Częste oddawanie moczu

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

Re: Częste oddawanie moczu

przez scrat 25 lut 2009, 16:08
Jest system - nazywa się sprzątaczka :) A serio, to każdy chce ciąć koszty... I też zależy jaka firma, czy mają tam dostęp ludzie z zewnątrz czy nie. U nas pracuje kilkadziesiąt osób ale nikt z zewnątrz nie przychodzi i nie ma nigdy problemów z brudem.
Przyjaciel forum

przez Sorrow 25 lut 2009, 16:21
Mogliby przynajmniej wymyślić jakiś szybkodziałający spray dezynfekujący, tak by człowiek mógł go ze sobą zabrać do szkoły/pracy.

przez scrat 25 lut 2009, 16:23
Pewnie już takie są :) Może spirytus w sprayu?
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lumen 02 lip 2009, 11:31
A ja tak sie zastanawiam : załóżmy że mając nerwicę biegamy często do toalety, baaardzo często. Czy to nie ma żadnego wpływu na badania moczu? O tyle mnie to zastanawia ze przecież wypłukuje się/rozcieńcza ten mocz. Ja właśnie dostałam wyniki moczu (miałam swego czasu nerwicę, i teraz zaczyna się jej nawrót) - moczu pobranego po takiej właśnie, "biegającej" do WC nocy. I mam obniżony GFRhttp://pl.wikipedia.org/wiki/GFR czyli przesączanie. Oczywiście zaczęłam się martwić że mam niewydolność nerek ;) (tym bardziej ze faktycznie mam jakieś małe torbielki, tyle że lekarze powiedzieli że mnóstwo osób je ma i z nimi żyje nawet o nich nie wiedząc ;) ) no i koło sie zamyka: nie śpię bo sie denerwuję :) więc trzeba cos robić ;) biegam zatem co kilkanaście minut do łazienki.
Zachodzę w głowę czy w ciagu takiej nocy coś pić- bo w sumie będę pić, będę wiecej sikać, ale jeśli nie piję a i tak sikam, to czy to nie odwadnia organizmu?

przez magma000 02 lip 2009, 19:28
Mam zupelnie tak samo.W nocy Nawet jak leciutenko mi sie zachce ze w dzien bym to olała(:)) to musze leciec do toalety.i kombinuje by mi sie tylko znowu nie chciało. Wiem ze to ma podłoze psychiczne i z tym jakos walcze.

przez curly-joey 22 lip 2009, 22:48
taaa jak widać zaburzenia psychiczne działaja moczopędnie :mrgreen: Sama latam jak durna do łazienki co kwadrans.Mój brat to myślał,ze ja tam chyba wymiotuję,bo to podejrzane,zeby tak często tam przebywać :szukam:
Trochę to frustrujące,zwłaszcza w podróży,albo na plaży.Wtedy już kompletnie ograniczam przyjmowanie płynów,no a wiadomo,jak ciepło to nie idzie komfortowo wypoczywać bez nawodnienia.

przez Amonre 15 wrz 2009, 11:15
Witam,
Po tygodniu od brania Asentry - pomoć mam zespól obsesyjno - kompulsywny - nerwica natręctw - wszytko znikło - hulaj dusza piekła nie ma :) 10 herbat w pracy - zero stresu, luzik. Nie jest tak kolorowo jak pisze ale to jest do wyleczenia. Zawsze jak jesteśmy poddenerowani cześciej odiedxamy łazienkę.

przez Ajsze 15 lis 2009, 22:20
Cześć

słuchajcie, na wstępie- bardzo sie ciesze że znalazłam w internecie taki watek, to mnie nieco pociesza (choć może nie powinno :P) że nie jestem odosobiona w moim problemie.
jak byłam mała czesto siiusiałam w nocy podczas snu, na szczęscie z tego wyrosłam, z resztą nie wiem do kocna jak to wytłumaczyc.
teraz studiuję, jestem dorosła osoba, ale niestety zauwązyłam, że wytrzymanie dla mnie 1,5 h na wykladzie czy cwiczeniach to prawdziwa męka, ze względu na to, że czasami musze w środku zjaęc po prostu wyjśc. probuje to sobie tłumaczyć w ten sposób, że to na tle nerwowym, w lato zrobiłam sobie wszytskie badania i wyszły dobrze. zauwazyłam tez, że IM BARDZIEJ SIE NAKRĘCAM im częsciej o tym mysle, tym bardziej mnie to przesladuje. wieczorem staram sie nie pić herbaty, zeby rano nie mieć czym siusiać, oczywiście nie ma mowy o herbacie rano przed zajęciami, bo chyba bym umarła z nerwów.
Jest to bardzo trudne nie mysleć o tym, czy probowac zapomnieć. przecyztałam te 10 stron waszych wypowiedzi, ale bardzo mało osob pisze o tym, jak udało im sie pokonąc ten problem.
Licze na to, że uda mi sie z tym jakos poradzić, no i trzymam za was kciuki

przez młoda86 15 lis 2009, 22:39
a u mnie takie czeste oddawanie moczu to wyszedl pecherz neurologiczny ;)

przez tet 15 lis 2009, 22:51
jest coś takiego: pecherz neurologiczny??
tet

przez młoda86 15 lis 2009, 23:30
jest, ale u mnie mialo to podloze neurologiczne bo mam chorobe neurolgiczna aczkowliek sama nie wiem czy to nie ma u mnie etz zwiazku z nerwica :roll:

przez Piorun 18 lis 2009, 03:28
Ja tak mam, jak idę do kina. W ogóle, w sytuacjach, kiedy wiem, że nie mogę się załatwić, nagle muszę i to bardzo. Idę do łazienki, lecą 2 krople z trudem i koniec. Okazuje się, że wcale nie chciało mi się sikać i że to było tylko złudzenie.

przez kotecek 18 lis 2009, 13:09
Ja kiedyś miałam takie natręctwo z oddawaniame moczu kiedy szłam spać. Trwało to u mnie ok pół roku, tak sie to natręctwo mnie czepiło, że co się wybudziłam troche zaraz musisłam iść do wc, po czym sie okazywało, że wcale mi sie tak nie chciało sikac.
Ale pamietam jakie to było meczące :( :?
Ze wszystkiego najbliższy wiary jest, być może, najbardziej zagorzały ateizm.
— Fiodor Dostojewski

przez Słowianka 19 lis 2009, 11:30
Niestety od paru lat ostro mnie trzyma.Raz bardziej raz mniej,ale generalnie raczej nie mija
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka."
Roman Dmowski

Sortuj wg