czy to juz nerwica?

Forum o nerwicy natręctw: doświadczenia, historie, pytania.

czy to juz nerwica?

przez bezsilna82 16 lis 2010, 00:36
witam,
tak czytam i czytam na tym forum i sie zastanawiam czy moje zachowania to juz nerwica natrectw czy nie.
Moim problemem,ktory bardzo mi dokucza jest bezustanne liczenie wszystkiego (np ilekroc patrze na telewizor zaczynam liczyc jego krawedzie i tak jest ze wszystkimi przedmiotami na ktore spogladam),nawet po kilkanascie razy dziennie, poza tym bardzo,podkreslam bardzo czesto musze smarowac rece kremem,bo jak tego nie zrobie mam uczucie suchych dloni,do tego dochodzi,hmm nie wiem jak to wyjasnic, ciagle jakby swedzenie dloni,zjawisko to nasila sie w czasie kiedy zasiadam do komputera,nie potrafie wtedy sie powstrzymac od pocierania palcow i srodkowej czesci dloni. Bardzo mi to przeszkadza i nie potrafie nad tym zapanowac, czy to sa oznaki nerwicy?
Życie to męka. Najlepiej się wcale nie urodzić. Ale to szczęście ma jeden na tysiąc...

Re: czy to juz nerwica?

przez aleksandraaniela 18 lis 2010, 15:40
w takim razie to i ja bym miała nerwice natręctw... mam tak samo jak ty i jeszcze sylabizuje każde słowo... wiele ludzi ma podobne zachowania... jeżeli sam nie będzesz próbował coś z tym zrobć to nikt ci w tym nie pomoże...
Nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani..
http://terapeutycznie.blogspot.com/

Sortuj wg