Opuchnięte palce

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

przez Moniczka 03 lip 2006, 20:00
Dark odstawia tutaj wesolka myslac ze w ten sposob reprezentuje zdrowe podejscie do nerwicy. Otoz byc moze niektorzy prymitywni ludzie sie na to nabieraja ale tak sie sklada, ze mialam do czynienia z takimi gagatkami jak Ty i przejrzalam Cie na wylot-ja sie nie nabiore na Twoje rzekomo smieszne slowka. Cokolwiek piszesz ja przepuszczam to przez sitko komputerowe bo ani to smieszne, ani powazne ani na miejscu-szczegolnie, ze forum owo mialo byc wsparciem dla ludzi takich jak ja i tysiace innych tutaj. Ale czytajac twoje posty traci sie nadzieje... I przestan o tym doktoracie w kolko. Boli Cie to, czy co????
Moniczka

przez czarna741 03 lip 2006, 20:12
he he he he he he he :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
tylko tyle potrafię napisac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ble ble ble :mrgreen: :mrgreen:
ciężki przypadek :roll: :roll:
załamka :cry: :cry: :cry: :cry:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez didado1 03 lip 2006, 20:17
Moniczka napisał(a):Dark odstawia tutaj wesolka myslac ze w ten sposob reprezentuje zdrowe podejscie do nerwicy. Otoz byc moze niektorzy prymitywni ludzie sie na to nabieraja ale tak sie sklada, ze mialam do czynienia z takimi gagatkami jak Ty i przejrzalam Cie na wylot-ja sie nie nabiore na Twoje rzekomo smieszne slowka. Cokolwiek piszesz ja przepuszczam to przez sitko komputerowe bo ani to smieszne, ani powazne ani na miejscu-szczegolnie, ze forum owo mialo byc wsparciem dla ludzi takich jak ja i tysiace innych tutaj. Ale czytajac twoje posty traci sie nadzieje... I przestan o tym doktoracie w kolko. Boli Cie to, czy co????

:shock: :shock: :shock: bardzo mi miło jestem prymitywem :lol: :lol: :lol: :shock:
a tak w ogóle, aby pisac doktorat trzeba najpierw skończyc magistra :D hallo, hallo o co tu chodzi :?: :?: :?:
Ostatnio edytowano 03 lip 2006, 20:24 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna741 03 lip 2006, 20:22
didado ja tez miło poznac :) :)
co za forum sami prymitywi :mrgreen: :mrgreen:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez agnes635 03 lip 2006, 20:24
didado1 napisał(a):bardzo mi miło jestem prymitywem

Ja też :lol: :lol: :lol:

przez anita27 03 lip 2006, 20:31
A ja nawet niewiem kim jestem i to jest chyba najlepsze :twisted:

[ Dodano: Pon Lip 03, 2006 7:32 pm ]
prymityw to calkiem niezla rzecz :lol:
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez didado1 03 lip 2006, 20:48
anita27 człowiekiem przedewszystkim :D

powracając do opuchlizny kończyn mam dziś spuchnięte nogi po trudach wycieczki mojej wczorajszej, ale pomimo to dziś znów poszłam sama naprzekór jakimkolwiek lękom, zakręciło się w główce trudno, psycholog powiedziała proszę się zatrzymac zapłac czegoś i iśc dalej i tak zrobiłam :D
i jutro to samo zrobię chocby skarły s....

pozdrawiam :D
znikłam i mnie nie ma .........

przez Moniczka 03 lip 2006, 21:10
Tak sie sklada didado,ze dawno ze od jakiegos czasu juz ze mna nie korespondujesz i nie wiesz,ze w polowie czerwca obronilam prace magisterska i promotor zaproponowal mi pisanie doktoratu. Ale co Ciebie to obchodzi.To tak na marginesie.
Moniczka

