25
BF

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg