Częste oddawanie moczu

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Częste oddawanie moczu

przez fiona78 15 maja 2012, 17:13
Dzięki za podpowiedz:)Joga to by mi pomogła bo to uspokaja...i ale nie sama,tylko grupą i musiałabym się zapisać na nią.Jutro idę do lekarza rodzinnego jeszcze pogadac,może mi coś poradzi...czytałam,że to problemy bardziej"mózgu"nieprawidłowo funkcjonującego,ale nie wiem....no i te nerwy!!!!!W żołądku mam żółć,która świadczy o mojej nerwowości.....jelita-nerwowe.....pęcherz-nerwowy,także muszę się udać do....jakiegoś lekarza,aby moje nerwy,które zaatakowały mój organizm,sobie poszły:):):)coś muszę wymyślić.Ogólnie to jestem osoba spokojną,nie mam problemów i się nie denerwuje,takze dziwna sprawa...

Częste oddawanie moczu

przez ylva 15 maja 2012, 17:19
Wiesz, nerwica to podstępna franca jest. Czasami nic a nic nie ma wspólnego z nerwowością. Czasem dotyka po prostu osoby wrażliwe. Czasem uderza parę lat po jakiś życiowych stresach. Tu nie ma reguły.
Asetrin 50 mg 1-0-0

Częste oddawanie moczu

przez Lukrecja. 15 maja 2012, 19:31
Czesc dziewczyny.
Mam ten sam problem co Wy.Nawracajace problemy z pecherzem,mianowicie silne i czeste parcie na pecherz.U mnie badanie ginekologiczne jest w porzadku.U urologa jeszcze nie bylam.
Mam tak, ze jak wypije chocby szklanke wody to biegne do toalety ze 3 razy.
Dlatego pije bardzo malo plynow, bo jak mam gdzies wyjsc to w miejsce gdzie jest dostep do toalety.
Jest taki antybiotyk Cipronex, dostalam go w szpitalu.Po kuracji przez jakis czas jest spokoj, jednak u mnie po pewnym czasie dolegliwosci wrocily.
Jest to strasznie uciazliwe.
Lukrecja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Częste oddawanie moczu

przez ylva 15 maja 2012, 21:08
Lukrecja, szoruj do urologa, trzeba wyjaśnić, co tam się dzieje. Tylko nie martwić się na zapas. Jak to mówi moja pani doktor (akurat neurolog) - porobić wszystkie badania, żeby potwierdzić, że wszystko jest okej. I wtedy pomyśleć, czy to nie wynika z psychy i jak temu zaradzić.
Asetrin 50 mg 1-0-0

Częste oddawanie moczu

przez fiona78 17 maja 2012, 08:43
Cześć dziewczyny! PIERWSZA NOC PRZESPANA!Nie wstałam ani raz.Brzuch nie boli,sikać się nie chce,wszystko znikło.Czuje sie super,a wzięłam dobiero drugą tabletkę wczoraj na noc.Także warto było wydać kasę i kupić te tabletki-VESICARE.Także nie czekajcie,tylko do urologa po recepte i po bólu.Zyczę dużo zdrowia!

Częste oddawanie moczu

przez New-Tenuis 17 maja 2012, 11:41
Ja mam tak w nocy, ale ostatnio staram się maksymalnie uspokajać. Joga mi pomaga, np. pozycja sava sany (nie wiem, czy tak to się pisze)... ostatnio problemy z pęcherzem nasiliły się przez stres. Właśnie stres je powoduje i nadmierna kontrola nad sobą.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

Częste oddawanie moczu

przez ylva 17 maja 2012, 17:08
fiona78 napisał(a):Cześć dziewczyny! PIERWSZA NOC PRZESPANA!Nie wstałam ani raz.Brzuch nie boli,sikać się nie chce,wszystko znikło.Czuje sie super,a wzięłam dobiero drugą tabletkę wczoraj na noc.Także warto było wydać kasę i kupić te tabletki-VESICARE.Także nie czekajcie,tylko do urologa po recepte i po bólu.Zyczę dużo zdrowia!

Dzięki za relację i pisz, jak będzie dalej - na pewno równie dobrze :)

-- 17 maja 2012, 17:09 --

fiona78 napisał(a):Cześć dziewczyny! PIERWSZA NOC PRZESPANA!Nie wstałam ani raz.Brzuch nie boli,sikać się nie chce,wszystko znikło.Czuje sie super,a wzięłam dobiero drugą tabletkę wczoraj na noc.Także warto było wydać kasę i kupić te tabletki-VESICARE.Także nie czekajcie,tylko do urologa po recepte i po bólu.Zyczę dużo zdrowia!