przez didado1 03 lip 2006, 21:42
no to gratuluję :D tak więc przyszła pani doktor, a dopiero co upieczona pani magister stosownie do osiągniętego tytułu taka czujesz się wielka że nazywasz ludzi prymitywami :?: jasno i wyraznie Ci to powiem nie podoba mi się to :!: Ktoś już określił Cię mianem snoba i chyba miał rację, myślisz, że tylko Ty tu jesteś z nerwicą :?: ponadto Ci powiem, że ja magistra zrobiłam kilka lat temu i to nie oznacza, że ludzi z niższym wykształceniem należy w ten sposób traktowac wszyscy jesteśmy równi bo każdy człowiek ma takie same prawa, zrobisz doktorat nie obchodzi mnie to, i co z tego kiedy w tym g.... siedzisz głęboko po uszy weź się w garśc wreszcie, nie użalaj się nad sobą wtedy będziez wielka :!: :!: :!:
znikłam i mnie nie ma .........

przez Angelika 03 lip 2006, 21:48
oooooppppsssss!!!! :) :) :) ale sie zrobilo goraco i to wszystko przez te
opuchniete paluszki.No dajcie juz spokoj tej Moniczce pls.
NIE WSZYSCY JESTESMY IDEALNI PRAWDA?Latwo jest krytykowac ale gorzej jest znosic krytyke. Pozdrawiam oczywiscie goraco!!!
Angelika

przez didado1 03 lip 2006, 21:55
Angelika
bardzo przepraszam ja nikogo nie krytykuję, poprostu twierdzę, że Moniczce czas najwyższy wyperswadowac z głowy użalanie się nad soba, to jest dla jej dobra, ja juz to pojęłam i wiem co mam robic z sobą, aby nie ponieś klęski po tylu trudach, które już przeszłam, tyle co mam w tym temacie do powiedzenia.

przez Angelika 03 lip 2006, 22:00
Gratuluje Ci zatem podejscia do sprawy i zycze dalszych sukcesow-pomysl jednak iz nie jestes sama borykajaca sie z tym problemem i inni potrzebuja wiecej zrozumienia.To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie.
Angelika

przez anita27 03 lip 2006, 22:17
Rany,przeciez nie mozna caly czas siedziec w tym po uszy.Trzeba nad soba pracowac a z postow Moniczki wynika ze nie potrafi tego robic.Wszyscy chca jej pomoc zeby przestala sie uzalac nad soba bo to jest najgorsze.Kazdy z nas ma gorsze i lepsze dni ja jak podlapie dola to sama jestem zla na siebie ze smece ale pozniej jest lepiej.Musimy codziennie walczyc a nie tylko raz na jakis czas.Ale fakt nie ladnie nazywac kogos prymitywami skoro na to nie zasluguja.
Didado nie jest taka ja mowisz Angeliko,wiem bo sama sie przekonalam(wyjde na lizusa :D )Po rozmowie z Didado stwierdzilam ze choc nie raz czarno mysle jak kazdy z nas czasem to musze zaczac sie cieszyc tym co mam.I miec wiare ze kiedys moze nie dlugo a moze jeszcze troche trzeba poczekac ale wyjde z tego paskudztwa ktore ciagnie sie juz tyle lat.Pozdrawiam goraco
Ostatnio edytowano 03 lip 2006, 22:19 przez anita27, łącznie edytowano 1 raz
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez didado1 03 lip 2006, 22:19
Angelika
od kilku miesięcy czytam o Moniczki drętwieniach, stwardnieniu rozsianym, schizofreni i powiem szczerze że mnie już krew zalewa nie będę przytakiwac jaka jet biedna bo to ją tylko utwierdza w tym przekonaniu i zamaist raczkowac dalej siedzi w tym samym punkcie po pachy w jakim była :!: Posiedzisz dłużej na forum zobaczymy co wtedy będziesz miała do powiedzenia.

Pozatym przez okres dwóch miesięcy Moniczka natłumaczyłam się jak głupia do ściany w czym tkwi problem a Ty oczywiscie swoje, psycholog nie też nie odpowiada więc co :?: :?: się pytam, w szpitalu psychole więc się pytam jak chcesz rozwiązac ten problem skoro nie pracą nad sobą :?: :?:
Ostatnio edytowano 03 lip 2006, 22:39 przez didado1, łącznie edytowano 2 razy

Sortuj wg