Dzięki za relację i pisz, jak będzie dalej - na pewno równie dobrze :)

-- 17 maja 2012, 20:11 --

A ja dziś wynik badania ogólnego kolejnego miałam (sama zrobiłam) i bakterii 2 razy ponad normę i jakieś ketony w moczu...uhhhh
Asetrin 50 mg 1-0-0

Częste oddawanie moczu

przez fiona78 19 maja 2012, 22:23
No witam:)Powiem szczeże,że wczoraj do toalety chodziłam tak ok.co godz,a dzisiaj byłam tylko 4
X.Jest coraz lepiej.napiszę za parę dni co się będzie działo.Także tabletki pomagają(jak na razie).Nie wiem jaki mają skład te tabletki,ale jestem mało nerwowa,częsciej się uśmiecham,jestem weselsza....no i mam problemy z wstawaniem.Długo śpię.Martwi mnie to,bo budzika nie słyszę,szok!Nigdy tak nie było.Jak będę musiała po L4 do pracy wstać o 5.30,to będą jaja:)Pozdrawiam wszystkich...

Częste oddawanie moczu

przez ylva 30 maja 2012, 01:13
Kurcze fiona, przegapiłam, że napisałaś! Cieszę się, że z pęcherzem poprawa.
Zdaj relację, jak teraz jest.
U mnie źle ze wszystkim, z pęcherzem też. Przeczytałam na czym dokładnie polega cystoskopia i że czasem stosuje się do niej znieczulenie dolędźwiowe itd. i zwątpiłam...
Cholera, po punkcji lędźwiowej pod koniec marca nie chcę już żadnych igieł w kręgosłup na pewno :evil: Ale nie chcę tez narkozy. Ale też na żywca ze znieczuleniem tylko żelem nie chce pakowania w pęcherz metalowej rury... Jeszcze jak doczytałam, że kilka dni można krwawić z dróg moczowych po tym... Ech...
Asetrin 50 mg 1-0-0

Częste oddawanie moczu

przez Candy14 30 maja 2012, 01:16
Jest taki antybiotyk Cipronex, dostalam go w szpitalu.Po kuracji przez jakis czas jest spokoj, jednak u mnie po pewnym czasie dolegliwosci wrocily.

Cipronex to bardzo silny lek... nie polecam do ciaglego stosowania
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Częste oddawanie moczu

przez *Wiola* 30 maja 2012, 01:17
ylva, Ciała ketonowe? Badałaś poziom cukru? Zrób sobie również po obciążeniu glukozą.
Moderator

Częste oddawanie moczu

przez ylva 30 maja 2012, 01:23
Poziom cukru miałam badany tak "normalnie", z krwi w szpitalu i był okej. Te ketony wyszły mi teraz po raz pierwszy, nie byłam z tym jeszcze u lekarza. Na szczęście nie jest ich dużo, bo 5 - wyczytałam, że chyba od 25 zaczyna się "poważny stan". Mam takie podejrzenie, że może mieć to związek z dietą, bo wyczytałam, że od diety z małą ilością węglowodanów może tak być, a około tygodnia przed badaniem przeszłam na taką dietę przeciwgrzybiczą i węglowodanów jadłam tyle co nic prawie. Teraz dołączyłam ich trochę więcej i chyba na własną rękę powtórzę badanie, bo to koszt tylko 15 zł i jeśli ketony znów wyjdą, to pójdę do lekarza z pytaniem o ten test z obciążeniem glukozą, o którym mówisz.
Asetrin 50 mg 1-0-0

Częste oddawanie moczu

przez *Wiola* 30 maja 2012, 01:26
ylva, Tak , mogą od niskwęglowodanowej diety. Jeśli na takiej byłaś to nie masz się co martwić,.
Moderator

Częste oddawanie moczu

przez ylva 30 maja 2012, 01:29
Niby niedługo przed badaniem zaczęłam, chyba z tydzień... Nie jadłam prawie w ogóle chleba, makaronu itp. Nie głodziłam się oczywiście, ale jadłam głównie brązowy ryż, kuskus, kasze, warzywa, troszkę nabiału, lekkie warzywne zupy z małą ilością ziemniaków, drób.
Asetrin 50 mg 1-0-0

Sortuj wg